Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

TalTech/ALEXELA · Point guard · 184 cm · s. 1997
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | TalTech/ALEXELA | 9 | 24,2 | 11,1 | 3,8 | 5,1 | 29,8 | 22,2 | 64,2 | 1,9 | 0,0 | 3,3 | −1,1 |
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 26 | 29,0 | 14,3 | 4,1 | 6,9 | 46,0 | 29,0 | 51,6 | 0,8 | 0,1 | 3,3 | +2,2 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 24 | 30,5 | 14,2 | 4,5 | 8,0 | 36,7 | 27,7 | 64,9 | 1,5 | 0,0 | 4,0 | −0,3 |
| 2023-24 | Pärnu Sadam | 24 | 23,7 | 9,8 | 3,4 | 8,0 | 38,7 | 25,6 | 54,9 | 1,0 | 0,0 | 3,6 | +0,3 |
| 2022-23 | Viimsi/Sportland | 30 | 25,9 | 8,4 | 2,9 | 5,9 | 34,7 | 21,5 | 70,7 | 1,0 | 0,1 | 3,2 | −0,3 |
| 2021-22 | Pärnu Sadam | 29 | 21,7 | 7,7 | 3,1 | 5,0 | 30,7 | 23,9 | 76,1 | 1,3 | 0,1 | 2,5 | +1,7 |
| 2020-21 | Tallinna Kalev/TLÜ | 7 | 28,7 | 13,3 | 2,4 | 3,4 | 39,4 | 35,1 | 68,6 | 0,7 | 0,0 | 3,0 | −3,6 |
| 2019-20 | Pärnu Sadam | 26 | 29,4 | 11,0 | 4,0 | 6,9 | 38,8 | 30,3 | 75,7 | 0,5 | 0,0 | 3,3 | −0,5 |
| 2018-19 | Pärnu Sadam | 11 | 23,6 | 9,5 | 2,5 | 4,9 | 32,5 | 22,2 | 85,7 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | +1,1 |
| Karjäär | 186 | 26,4 | 10,8 | 3,5 | 6,4 | 37,3 | 26,4 | 64,9 | 1,1 | 0,1 | 3,2 | +0,3 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 7 | 30,2 | 16,1 | 4,3 | 5,6 | 42,2 | 41,7 | 41,4 | 0,6 | 0,1 | 3,9 | +2,3 |
| 2023-24 | Pärnu Sadam | 13 | 32,5 | 13,3 | 5,8 | 7,7 | 34,3 | 29,0 | 53,0 | 1,4 | 0,1 | 3,8 | −0,8 |
| 2022-23 | Viimsi/Sportland | 11 | 27,3 | 9,3 | 2,1 | 6,8 | 38,4 | 25,9 | 59,2 | 0,9 | 0,0 | 3,6 | −0,3 |
| 2021-22 | Pärnu Sadam | 19 | 21,2 | 8,9 | 3,6 | 5,7 | 39,6 | 30,8 | 60,0 | 0,8 | 0,1 | 2,5 | +3,2 |
| 2018-19 | Pärnu Sadam | 10 | 18,8 | 5,3 | 2,7 | 4,3 | 22,0 | 20,0 | 51,2 | 0,7 | 0,0 | 2,1 | +1,7 |
| Karjäär | 60 | 25,4 | 10,2 | 3,8 | 6,1 | 36,4 | 30,0 | 54,3 | 0,9 | 0,1 | 3,1 | +1,3 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 27:14 | 9 | 7 | 8 | 2/13 | 0/9 | 5/5 | 1 | 5 | +12,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 18:54 | 4 | 3 | 6 | 1/4 | 0/2 | 2/2 | 4 | 2 | +21,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 20:15 | 8 | 1 | 1 | 3/13 | 1/5 | 1/3 | 1 | 3 | −9,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 28:14 | 15 | 1 | 4 | 4/10 | 1/2 | 6/11 | 2 | 3 | −10,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 29:28 | 25 | 4 | 5 | 8/14 | 4/8 | 5/7 | 1 | 4 | +4,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 24:35 | 17 | 1 | 5 | 4/11 | 2/5 | 7/11 | 2 | 3 | −16,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 24:03 | 8 | 11 | 5 | 2/11 | 0/5 | 4/8 | 3 | 4 | −18,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 21:06 | 7 | 4 | 4 | 2/8 | 1/3 | 2/2 | 2 | 4 | +16,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 24:15 | 7 | 2 | 8 | 2/10 | 1/6 | 2/4 | 1 | 2 | −10,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 36:02 | 31 | 6 | 5 | 11/18 | 6/10 | 3/4 | 2 | 1 | +24,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 27:14 | 9 | 7 | 8 | 2/13 | 0/9 | 5/5 | 1 | 5 | +12,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 18:54 | 4 | 3 | 6 | 1/4 | 0/2 | 2/2 | 4 | 2 | +21,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 20:15 | 8 | 1 | 1 | 3/13 | 1/5 | 1/3 | 1 | 3 | −9,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 28:14 | 15 | 1 | 4 | 4/10 | 1/2 | 6/11 | 2 | 3 | −10,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 29:28 | 25 | 4 | 5 | 8/14 | 4/8 | 5/7 | 1 | 4 | +4,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 24:35 | 17 | 1 | 5 | 4/11 | 2/5 | 7/11 | 2 | 3 | −16,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 24:03 | 8 | 11 | 5 | 2/11 | 0/5 | 4/8 | 3 | 4 | −18,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 21:06 | 7 | 4 | 4 | 2/8 | 1/3 | 2/2 | 2 | 4 | +16,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 24:15 | 7 | 2 | 8 | 2/10 | 1/6 | 2/4 | 1 | 2 | −10,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 36:02 | 31 | 6 | 5 | 11/18 | 6/10 | 3/4 | 2 | 1 | +24,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.