Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Registreeritud · Bigbank/Kalev · 2026-27 · #22
Shooting guard · 194 cm · s. 1991
Hooaja statistika ilmub pärast esimest mängu.
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Kalev/Cramo | 10 | 15,5 | 4,7 | 1,7 | 1,5 | 55,9 | 41,7 | 80,0 | 1,3 | 0,0 | 1,2 | +1,5 |
| 2024-25 | BC Kalev/Cramo | 32 | 18,7 | 4,1 | 2,1 | 3,6 | 40,5 | 24,2 | 77,8 | 1,9 | 0,0 | 1,3 | +6,4 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 34 | 19,8 | 5,3 | 2,6 | 4,4 | 46,3 | 38,5 | 83,3 | 1,1 | 0,0 | 1,4 | +6,3 |
| 2022-23 | BC Kalev/Cramo | 30 | 19,3 | 4,4 | 2,4 | 3,5 | 42,0 | 22,6 | 68,2 | 1,5 | 0,0 | 1,3 | +6,6 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 25 | 21,4 | 6,0 | 2,7 | 3,9 | 42,6 | 37,3 | 69,2 | 1,3 | 0,0 | 1,4 | +9,8 |
| 2020-21 | BC Kalev/Cramo | 21 | 25,0 | 7,2 | 3,0 | 3,1 | 49,0 | 45,8 | 88,9 | 1,2 | 0,0 | 1,1 | +12,2 |
| 2019-20 | BC Kalev/Cramo | 24 | 20,3 | 4,8 | 2,7 | 3,1 | 45,3 | 41,3 | 66,7 | 1,7 | 0,0 | 0,8 | +13,5 |
| 2018-19 | BC Kalev/Cramo | 30 | 23,5 | 7,0 | 2,7 | 2,6 | 47,3 | 39,8 | 69,6 | 1,6 | 0,0 | 1,0 | +11,4 |
| Karjäär | 206 | 20,7 | 5,4 | 2,5 | 3,4 | 45,1 | 37,7 | 77,1 | 1,5 | 0,0 | 1,2 | +8,7 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Kalev/Cramo | 11 | 11,8 | 1,9 | 2,3 | 0,9 | 47,4 | 12,5 | 33,3 | 0,5 | 0,1 | 0,5 | +0,5 |
| 2024-25 | BC Kalev/Cramo | 11 | 21,9 | 6,6 | 3,2 | 5,3 | 42,2 | 36,7 | 50,0 | 1,5 | 0,0 | 1,5 | +9,8 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 5 | 11,7 | 2,2 | 3,2 | 3,6 | 21,4 | 100,0 | 75,0 | 1,2 | 0,0 | 1,0 | +7,6 |
| 2022-23 | BC Kalev/Cramo | 9 | 16,5 | 6,1 | 3,2 | 3,0 | 50,0 | 38,1 | 100,0 | 1,3 | 0,0 | 1,3 | +4,6 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 15 | 26,6 | 7,5 | 4,3 | 6,8 | 44,2 | 31,3 | 66,7 | 1,2 | 0,0 | 2,4 | +5,7 |
| 2020-21 | BC Kalev/Cramo | 7 | 31,0 | 8,9 | 2,6 | 3,9 | 53,5 | 42,9 | 66,7 | 1,7 | 0,1 | 1,6 | +10,0 |
| 2018-19 | BC Kalev/Cramo | 6 | 21,5 | 7,0 | 1,2 | 3,2 | 53,6 | 53,3 | 80,0 | 1,2 | 0,0 | 0,7 | +12,8 |
| Karjäär | 64 | 20,7 | 5,9 | 3,0 | 4,1 | 45,9 | 37,7 | 63,2 | 1,2 | 0,0 | 1,4 | +6,7 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.052025-26 | Kalev/Cramo | 29.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 65–85 | 4:52 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 26.052025-26 | Kalev/Cramo | 26.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 116–109 | 12:51 | 5 | 2 | 0 | 2/2 | 1/1 | 0/0 | 1 | 0 | −6,0 |
| 23.052025-26 | Kalev/Cramo | 23.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 83–77 | 14:09 | 2 | 2 | 0 | 1/4 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | −13,0 |
| 20.052025-26 | Kalev/Cramo | 20.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 81–82 | 12:22 | 0 | 3 | 0 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | +1,0 |
| 16.052025-26 | Kalev/Cramo | 16.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 78–83 | 3:26 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 08.052025-26 | Kalev/Cramo | 08.052025-26@TalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 95–82 | 13:44 | 2 | 3 | 2 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | +5,0 |
| 05.052025-26 | Kalev/Cramo | 05.052025-26vsTalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 77–78 | 15:12 | 6 | 4 | 2 | 2/3 | 0/1 | 2/2 | 1 | 0 | +5,0 |
| 01.052025-26 | Kalev/Cramo | 01.052025-26@TalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 80–72 | 12:57 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | +3,0 |
| 28.042025-26 | Kalev/Cramo | 28.042025-26vsTalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 79–72 | 16:56 | 2 | 5 | 0 | 1/4 | 0/2 | 0/4 | 1 | 2 | +4,0 |
| 15.042025-26 | Kalev/Cramo | 15.042025-26@Keila CoolbetKalev/Cramo | 101–74 | 8:58 | 2 | 3 | 1 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | +15,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.052025-26 | Kalev/Cramo | 29.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 65–85 | 4:52 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 26.052025-26 | Kalev/Cramo | 26.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 116–109 | 12:51 | 5 | 2 | 0 | 2/2 | 1/1 | 0/0 | 1 | 0 | −6,0 |
| 23.052025-26 | Kalev/Cramo | 23.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 83–77 | 14:09 | 2 | 2 | 0 | 1/4 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | −13,0 |
| 20.052025-26 | Kalev/Cramo | 20.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 81–82 | 12:22 | 0 | 3 | 0 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | +1,0 |
| 16.052025-26 | Kalev/Cramo | 16.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 78–83 | 3:26 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 08.052025-26 | Kalev/Cramo | 08.052025-26@TalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 95–82 | 13:44 | 2 | 3 | 2 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | +5,0 |
| 05.052025-26 | Kalev/Cramo | 05.052025-26vsTalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 77–78 | 15:12 | 6 | 4 | 2 | 2/3 | 0/1 | 2/2 | 1 | 0 | +5,0 |
| 01.052025-26 | Kalev/Cramo | 01.052025-26@TalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 80–72 | 12:57 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | +3,0 |
| 28.042025-26 | Kalev/Cramo | 28.042025-26vsTalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 79–72 | 16:56 | 2 | 5 | 0 | 1/4 | 0/2 | 0/4 | 1 | 2 | +4,0 |
| 15.042025-26 | Kalev/Cramo | 15.042025-26@Keila CoolbetKalev/Cramo | 101–74 | 8:58 | 2 | 3 | 1 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | +15,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.