Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2023-24: Tartu Ülikool Maks & Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 32 | 22,0 | 6,5 | 2,2 | 0,8 | 48,8 | 22,0 | 69,5 | 1,1 | 0,1 | 1,4 | −0,2 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 35 | 19,1 | 5,0 | 2,3 | 0,8 | 48,6 | 26,7 | 65,1 | 0,7 | 0,1 | 0,9 | +1,9 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 25 | 19,0 | 6,2 | 1,4 | 1,7 | 45,7 | 35,8 | 58,3 | 0,7 | 0,0 | 1,5 | −1,0 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24 | 30,3 | 11,7 | 2,6 | 2,2 | 46,4 | 38,0 | 68,2 | 1,0 | 0,1 | 2,4 | −3,7 |
| 2019-20 | Tartu Ülikool | 25 | 23,2 | 5,0 | 2,7 | 2,2 | 36,6 | 18,4 | 51,2 | 0,8 | 0,4 | 2,2 | −3,9 |
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 30 | 25,2 | 5,9 | 2,1 | 2,0 | 40,0 | 26,0 | 45,5 | 1,2 | 0,1 | 1,0 | −2,7 |
| Karjäär | 171 | 22,9 | 6,6 | 2,2 | 1,5 | 44,6 | 28,9 | 60,4 | 0,9 | 0,2 | 1,5 | −1,3 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 9 | 18,0 | 5,0 | 2,0 | 1,1 | 40,0 | 31,8 | 50,0 | 0,8 | 0,1 | 0,7 | −0,9 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11 | 19,6 | 5,8 | 3,0 | 1,1 | 43,1 | 18,8 | 70,8 | 0,2 | 0,1 | 1,2 | −3,4 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17 | 21,2 | 6,3 | 2,1 | 1,1 | 39,4 | 29,3 | 76,2 | 0,8 | 0,0 | 1,4 | +0,6 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11 | 33,1 | 14,4 | 3,1 | 2,3 | 43,1 | 44,8 | 66,7 | 1,5 | 0,0 | 2,1 | −2,3 |
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 4 | 26,2 | 4,5 | 2,0 | 2,5 | 29,2 | 22,2 | 33,3 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | −3,0 |
| Karjäär | 52 | 23,2 | 7,5 | 2,5 | 1,5 | 40,7 | 33,7 | 65,6 | 0,8 | 0,0 | 1,3 | −1,4 |
Karjäär: 1121 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 28.052023-24@BC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 61–79 | 14:44 | 2 | 1 | 1 | 1/5 | 0/4 | 0/0 | 0 | 0 | −15,0 |
| 25.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 25.052023-24vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 61–82 | 17:48 | 3 | 2 | 2 | 1/3 | 1/2 | 0/0 | 1 | 0 | −8,0 |
| 22.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 22.052023-24@BC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 67–73 | 20:59 | 3 | 4 | 1 | 1/2 | 1/1 | 0/0 | 2 | 0 | −11,0 |
| 13.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13.052023-24@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 71–63 | 19:35 | 5 | 1 | 0 | 2/5 | 0/3 | 1/4 | 0 | 0 | +11,0 |
| 11.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11.052023-24vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 75–78 | 22:30 | 8 | 3 | 0 | 3/9 | 2/4 | 0/0 | 1 | 0 | +15,0 |
| 09.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.052023-24@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–78 | 17:15 | 6 | 2 | 0 | 2/4 | 1/3 | 1/2 | 0 | 1 | +3,0 |
| 07.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 07.052023-24vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 80–77 | 16:37 | 7 | 2 | 1 | 2/4 | 1/3 | 2/2 | 0 | 0 | −9,0 |
| 29.042023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.042023-24vsViimsiTartu Ülikool Maks & Moorits | 72–65 | 11:26 | 0 | 0 | 3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 3 | +3,0 |
| 26.042023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.042023-24@ViimsiTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–77 | 20:44 | 11 | 3 | 2 | 4/8 | 1/2 | 2/4 | 3 | 2 | +3,0 |
| 05.042023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 05.042023-24@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 83–103 | 8:11 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/1 | 0/0 | 1 | 0 | −7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 28.052023-24@BC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 61–79 | 14:44 | 2 | 1 | 1 | 1/5 | 0/4 | 0/0 | 0 | 0 | −15,0 |
| 25.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 25.052023-24vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 61–82 | 17:48 | 3 | 2 | 2 | 1/3 | 1/2 | 0/0 | 1 | 0 | −8,0 |
| 22.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 22.052023-24@BC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 67–73 | 20:59 | 3 | 4 | 1 | 1/2 | 1/1 | 0/0 | 2 | 0 | −11,0 |
| 13.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13.052023-24@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 71–63 | 19:35 | 5 | 1 | 0 | 2/5 | 0/3 | 1/4 | 0 | 0 | +11,0 |
| 11.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11.052023-24vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 75–78 | 22:30 | 8 | 3 | 0 | 3/9 | 2/4 | 0/0 | 1 | 0 | +15,0 |
| 09.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.052023-24@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–78 | 17:15 | 6 | 2 | 0 | 2/4 | 1/3 | 1/2 | 0 | 1 | +3,0 |
| 07.052023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 07.052023-24vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 80–77 | 16:37 | 7 | 2 | 1 | 2/4 | 1/3 | 2/2 | 0 | 0 | −9,0 |
| 29.042023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.042023-24vsViimsiTartu Ülikool Maks & Moorits | 72–65 | 11:26 | 0 | 0 | 3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 3 | +3,0 |
| 26.042023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.042023-24@ViimsiTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–77 | 20:44 | 11 | 3 | 2 | 4/8 | 1/2 | 2/4 | 3 | 2 | +3,0 |
| 05.042023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 05.042023-24@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 83–103 | 8:11 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/1 | 0/0 | 1 | 0 | −7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.