Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

TalTech/ALEXELA · Point guard · 195 cm · s. 2000
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | TalTech/ALEXELA | 9 | 19,6 | 8,3 | 2,4 | 0,9 | 35,8 | 32,7 | 83,3 | 1,0 | 0,0 | 0,8 | −0,6 |
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 28 | 24,8 | 12,5 | 2,5 | 2,0 | 42,9 | 40,8 | 78,3 | 0,8 | 0,1 | 0,9 | +3,6 |
| 2024-25 | Pärnu Sadam | 28 | 22,1 | 6,0 | 2,6 | 3,4 | 36,0 | 28,9 | 63,6 | 0,8 | 0,1 | 1,0 | −2,4 |
| 2023-24 | Viimsi | 30 | 31,1 | 9,2 | 5,2 | 5,8 | 35,2 | 34,7 | 54,1 | 1,9 | 0,2 | 2,8 | −10,8 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 35 | 20,4 | 4,3 | 2,1 | 2,4 | 33,5 | 30,8 | 80,0 | 0,7 | 0,2 | 0,9 | +0,1 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27 | 21,2 | 7,8 | 2,1 | 1,5 | 39,2 | 37,6 | 50,0 | 1,3 | 0,2 | 0,9 | −2,3 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 22 | 22,2 | 6,0 | 2,7 | 1,9 | 38,0 | 31,1 | 75,0 | 1,1 | 0,1 | 1,5 | −3,7 |
| 2019-20 | Tartu Ülikool | 19 | 13,2 | 3,0 | 1,7 | 1,3 | 32,9 | 27,3 | 28,6 | 0,4 | 0,1 | 0,9 | −3,8 |
| Karjäär | 198 | 22,5 | 7,2 | 2,8 | 2,7 | 37,4 | 34,8 | 63,4 | 1,0 | 0,1 | 1,3 | −2,6 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 10 | 26,7 | 9,2 | 3,3 | 3,3 | 31,7 | 29,9 | 50,0 | 0,9 | 0,3 | 0,6 | +7,5 |
| 2024-25 | Pärnu Sadam | 5 | 34,3 | 10,6 | 3,4 | 5,6 | 41,2 | 23,5 | 50,0 | 1,4 | 0,0 | 2,6 | −7,0 |
| 2023-24 | Viimsi | 3 | 33,0 | 11,3 | 4,7 | 3,3 | 28,2 | 28,0 | 83,3 | 2,0 | 0,3 | 3,3 | −16,0 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11 | 24,6 | 3,1 | 3,3 | 3,0 | 26,1 | 22,6 | 75,0 | 1,1 | 0,2 | 1,0 | −0,9 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17 | 16,4 | 5,8 | 1,4 | 1,6 | 38,7 | 33,9 | 70,0 | 0,8 | 0,1 | 1,5 | +1,9 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11 | 26,8 | 9,4 | 3,8 | 2,9 | 45,3 | 40,0 | 68,8 | 1,5 | 0,0 | 1,4 | −1,3 |
| Karjäär | 57 | 24,3 | 7,3 | 2,9 | 2,9 | 36,3 | 30,3 | 65,4 | 1,1 | 0,1 | 1,4 | ±0,0 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 21:14 | 11 | 0 | 1 | 4/9 | 2/7 | 1/1 | 0 | 2 | +6,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 19:58 | 9 | 3 | 0 | 3/9 | 1/5 | 2/2 | 0 | 1 | +18,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 19:54 | 2 | 6 | 0 | 0/7 | 0/4 | 2/3 | 3 | 1 | −10,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 15:16 | 6 | 2 | 0 | 2/4 | 2/4 | 0/0 | 1 | 0 | −6,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 23:48 | 15 | 3 | 4 | 4/6 | 4/6 | 3/3 | 1 | 1 | −7,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 19:35 | 6 | 2 | 0 | 2/8 | 2/8 | 0/0 | 1 | 0 | −6,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 20:05 | 10 | 1 | 1 | 4/11 | 2/7 | 0/0 | 0 | 1 | −11,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 14:30 | 9 | 2 | 0 | 3/6 | 2/4 | 1/1 | 2 | 0 | +8,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 21:49 | 7 | 3 | 2 | 2/7 | 2/7 | 1/2 | 1 | 1 | +3,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 22:52 | 12 | 1 | 5 | 4/11 | 4/10 | 0/0 | 0 | 0 | +5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 21:14 | 11 | 0 | 1 | 4/9 | 2/7 | 1/1 | 0 | 2 | +6,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 19:58 | 9 | 3 | 0 | 3/9 | 1/5 | 2/2 | 0 | 1 | +18,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 19:54 | 2 | 6 | 0 | 0/7 | 0/4 | 2/3 | 3 | 1 | −10,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 15:16 | 6 | 2 | 0 | 2/4 | 2/4 | 0/0 | 1 | 0 | −6,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 23:48 | 15 | 3 | 4 | 4/6 | 4/6 | 3/3 | 1 | 1 | −7,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 19:35 | 6 | 2 | 0 | 2/8 | 2/8 | 0/0 | 1 | 0 | −6,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 20:05 | 10 | 1 | 1 | 4/11 | 2/7 | 0/0 | 0 | 1 | −11,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 14:30 | 9 | 2 | 0 | 3/6 | 2/4 | 1/1 | 2 | 0 | +8,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 21:49 | 7 | 3 | 2 | 2/7 | 2/7 | 1/2 | 1 | 1 | +3,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 22:52 | 12 | 1 | 5 | 4/11 | 4/10 | 0/0 | 0 | 0 | +5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.