Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2020-21: Taltech
Karjäär: 341 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.042020-21 | Taltech | 24.042020-21vsRakvere TarvasTaltech | 69–71 | 10:24 | 0 | 2 | 1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 20.042020-21 | Taltech | 20.042020-21@Rakvere TarvasTaltech | 75–86 | 23:53 | 10 | 1 | 0 | 4/10 | 0/2 | 2/2 | 0 | 1 | −8,0 |
| 17.042020-21 | Taltech | 17.042020-21vsPärnu SadamTaltech | 83–95 | 21:01 | 14 | 5 | 2 | 5/9 | 0/1 | 4/4 | 0 | 2 | −6,0 |
| 17.032020-21 | Taltech | 17.032020-21vsTallinna Kalev/TLÜTaltech | 89–83 | 5:28 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | +4,0 |
| 14.032020-21 | Taltech | 14.032020-21@Pärnu SadamTaltech | 73–101 | 30:47 | 5 | 3 | 2 | 1/10 | 0/2 | 3/6 | 1 | 1 | −25,0 |
| 10.032020-21 | Taltech | 10.032020-21vsBC Kalev/CramoTaltech | 70–84 | 22:26 | 6 | 2 | 1 | 2/4 | 2/3 | 0/0 | 1 | 2 | −13,0 |
| 07.032020-21 | Taltech | 07.032020-21@Rakvere TarvasTaltech | 77–90 | 31:14 | 5 | 2 | 2 | 2/9 | 0/1 | 1/3 | 0 | 1 | −5,0 |
| 28.022020-21 | Taltech | 28.022020-21vsTartu Ülikool Maks & MooritsTaltech | 78–95 | 24:28 | 4 | 0 | 3 | 1/3 | 0/0 | 2/2 | 1 | 4 | −16,0 |
| 24.022020-21 | Taltech | 24.022020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTaltech | 71–87 | 31:25 | 4 | 1 | 3 | 1/7 | 1/2 | 1/2 | 1 | 2 | −8,0 |
| 24.012020-21 | Taltech | 24.012020-21vsRakvere TarvasTaltech | 90–85 | 25:56 | 15 | 1 | 3 | 6/10 | 1/3 | 2/3 | 2 | 2 | +7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.042020-21 | Taltech | 24.042020-21vsRakvere TarvasTaltech | 69–71 | 10:24 | 0 | 2 | 1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 20.042020-21 | Taltech | 20.042020-21@Rakvere TarvasTaltech | 75–86 | 23:53 | 10 | 1 | 0 | 4/10 | 0/2 | 2/2 | 0 | 1 | −8,0 |
| 17.042020-21 | Taltech | 17.042020-21vsPärnu SadamTaltech | 83–95 | 21:01 | 14 | 5 | 2 | 5/9 | 0/1 | 4/4 | 0 | 2 | −6,0 |
| 17.032020-21 | Taltech | 17.032020-21vsTallinna Kalev/TLÜTaltech | 89–83 | 5:28 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | +4,0 |
| 14.032020-21 | Taltech | 14.032020-21@Pärnu SadamTaltech | 73–101 | 30:47 | 5 | 3 | 2 | 1/10 | 0/2 | 3/6 | 1 | 1 | −25,0 |
| 10.032020-21 | Taltech | 10.032020-21vsBC Kalev/CramoTaltech | 70–84 | 22:26 | 6 | 2 | 1 | 2/4 | 2/3 | 0/0 | 1 | 2 | −13,0 |
| 07.032020-21 | Taltech | 07.032020-21@Rakvere TarvasTaltech | 77–90 | 31:14 | 5 | 2 | 2 | 2/9 | 0/1 | 1/3 | 0 | 1 | −5,0 |
| 28.022020-21 | Taltech | 28.022020-21vsTartu Ülikool Maks & MooritsTaltech | 78–95 | 24:28 | 4 | 0 | 3 | 1/3 | 0/0 | 2/2 | 1 | 4 | −16,0 |
| 24.022020-21 | Taltech | 24.022020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTaltech | 71–87 | 31:25 | 4 | 1 | 3 | 1/7 | 1/2 | 1/2 | 1 | 2 | −8,0 |
| 24.012020-21 | Taltech | 24.012020-21vsRakvere TarvasTaltech | 90–85 | 25:56 | 15 | 1 | 3 | 6/10 | 1/3 | 2/3 | 2 | 2 | +7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.