Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Tartu Ülikool Maks & Moorits · Shooting guard · 192 cm · s. 1997
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 7 | 24,7 | 7,7 | 1,9 | 1,4 | 37,0 | 28,6 | 75,0 | 0,9 | 0,6 | 0,3 | +7,3 |
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31 | 24,1 | 9,5 | 1,5 | 1,4 | 38,7 | 33,1 | 80,9 | 0,6 | 0,3 | 0,9 | +5,0 |
| 2024-25 | Pärnu Sadam | 28 | 27,4 | 12,6 | 1,6 | 2,0 | 46,9 | 39,8 | 77,2 | 0,4 | 0,3 | 1,2 | −1,8 |
| 2023-24 | Pärnu Sadam | 32 | 30,3 | 12,9 | 3,4 | 1,7 | 42,9 | 33,0 | 70,2 | 0,8 | 0,2 | 1,0 | +0,6 |
| 2022-23 | Pärnu Sadam | 30 | 29,3 | 13,8 | 2,0 | 2,1 | 40,3 | 33,3 | 78,3 | 0,9 | 0,3 | 1,1 | +1,9 |
| 2021-22 | Pärnu Sadam | 30 | 28,4 | 12,3 | 2,0 | 1,4 | 42,8 | 38,2 | 68,7 | 0,5 | 0,3 | 1,5 | +5,0 |
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 24 | 29,7 | 13,3 | 1,8 | 1,9 | 42,0 | 38,8 | 75,8 | 0,8 | 0,0 | 1,9 | +2,0 |
| 2019-20 | Tartu Ülikool | 23 | 33,2 | 18,1 | 2,6 | 2,8 | 46,6 | 41,2 | 81,3 | 1,0 | 0,1 | 1,8 | −3,1 |
| Karjäär | 205 | 28,6 | 12,8 | 2,1 | 1,9 | 42,7 | 36,1 | 75,9 | 0,7 | 0,2 | 1,3 | +1,8 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 10 | 12,4 | 3,7 | 0,9 | 0,8 | 37,1 | 25,0 | 55,6 | 0,2 | 0,2 | 0,3 | −1,1 |
| 2024-25 | Pärnu Sadam | 5 | 30,6 | 16,6 | 1,6 | 1,8 | 45,0 | 35,7 | 73,1 | 0,6 | 0,2 | 2,2 | −6,6 |
| 2023-24 | Pärnu Sadam | 12 | 32,1 | 10,4 | 3,3 | 1,7 | 39,4 | 34,6 | 62,5 | 1,2 | 0,3 | 1,1 | +2,3 |
| 2022-23 | Pärnu Sadam | 15 | 32,6 | 12,5 | 2,3 | 1,9 | 40,1 | 32,6 | 66,0 | 0,9 | 0,3 | 2,2 | +2,1 |
| 2021-22 | Pärnu Sadam | 19 | 29,3 | 14,3 | 2,1 | 1,4 | 48,9 | 43,9 | 86,0 | 0,8 | 0,3 | 0,7 | +5,8 |
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 17 | 27,2 | 12,8 | 1,9 | 1,6 | 43,4 | 40,9 | 76,9 | 0,7 | 0,4 | 1,6 | +8,9 |
| Karjäär | 78 | 27,8 | 11,8 | 2,1 | 1,5 | 43,3 | 37,7 | 72,5 | 0,8 | 0,3 | 1,3 | +3,6 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.102026-27@VEF RīgaTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–74 | 20:06 | 2 | 1 | 0 | 1/9 | 0/4 | 0/0 | 1 | 1 | +7,0 |
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 27:09 | 3 | 3 | 2 | 0/4 | 0/1 | 3/3 | 0 | 0 | +17,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 20:31 | 5 | 1 | 0 | 2/8 | 1/4 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 19:31 | 5 | 2 | 1 | 2/7 | 1/4 | 0/0 | 0 | 0 | −14,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 25:50 | 13 | 2 | 3 | 6/10 | 1/4 | 0/1 | 2 | 1 | +10,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 26:25 | 12 | 2 | 0 | 4/6 | 1/2 | 3/4 | 0 | 0 | +11,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 33:10 | 14 | 2 | 4 | 5/10 | 4/9 | 0/0 | 3 | 0 | +22,0 |
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 13:11 | 7 | 3 | 2 | 3/4 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | +12,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 9:27 | 4 | 0 | 0 | 2/4 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | −11,0 |
| 23.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–83 | 6:31 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.102026-27@VEF RīgaTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–74 | 20:06 | 2 | 1 | 0 | 1/9 | 0/4 | 0/0 | 1 | 1 | +7,0 |
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 27:09 | 3 | 3 | 2 | 0/4 | 0/1 | 3/3 | 0 | 0 | +17,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 20:31 | 5 | 1 | 0 | 2/8 | 1/4 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 19:31 | 5 | 2 | 1 | 2/7 | 1/4 | 0/0 | 0 | 0 | −14,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 25:50 | 13 | 2 | 3 | 6/10 | 1/4 | 0/1 | 2 | 1 | +10,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 26:25 | 12 | 2 | 0 | 4/6 | 1/2 | 3/4 | 0 | 0 | +11,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 33:10 | 14 | 2 | 4 | 5/10 | 4/9 | 0/0 | 3 | 0 | +22,0 |
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 13:11 | 7 | 3 | 2 | 3/4 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | +12,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 9:27 | 4 | 0 | 0 | 2/4 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | −11,0 |
| 23.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–83 | 6:31 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.