Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

TalTech/ALEXELA · Shooting guard · 200 cm · s. 1995
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | TalTech/ALEXELA | 8 | 14,3 | 5,0 | 1,5 | 0,5 | 59,1 | 62,5 | 69,2 | 0,6 | 0,0 | 0,6 | +1,3 |
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 20 | 23,9 | 6,8 | 2,4 | 1,6 | 40,2 | 27,9 | 69,4 | 1,1 | 0,5 | 0,7 | +4,0 |
| 2024-25 | Keila Coolbet | 22 | 22,9 | 9,6 | 2,9 | 2,0 | 45,8 | 36,8 | 77,0 | 1,1 | 0,1 | 1,4 | −6,7 |
| 2023-24 | Pärnu Sadam | 30 | 19,1 | 3,3 | 2,4 | 1,2 | 34,4 | 28,0 | 72,4 | 0,7 | 0,4 | 0,8 | +1,1 |
| 2022-23 | Pärnu Sadam | 10 | 25,1 | 3,9 | 3,2 | 2,1 | 27,5 | 4,5 | 66,7 | 1,0 | 0,5 | 1,6 | −8,4 |
| 2021-22 | AVIS UTILITAS Rapla | 3 | 25,7 | 8,7 | 3,0 | 3,7 | 47,6 | 40,0 | 57,1 | 2,7 | 0,3 | 1,7 | −3,7 |
| 2020-21 | AVIS UTILITAS Rapla | 24 | 31,2 | 11,5 | 3,9 | 4,0 | 47,4 | 33,7 | 83,5 | 1,3 | 0,2 | 1,8 | +2,2 |
| 2019-20 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2018-19 | Pärnu Sadam | 30 | 31,8 | 11,5 | 3,4 | 3,2 | 40,0 | 40,0 | 88,9 | 1,2 | 0,2 | 1,8 | −0,6 |
| Karjäär | 147 | 25,2 | 8,0 | 2,9 | 2,3 | 41,9 | 33,8 | 79,4 | 1,1 | 0,3 | 1,3 | −0,6 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 10 | 28,7 | 11,1 | 3,9 | 2,2 | 52,0 | 44,1 | 85,7 | 1,7 | 0,1 | 1,1 | +5,9 |
| 2024-25 | Keila Coolbet | 3 | 17,9 | 7,3 | 2,0 | 2,0 | 40,9 | 37,5 | 50,0 | 1,7 | 0,0 | 0,3 | −1,3 |
| 2023-24 | Pärnu Sadam | 13 | 22,3 | 6,4 | 2,1 | 1,5 | 54,2 | 39,3 | 74,1 | 1,3 | 0,2 | 1,0 | +1,7 |
| 2022-23 | Pärnu Sadam | 14 | 29,5 | 6,9 | 4,3 | 2,8 | 36,4 | 34,0 | 62,5 | 1,5 | 0,4 | 1,6 | −0,9 |
| 2020-21 | AVIS UTILITAS Rapla | 17 | 27,2 | 10,5 | 3,9 | 2,6 | 47,7 | 39,1 | 81,1 | 1,4 | 0,1 | 1,1 | +2,4 |
| 2018-19 | Pärnu Sadam | 9 | 26,6 | 6,1 | 3,1 | 3,4 | 38,3 | 37,9 | 72,7 | 1,0 | 0,2 | 1,3 | +7,3 |
| Karjäär | 66 | 26,5 | 8,3 | 3,4 | 2,4 | 45,4 | 38,5 | 75,4 | 1,4 | 0,2 | 1,2 | +2,6 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 7:39 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −7,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 16:40 | 2 | 4 | 0 | 0/2 | 0/0 | 2/2 | 2 | 0 | +15,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 10:35 | 0 | 1 | 1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 3 | −6,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 21:27 | 12 | 2 | 1 | 4/4 | 2/2 | 2/3 | 0 | 0 | +2,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 14:04 | 5 | 2 | 1 | 2/3 | 1/1 | 0/0 | 1 | 1 | +12,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 17:05 | 5 | 2 | 1 | 1/2 | 1/2 | 2/2 | 0 | 0 | −12,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 16:34 | 11 | 1 | 0 | 4/6 | 0/1 | 3/4 | 1 | 1 | +7,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 10:25 | 5 | 0 | 0 | 2/3 | 1/2 | 0/2 | 0 | 0 | −1,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 34:26 | 19 | 1 | 1 | 5/8 | 3/5 | 6/7 | 2 | 2 | +20,0 |
| 15.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 15.052025-26@Transcom PärnuTalTech/ALEXELA | 79–72 | 28:39 | 10 | 5 | 4 | 3/7 | 2/6 | 2/3 | 3 | 2 | +11,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 7:39 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −7,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 16:40 | 2 | 4 | 0 | 0/2 | 0/0 | 2/2 | 2 | 0 | +15,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 10:35 | 0 | 1 | 1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 3 | −6,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 21:27 | 12 | 2 | 1 | 4/4 | 2/2 | 2/3 | 0 | 0 | +2,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 14:04 | 5 | 2 | 1 | 2/3 | 1/1 | 0/0 | 1 | 1 | +12,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 17:05 | 5 | 2 | 1 | 1/2 | 1/2 | 2/2 | 0 | 0 | −12,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 16:34 | 11 | 1 | 0 | 4/6 | 0/1 | 3/4 | 1 | 1 | +7,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 10:25 | 5 | 0 | 0 | 2/3 | 1/2 | 0/2 | 0 | 0 | −1,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 34:26 | 19 | 1 | 1 | 5/8 | 3/5 | 6/7 | 2 | 2 | +20,0 |
| 15.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 15.052025-26@Transcom PärnuTalTech/ALEXELA | 79–72 | 28:39 | 10 | 5 | 4 | 3/7 | 2/6 | 2/3 | 3 | 2 | +11,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.