Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

TalTech/ALEXELA · Point guard · 190 cm · s. 1999
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | TalTech/ALEXELA | 9 | 24,7 | 7,8 | 4,1 | 2,2 | 39,3 | 31,4 | 78,6 | 0,7 | 0,0 | 1,1 | +3,6 |
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 28 | 31,4 | 12,0 | 3,7 | 4,1 | 32,7 | 33,3 | 71,4 | 0,6 | 0,0 | 2,0 | +0,6 |
| 2024-25 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2023-24 | TalTech/OPTIBET | 30 | 27,6 | 10,3 | 3,1 | 3,3 | 39,9 | 34,2 | 80,3 | 1,0 | 0,0 | 1,5 | −1,7 |
| 2022-23 | TalTech/OPTIBET | 30 | 25,8 | 9,0 | 3,2 | 2,7 | 40,4 | 40,7 | 69,6 | 0,6 | 0,1 | 1,6 | −2,4 |
| 2021-22 | TalTech/OPTIBET | 25 | 25,4 | 8,6 | 3,6 | 2,9 | 36,5 | 35,3 | 83,3 | 1,0 | 0,0 | 1,9 | +2,6 |
| 2020-21 | AVIS UTILITAS Rapla | 3 | 20,1 | 6,0 | 2,3 | 1,7 | 31,3 | 11,1 | 87,5 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | +3,7 |
| 2019-20 | AVIS UTILITAS Rapla | 25 | 21,2 | 6,8 | 2,0 | 2,1 | 37,3 | 37,5 | 80,6 | 0,6 | 0,0 | 1,1 | −3,3 |
| 2018-19 | AVIS UTILITAS Rapla | 30 | 16,9 | 5,3 | 2,0 | 2,5 | 34,2 | 28,0 | 87,9 | 0,4 | 0,1 | 1,4 | −3,5 |
| Karjäär | 180 | 24,6 | 8,6 | 3,0 | 2,9 | 36,8 | 34,4 | 77,9 | 0,7 | 0,0 | 1,6 | −1,0 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 11 | 27,0 | 8,7 | 2,6 | 2,2 | 34,0 | 31,6 | 83,3 | 0,8 | 0,1 | 1,8 | −1,1 |
| 2023-24 | TalTech/OPTIBET | 5 | 27,9 | 13,2 | 6,0 | 3,8 | 47,1 | 39,4 | 71,4 | 1,4 | 0,0 | 1,4 | +6,4 |
| 2022-23 | TalTech/OPTIBET | 3 | 26,9 | 9,7 | 5,7 | 3,0 | 36,0 | 50,0 | 80,0 | 0,7 | 0,3 | 3,3 | −1,0 |
| 2021-22 | TalTech/OPTIBET | 17 | 24,7 | 6,1 | 2,9 | 2,6 | 33,7 | 32,4 | 78,9 | 1,0 | 0,0 | 1,5 | −2,2 |
| 2020-21 | AVIS UTILITAS Rapla | 6 | 21,9 | 9,8 | 2,7 | 2,3 | 41,7 | 36,7 | 72,7 | 0,5 | 0,0 | 1,7 | +1,0 |
| 2018-19 | AVIS UTILITAS Rapla | 4 | 23,5 | 5,8 | 3,0 | 4,3 | 34,6 | 33,3 | – | 0,8 | 0,3 | 2,3 | −8,3 |
| Karjäär | 46 | 25,3 | 8,2 | 3,3 | 2,8 | 37,1 | 34,7 | 77,1 | 0,9 | 0,1 | 1,8 | −1,0 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 21:00 | 8 | 8 | 2 | 2/6 | 2/5 | 2/2 | 0 | 0 | +23,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 21:05 | 4 | 6 | 1 | 2/6 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | +1,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 30:17 | 3 | 3 | 2 | 1/8 | 1/6 | 0/1 | 1 | 3 | −18,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 24:09 | 11 | 3 | 3 | 3/5 | 3/4 | 2/2 | 0 | 2 | +11,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 32:20 | 7 | 2 | 0 | 3/9 | 1/5 | 0/0 | 1 | 0 | +7,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 25:56 | 10 | 6 | 2 | 4/5 | 2/2 | 0/0 | 2 | 0 | +13,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 24:14 | 8 | 4 | 3 | 4/11 | 0/5 | 0/0 | 0 | 2 | −8,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 18:54 | 6 | 0 | 4 | 2/3 | 0/1 | 2/2 | 0 | 1 | +5,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 24:00 | 13 | 5 | 3 | 3/8 | 2/5 | 5/7 | 1 | 2 | −2,0 |
| 17.052025-26 | Transcom Pärnu | 17.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 77–97 | 33:46 | 18 | 2 | 4 | 6/10 | 4/7 | 2/2 | 0 | 5 | −12,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 21:00 | 8 | 8 | 2 | 2/6 | 2/5 | 2/2 | 0 | 0 | +23,0 |
| 28.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 28.102026-27vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 78–59 | 21:05 | 4 | 6 | 1 | 2/6 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | +1,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 30:17 | 3 | 3 | 2 | 1/8 | 1/6 | 0/1 | 1 | 3 | −18,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 24:09 | 11 | 3 | 3 | 3/5 | 3/4 | 2/2 | 0 | 2 | +11,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 32:20 | 7 | 2 | 0 | 3/9 | 1/5 | 0/0 | 1 | 0 | +7,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 25:56 | 10 | 6 | 2 | 4/5 | 2/2 | 0/0 | 2 | 0 | +13,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 24:14 | 8 | 4 | 3 | 4/11 | 0/5 | 0/0 | 0 | 2 | −8,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 18:54 | 6 | 0 | 4 | 2/3 | 0/1 | 2/2 | 0 | 1 | +5,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 24:00 | 13 | 5 | 3 | 3/8 | 2/5 | 5/7 | 1 | 2 | −2,0 |
| 17.052025-26 | Transcom Pärnu | 17.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 77–97 | 33:46 | 18 | 2 | 4 | 6/10 | 4/7 | 2/2 | 0 | 5 | −12,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.