Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

TalTech/ALEXELA · Power forward · 196 cm · s. 1993
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | TalTech/ALEXELA | 9 | 26,8 | 11,1 | 4,6 | 2,1 | 48,3 | 23,1 | 62,5 | 1,0 | 0,1 | 1,9 | −1,6 |
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 28 | 29,4 | 13,2 | 7,3 | 2,9 | 50,8 | 27,0 | 61,6 | 1,0 | 0,1 | 1,9 | +2,5 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 27 | 30,4 | 11,9 | 4,9 | 2,9 | 52,3 | 28,2 | 62,8 | 1,0 | 0,2 | 1,9 | −2,3 |
| 2023-24 | TalTech/OPTIBET | 26 | 31,0 | 13,8 | 4,1 | 2,9 | 48,4 | 26,3 | 42,6 | 1,5 | 0,1 | 2,5 | −3,2 |
| 2022-23 | TalTech/OPTIBET | 27 | 28,7 | 15,0 | 5,1 | 2,0 | 48,1 | 32,8 | 77,0 | 0,8 | 0,3 | 1,7 | −2,5 |
| 2021-22 | TalTech/OPTIBET | 25 | 25,2 | 13,2 | 5,3 | 2,0 | 54,7 | 33,8 | 52,6 | 0,8 | 0,2 | 1,7 | +1,1 |
| 2020-21 | Taltech | 20 | 27,1 | 10,1 | 4,8 | 2,8 | 44,6 | 16,3 | 47,5 | 0,9 | 0,1 | 1,4 | +0,5 |
| 2019-20 | Taltech | 20 | 27,4 | 12,3 | 6,0 | 3,2 | 53,6 | 28,6 | 64,6 | 1,0 | 0,1 | 2,0 | −5,7 |
| 2018-19 | Taltech | 29 | 27,7 | 10,4 | 4,4 | 2,6 | 43,0 | 22,1 | 54,5 | 0,8 | 0,1 | 1,5 | −2,1 |
| Karjäär | 211 | 28,4 | 12,5 | 5,2 | 2,6 | 49,3 | 27,3 | 59,0 | 1,0 | 0,2 | 1,9 | −1,4 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 10 | 32,5 | 16,8 | 8,0 | 2,9 | 59,5 | 41,5 | 56,5 | 1,1 | 0,1 | 2,1 | +4,9 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 9 | 31,4 | 11,8 | 6,6 | 2,8 | 51,1 | 34,5 | 60,0 | 1,3 | 0,1 | 2,3 | +2,1 |
| 2023-24 | TalTech/OPTIBET | 5 | 29,6 | 14,0 | 7,2 | 3,2 | 41,7 | 17,2 | 45,5 | 0,4 | 0,2 | 1,8 | −0,8 |
| 2022-23 | TalTech/OPTIBET | 3 | 35,2 | 14,0 | 9,0 | 2,0 | 50,0 | 20,0 | 28,6 | 1,0 | 0,3 | 2,3 | −8,0 |
| 2021-22 | TalTech/OPTIBET | 17 | 29,0 | 15,9 | 7,1 | 2,1 | 50,4 | 23,3 | 51,9 | 0,6 | 0,2 | 1,9 | −1,5 |
| 2020-21 | Taltech | 7 | 28,6 | 14,7 | 6,7 | 2,4 | 48,8 | 17,4 | 57,7 | 1,3 | 0,1 | 3,1 | −12,7 |
| 2018-19 | Taltech | 6 | 28,6 | 11,3 | 4,2 | 1,7 | 38,2 | 16,7 | 68,4 | 0,8 | 0,0 | 1,5 | −10,2 |
| Karjäär | 57 | 30,3 | 14,5 | 6,9 | 2,4 | 49,7 | 26,0 | 54,7 | 0,9 | 0,2 | 2,1 | −2,4 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 28:49 | 15 | 10 | 4 | 7/13 | 1/4 | 0/0 | 1 | 2 | +10,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 20:31 | 13 | 3 | 2 | 6/10 | 1/2 | 0/0 | 1 | 1 | +18,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 28:20 | 6 | 5 | 1 | 3/9 | 0/3 | 0/0 | 1 | 3 | −17,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 32:31 | 12 | 0 | 4 | 5/12 | 0/3 | 2/3 | 1 | 1 | −3,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 32:32 | 14 | 8 | 2 | 6/13 | 0/4 | 2/4 | 3 | 1 | +8,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 26:43 | 7 | 5 | 1 | 1/5 | 0/1 | 5/6 | 1 | 4 | −7,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 26:14 | 11 | 2 | 3 | 5/11 | 1/3 | 0/0 | 0 | 2 | −24,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 13:26 | 3 | 5 | 2 | 1/4 | 0/1 | 1/2 | 1 | 0 | +5,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 31:41 | 19 | 3 | 0 | 8/10 | 3/5 | 0/1 | 0 | 3 | −4,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 34:35 | 14 | 13 | 5 | 5/12 | 1/6 | 3/4 | 1 | 0 | +16,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 28:49 | 15 | 10 | 4 | 7/13 | 1/4 | 0/0 | 1 | 2 | +10,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 20:31 | 13 | 3 | 2 | 6/10 | 1/2 | 0/0 | 1 | 1 | +18,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 28:20 | 6 | 5 | 1 | 3/9 | 0/3 | 0/0 | 1 | 3 | −17,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 32:31 | 12 | 0 | 4 | 5/12 | 0/3 | 2/3 | 1 | 1 | −3,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 32:32 | 14 | 8 | 2 | 6/13 | 0/4 | 2/4 | 3 | 1 | +8,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 26:43 | 7 | 5 | 1 | 1/5 | 0/1 | 5/6 | 1 | 4 | −7,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 26:14 | 11 | 2 | 3 | 5/11 | 1/3 | 0/0 | 0 | 2 | −24,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 13:26 | 3 | 5 | 2 | 1/4 | 0/1 | 1/2 | 1 | 0 | +5,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 31:41 | 19 | 3 | 0 | 8/10 | 3/5 | 0/1 | 0 | 3 | −4,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 34:35 | 14 | 13 | 5 | 5/12 | 1/6 | 3/4 | 1 | 0 | +16,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.