Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
Eesti-Läti liiga ja KML · Hooaeg 2026-27
Nimed hooaegade kaupa: Taltech 2018/19–2020/21 · TalTech/OPTIBET 2021/22–2023/24 · TalTech/ALEXELA 2024/25–2026/27
18 mängu
14 mängijat · 2026-27
| # | Mängija | GP | MIN | PTS | REB | AST | STL | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nr 1Siim-Markus PostPoint guard | 9 | 24,2 | 11,1 | 3,8 | 5,1 | 1,9 | −1,1 |
| 2 | Nr 2Taavi JurkatammPower forward | 9 | 23,1 | 6,1 | 5,1 | 1,3 | 1,1 | +5,8 |
| 6 | Nr 6Oliver MetsaluPower forward | 9 | 26,8 | 11,1 | 4,6 | 2,1 | 1,0 | −1,6 |
| 14 | Nr 14Gregor IlvesPoint guard | 9 | 24,7 | 7,8 | 4,1 | 2,2 | 0,7 | +3,6 |
| 19 | Nr 19Tormi NiitsPower forward | 9 | 20,7 | 10,1 | 5,3 | 2,0 | 1,2 | +0,3 |
| 22 | Nr 22Oliver SuurorgPoint guard | 9 | 19,6 | 8,3 | 2,4 | 0,9 | 1,0 | −0,6 |
| 31 | Nr 31Jorgen RikbergShooting guard | 9 | 21,1 | 8,3 | 2,8 | 1,6 | 0,8 | +4,9 |
| 9 | Nr 9Jaan PuidetShooting guard | 8 | 16,0 | 4,3 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | +0,9 |
| 10 | Nr 10Saimon SuttShooting guard | 8 | 14,3 | 5,0 | 1,5 | 0,5 | 0,6 | +1,3 |
| 5 | Nr 5Tormi Joonatan MetslaSmall forward | 6 | 10,0 | 2,8 | 0,5 | 0,7 | 0,2 | −0,3 |
| 11 | Nr 11Holger SuurorgPoint guard | 3 | 8,3 | 2,3 | 0,7 | 1,0 | 0,3 | +3,0 |
| 24 | Nr 24Karl Mattias SonntakPower forward | 2 | 5,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | −3,0 |
| 7 | Nr 7Mark PoljakovPower forward | 1 | 19,5 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | ±0,0 |
| 8 | Nr 8Daniel KaljulaPoint guard | 1 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | +5,0 |
GP — mängud · MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · STL — vaheltlõiked · +/− — punktivahe väljakul olles. STL ja +/− on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta. GP katab kõik sarjad, milles meeskond sel hooajal mängis.
6 mängu
Loe klubi viimaseid teateid

🎥 klippe eilsest enbleague mängust vs aelbc_cy

📸 mõned pildid eilsest enbleague mängust vs aelbc_cy

Tasavägine oli, aga -7 tablool. Aitäh 14 fännile, kes meile kaasa elasid 🙏💗
Ametlik info: basket.ee