Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2025-26: Kalev/Cramo
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Kalev/Cramo | 21 | 12,7 | 4,5 | 1,8 | 0,4 | 52,9 | 26,1 | 88,9 | 0,5 | 0,3 | 0,3 | −0,2 |
| 2024-25 | BC Kalev/Cramo | 22 | 18,0 | 5,2 | 2,0 | 1,2 | 47,6 | 45,7 | 90,0 | 0,5 | 0,5 | 0,6 | +2,5 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 25 | 17,7 | 4,6 | 2,5 | 0,8 | 51,1 | 20,0 | 51,7 | 0,8 | 0,2 | 0,5 | +6,0 |
| 2022-23 | BC Kalev/Cramo | 23 | 17,5 | 5,3 | 2,5 | 1,1 | 43,0 | 28,6 | 65,4 | 0,8 | 0,3 | 0,7 | +5,6 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 24 | 15,4 | 5,3 | 2,3 | 1,6 | 45,9 | 36,6 | 75,9 | 0,5 | 0,3 | 0,8 | +7,4 |
| 2020-21 | BC Kalev/Cramo | 24 | 16,6 | 6,3 | 3,3 | 1,1 | 45,6 | 37,5 | 82,8 | 0,4 | 0,1 | 0,5 | +4,8 |
| 2019-20 | BC Kalev/Cramo | 24 | 18,4 | 8,8 | 3,1 | 1,3 | 60,3 | 41,7 | 75,0 | 0,9 | 0,1 | 0,7 | +12,6 |
| 2018-19 | BC Kalev/Cramo | 20 | 16,9 | 5,5 | 2,7 | 1,4 | 48,2 | 39,4 | 77,3 | 0,9 | 0,1 | 0,6 | +12,0 |
| Karjäär | 183 | 16,7 | 5,7 | 2,5 | 1,1 | 49,5 | 34,8 | 74,7 | 0,7 | 0,2 | 0,6 | +6,4 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Kalev/Cramo | 6 | 16,3 | 5,7 | 2,3 | 1,2 | 50,0 | 23,1 | 87,5 | 0,8 | 0,2 | 0,5 | +8,5 |
| 2024-25 | BC Kalev/Cramo | 11 | 19,8 | 8,5 | 3,0 | 1,5 | 50,8 | 48,4 | 72,7 | 1,2 | 0,2 | 1,0 | +10,7 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 9 | 23,6 | 8,2 | 3,8 | 1,2 | 56,6 | 36,8 | 63,6 | 1,2 | 0,7 | 0,2 | +16,9 |
| 2022-23 | BC Kalev/Cramo | 2 | 18,1 | 4,5 | 3,0 | 0,5 | 50,0 | 0,0 | 75,0 | 1,0 | 0,0 | 1,5 | +11,5 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 15 | 20,9 | 7,6 | 2,7 | 1,7 | 48,7 | 44,4 | 96,0 | 0,1 | 0,1 | 0,9 | +6,1 |
| 2020-21 | BC Kalev/Cramo | 7 | 24,0 | 8,4 | 2,9 | 1,1 | 57,5 | 50,0 | 75,0 | 0,3 | 0,0 | 0,6 | +9,3 |
| 2018-19 | BC Kalev/Cramo | 6 | 20,8 | 7,8 | 3,0 | 0,8 | 61,3 | 44,4 | 62,5 | 0,8 | 0,0 | 1,2 | +6,0 |
| Karjäär | 56 | 20,9 | 7,7 | 2,9 | 1,3 | 53,3 | 42,6 | 79,3 | 0,7 | 0,2 | 0,8 | +9,6 |
Karjäär: 1046 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.052025-26 | Kalev/Cramo | 16.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 78–83 | 17:40 | 3 | 1 | 1 | 1/4 | 1/3 | 0/0 | 1 | 0 | +4,0 |
| 05.052025-26 | Kalev/Cramo | 05.052025-26vsTalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 77–78 | 10:57 | 2 | 0 | 3 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −7,0 |
| 01.052025-26 | Kalev/Cramo | 01.052025-26@TalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 80–72 | 16:20 | 6 | 0 | 0 | 1/2 | 0/1 | 4/4 | 0 | 0 | +19,0 |
| 18.042025-26 | Kalev/Cramo | 18.042025-26vsKeila CoolbetKalev/Cramo | 105–76 | 14:42 | 3 | 5 | 1 | 1/4 | 1/3 | 0/0 | 0 | 1 | +10,0 |
| 15.042025-26 | Kalev/Cramo | 15.042025-26@Keila CoolbetKalev/Cramo | 101–74 | 19:15 | 12 | 5 | 1 | 5/8 | 1/4 | 1/2 | 2 | 0 | +27,0 |
| 12.042025-26 | Kalev/Cramo | 12.042025-26vsKeila CoolbetKalev/Cramo | 106–101 | 18:42 | 8 | 3 | 1 | 3/4 | 0/1 | 2/2 | 2 | 1 | −2,0 |
| 07.042025-26 | Kalev/Cramo | 07.042025-26@VEF RīgaKalev/Cramo | 72–87 | 18:48 | 6 | 2 | 1 | 1/4 | 0/2 | 4/4 | 0 | 1 | −11,0 |
| 03.042025-26 | Kalev/Cramo | 03.042025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 81–89 | 5:46 | 2 | 1 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 01.042025-26 | Kalev/Cramo | 01.042025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 86–83 | 4:28 | 2 | 1 | 0 | 0/1 | 0/1 | 2/2 | 0 | 0 | +2,0 |
| 28.032025-26 | Kalev/Cramo | 28.032025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 85–98 | 8:06 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.052025-26 | Kalev/Cramo | 16.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 78–83 | 17:40 | 3 | 1 | 1 | 1/4 | 1/3 | 0/0 | 1 | 0 | +4,0 |
| 05.052025-26 | Kalev/Cramo | 05.052025-26vsTalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 77–78 | 10:57 | 2 | 0 | 3 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −7,0 |
| 01.052025-26 | Kalev/Cramo | 01.052025-26@TalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 80–72 | 16:20 | 6 | 0 | 0 | 1/2 | 0/1 | 4/4 | 0 | 0 | +19,0 |
| 18.042025-26 | Kalev/Cramo | 18.042025-26vsKeila CoolbetKalev/Cramo | 105–76 | 14:42 | 3 | 5 | 1 | 1/4 | 1/3 | 0/0 | 0 | 1 | +10,0 |
| 15.042025-26 | Kalev/Cramo | 15.042025-26@Keila CoolbetKalev/Cramo | 101–74 | 19:15 | 12 | 5 | 1 | 5/8 | 1/4 | 1/2 | 2 | 0 | +27,0 |
| 12.042025-26 | Kalev/Cramo | 12.042025-26vsKeila CoolbetKalev/Cramo | 106–101 | 18:42 | 8 | 3 | 1 | 3/4 | 0/1 | 2/2 | 2 | 1 | −2,0 |
| 07.042025-26 | Kalev/Cramo | 07.042025-26@VEF RīgaKalev/Cramo | 72–87 | 18:48 | 6 | 2 | 1 | 1/4 | 0/2 | 4/4 | 0 | 1 | −11,0 |
| 03.042025-26 | Kalev/Cramo | 03.042025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 81–89 | 5:46 | 2 | 1 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 01.042025-26 | Kalev/Cramo | 01.042025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 86–83 | 4:28 | 2 | 1 | 0 | 0/1 | 0/1 | 2/2 | 0 | 0 | +2,0 |
| 28.032025-26 | Kalev/Cramo | 28.032025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 85–98 | 8:06 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.