Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2022-23: Valmiera Glass VIA
Karjäär: 17 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.032022-23 | Valmiera Glass VIA | 22.032022-23@BC TarvasValmiera Glass VIA | 83–102 | 15:47 | 9 | 1 | 1 | 3/5 | 3/3 | 0/0 | 0 | 1 | +4,0 |
| 11.022022-23 | Valmiera Glass VIA | 11.022022-23vsBC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 56–96 | 10:27 | 3 | 0 | 0 | 1/2 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 29.012022-23 | Valmiera Glass VIA | 29.012022-23@TalTech/OPTIBETValmiera Glass VIA | 60–87 | 7:04 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −3,0 |
| 22.012022-23 | Valmiera Glass VIA | 22.012022-23@Viimsi/SportlandValmiera Glass VIA | 59–87 | 4:04 | 5 | 1 | 0 | 1/1 | 1/1 | 2/2 | 0 | 0 | −2,0 |
| 14.012022-23 | Valmiera Glass VIA | 14.012022-23@BC PrometeyValmiera Glass VIA | 75–104 | 3:57 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −12,0 |
| 06.012022-23 | Valmiera Glass VIA | 06.012022-23vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 60–102 | 5:43 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 29.122022-23 | Valmiera Glass VIA | 29.122022-23@Tartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 79–110 | 10:26 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 1 | 1 | −15,0 |
| 24.022021-22 | Valmiera Glass VIA | 24.022021-22@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 80–83 | 4:29 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −5,0 |
| 16.022021-22 | Valmiera Glass VIA | 16.022021-22vsTalTech/OPTIBETValmiera Glass VIA | 71–94 | 2:13 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 22.012021-22 | Valmiera Glass VIA | 22.012021-22vsTallinna KalevValmiera Glass VIA | 93–54 | 3:04 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.032022-23 | Valmiera Glass VIA | 22.032022-23@BC TarvasValmiera Glass VIA | 83–102 | 15:47 | 9 | 1 | 1 | 3/5 | 3/3 | 0/0 | 0 | 1 | +4,0 |
| 11.022022-23 | Valmiera Glass VIA | 11.022022-23vsBC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 56–96 | 10:27 | 3 | 0 | 0 | 1/2 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 29.012022-23 | Valmiera Glass VIA | 29.012022-23@TalTech/OPTIBETValmiera Glass VIA | 60–87 | 7:04 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −3,0 |
| 22.012022-23 | Valmiera Glass VIA | 22.012022-23@Viimsi/SportlandValmiera Glass VIA | 59–87 | 4:04 | 5 | 1 | 0 | 1/1 | 1/1 | 2/2 | 0 | 0 | −2,0 |
| 14.012022-23 | Valmiera Glass VIA | 14.012022-23@BC PrometeyValmiera Glass VIA | 75–104 | 3:57 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −12,0 |
| 06.012022-23 | Valmiera Glass VIA | 06.012022-23vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 60–102 | 5:43 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 29.122022-23 | Valmiera Glass VIA | 29.122022-23@Tartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 79–110 | 10:26 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 1 | 1 | −15,0 |
| 24.022021-22 | Valmiera Glass VIA | 24.022021-22@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 80–83 | 4:29 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −5,0 |
| 16.022021-22 | Valmiera Glass VIA | 16.022021-22vsTalTech/OPTIBETValmiera Glass VIA | 71–94 | 2:13 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 22.012021-22 | Valmiera Glass VIA | 22.012021-22vsTallinna KalevValmiera Glass VIA | 93–54 | 3:04 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.