Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

TalTech/ALEXELA · Small forward · 198 cm · s. 1998
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | TalTech/ALEXELA | 9 | 20,7 | 10,1 | 5,3 | 2,0 | 46,7 | 27,3 | 69,2 | 1,2 | 0,1 | 1,1 | +0,3 |
| 2025-26 | Keila KK, TalTech/ALEXELA | 24 | 27,8 | 14,5 | 6,8 | 1,7 | 46,8 | 21,3 | 61,5 | 0,8 | 0,1 | 2,2 | −11,5 |
| 2024-25 | UTILITAS RAPLA | 27 | 30,9 | 12,2 | 7,7 | 2,7 | 40,5 | 27,4 | 63,3 | 1,1 | 0,3 | 1,9 | +0,3 |
| 2023-24 | AVIS UTILITAS Rapla | 21 | 27,0 | 9,0 | 6,4 | 1,5 | 44,4 | 28,3 | 60,0 | 1,0 | 0,2 | 1,6 | −1,0 |
| 2022-23 | AVIS UTILITAS Rapla | 28 | 21,4 | 6,5 | 5,0 | 1,6 | 44,2 | 45,7 | 62,8 | 0,7 | 0,1 | 1,0 | +0,6 |
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 24 | 23,8 | 8,5 | 4,0 | 1,3 | 36,7 | 20,3 | 57,1 | 1,2 | 0,3 | 1,6 | −10,9 |
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 19 | 26,2 | 9,4 | 5,7 | 1,4 | 45,8 | 14,6 | 56,1 | 0,9 | 0,3 | 1,3 | −4,9 |
| 2019-20 | Rakvere Tarvas | 26 | 29,7 | 9,3 | 6,4 | 1,4 | 40,9 | 19,2 | 57,7 | 1,0 | 0,3 | 1,5 | −3,3 |
| 2018-19 | Pärnu Sadam | 25 | 13,2 | 2,9 | 2,1 | 0,7 | 48,3 | 33,3 | 41,2 | 0,7 | 0,2 | 0,6 | +0,2 |
| Karjäär | 203 | 24,8 | 9,0 | 5,5 | 1,6 | 42,9 | 24,8 | 60,0 | 0,9 | 0,2 | 1,4 | −3,5 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 10 | 22,9 | 11,9 | 5,4 | 2,5 | 55,6 | 21,4 | 53,3 | 1,1 | 0,2 | 2,1 | +1,3 |
| 2024-25 | UTILITAS RAPLA | 13 | 29,7 | 14,2 | 8,2 | 3,1 | 48,6 | 37,5 | 65,1 | 1,2 | 0,1 | 2,0 | +0,2 |
| 2023-24 | AVIS UTILITAS Rapla | 12 | 30,7 | 10,4 | 8,5 | 1,8 | 46,2 | 30,8 | 63,0 | 0,6 | 0,6 | 1,3 | −3,9 |
| 2022-23 | AVIS UTILITAS Rapla | 5 | 23,3 | 6,4 | 4,2 | 1,4 | 41,2 | 11,8 | 66,7 | 0,6 | 0,0 | 1,6 | −0,6 |
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 7 | 25,3 | 8,1 | 3,4 | 2,3 | 33,3 | 25,0 | 71,4 | 0,4 | 0,1 | 0,7 | −14,3 |
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 15 | 29,9 | 10,9 | 6,6 | 1,6 | 44,4 | 29,5 | 59,4 | 1,1 | 0,3 | 1,9 | −5,1 |
| 2018-19 | Pärnu Sadam | 6 | 4,7 | 0,3 | 1,3 | 0,3 | 14,3 | 0,0 | – | 0,5 | 0,0 | 0,0 | ±0,0 |
| Karjäär | 68 | 25,8 | 10,0 | 6,1 | 2,0 | 45,6 | 28,4 | 61,3 | 0,9 | 0,2 | 1,5 | −3,1 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 15:30 | 0 | 3 | 2 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 2 | 2 | +6,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 20:25 | 16 | 3 | 5 | 6/7 | 1/1 | 3/4 | 0 | 0 | +7,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 17:55 | 5 | 5 | 1 | 1/5 | 0/2 | 3/4 | 0 | 1 | −16,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 28:26 | 17 | 7 | 3 | 6/10 | 0/0 | 5/8 | 2 | 0 | −8,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 21:32 | 10 | 6 | 4 | 3/10 | 0/2 | 4/4 | 0 | 1 | −4,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 28:13 | 20 | 7 | 1 | 8/13 | 2/4 | 2/4 | 2 | 3 | +23,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 16:42 | 10 | 5 | 0 | 5/11 | 0/1 | 0/0 | 1 | 0 | −10,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 26:10 | 13 | 7 | 2 | 6/11 | 0/1 | 1/2 | 4 | 1 | +14,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 11:38 | 0 | 5 | 0 | 0/6 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −9,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 14:55 | 2 | 3 | 1 | 1/6 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 15:30 | 0 | 3 | 2 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 2 | 2 | +6,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 20:25 | 16 | 3 | 5 | 6/7 | 1/1 | 3/4 | 0 | 0 | +7,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 17:55 | 5 | 5 | 1 | 1/5 | 0/2 | 3/4 | 0 | 1 | −16,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 28:26 | 17 | 7 | 3 | 6/10 | 0/0 | 5/8 | 2 | 0 | −8,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 21:32 | 10 | 6 | 4 | 3/10 | 0/2 | 4/4 | 0 | 1 | −4,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 28:13 | 20 | 7 | 1 | 8/13 | 2/4 | 2/4 | 2 | 3 | +23,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 16:42 | 10 | 5 | 0 | 5/11 | 0/1 | 0/0 | 1 | 0 | −10,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 26:10 | 13 | 7 | 2 | 6/11 | 0/1 | 1/2 | 4 | 1 | +14,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 11:38 | 0 | 5 | 0 | 0/6 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −9,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 14:55 | 2 | 3 | 1 | 1/6 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.