Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
Eesti-Läti liiga ja KML · Hooaeg 2026-27
Nimed hooaegade kaupa: BC Kalev/Cramo 2018/19–2024/25 · Kalev/Cramo 2025/26 · Bigbank/Kalev 2026/27
20 mängu
14 mängijat · 2026-27
| # | Mängija | GP | MIN | PTS | REB | AST | STL | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Nr 2Kaspar VuksPoint guard | 7 | 13,0 | 7,9 | 1,3 | 0,7 | 0,6 | +6,1 |
| 3 | Nr 3Patrik SaalPower forward | 7 | 16,9 | 6,9 | 4,0 | 0,6 | 0,3 | +9,1 |
| 7 | Nr 7Rasmus VuksPoint guard | 7 | 15,2 | 6,9 | 0,9 | 1,4 | 1,0 | +0,7 |
| 88 | Nr 88Rinalds MalmanisCenter | 7 | 17,8 | 3,1 | 4,1 | 1,4 | 0,6 | −5,7 |
| 4 | Nr 4Hannes SaarShooting guard | 6 | 20,0 | 7,7 | 2,2 | 1,7 | 1,0 | +3,7 |
| 5 | Nr 5KeVaughn AllenShooting guard | 6 | 27,0 | 12,3 | 2,3 | 3,5 | 0,7 | −0,5 |
| 10 | Nr 10Hugo ToomSmall forward | 6 | 27,2 | 14,5 | 5,8 | 3,3 | 1,2 | +4,0 |
| 13 | Nr 13Owen McCormackPower forward | 6 | 20,0 | 5,7 | 3,5 | 1,2 | 0,8 | −3,3 |
| 33 | Nr 33Damian ForrestCenter | 6 | 25,7 | 15,3 | 7,5 | 1,5 | 0,8 | +6,3 |
| 41 | Nr 41Carlos JürgensShooting guard | 6 | 17,2 | 7,7 | 3,7 | 2,3 | 0,3 | +2,0 |
| 1 | Nr 1Jacob FalkoPoint guard | 5 | 20,9 | 7,0 | 0,8 | 6,0 | 1,6 | −4,6 |
| 24 | Nr 24Stenver PõderSmall forward | 4 | 8,2 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | −5,5 |
| 11 | Nr 11Gregor KuubaSmall forwardpole veel mänginud | – | – | – | – | – | – | – |
| 22 | Nr 22Martin DorbekPoint guardpole veel mänginud | – | – | – | – | – | – | – |
GP — mängud · MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · STL — vaheltlõiked · +/− — punktivahe väljakul olles. STL ja +/− on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta. GP katab kõik sarjad, milles meeskond sel hooajal mängis.
4 mängu
Loe klubi viimaseid teateid
Ametlik info: basket.ee