Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2018-19: Taltech
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Taltech | 16 | 10,2 | 1,7 | 0,8 | 0,6 | 25,6 | 21,7 | – | 0,2 | 0,1 | 0,4 | −3,7 |
| Karjäär | 16 | 10,2 | 1,7 | 0,8 | 0,6 | 25,6 | 21,7 | – | 0,2 | 0,1 | 0,4 | −3,7 |
Karjäär: 27 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.032018-19 | Taltech | 10.032018-19@Latvijas UniversitāteTaltech | 76–78 | 4:02 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | −2,0 |
| 02.032018-19 | Taltech | 02.032018-19vsPärnu SadamTaltech | 91–84 | 7:29 | 3 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | +6,0 |
| 10.022018-19 | Taltech | 10.022018-19@BK OgreTaltech | 102–97 | 10:19 | 3 | 1 | 2 | 1/4 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | +4,0 |
| 09.022018-19 | Taltech | 09.022018-19@Jurmala BetsafeTaltech | 85–82 | 6:58 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −4,0 |
| 31.012018-19 | Taltech | 31.012018-19@VEF RīgaTaltech | 72–86 | 12:23 | 3 | 1 | 0 | 1/5 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 20.012018-19 | Taltech | 20.012018-19@BK LiepājaTaltech | 98–91 | 6:28 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 0/3 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 19.012018-19 | Taltech | 19.012018-19@BK VentspilsTaltech | 67–88 | 16:32 | 4 | 2 | 0 | 2/6 | 0/3 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 12.012018-19 | Taltech | 12.012018-19vsTartu ÜlikoolTaltech | 86–94 | 7:17 | 3 | 1 | 0 | 1/3 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 06.012018-19 | Taltech | 06.012018-19vsBC Kalev/CramoTaltech | 66–100 | 10:27 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | −6,0 |
| 21.112018-19 | Taltech | 21.112018-19vsValmiera Glass VIATaltech | 99–73 | 6:18 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.032018-19 | Taltech | 10.032018-19@Latvijas UniversitāteTaltech | 76–78 | 4:02 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | −2,0 |
| 02.032018-19 | Taltech | 02.032018-19vsPärnu SadamTaltech | 91–84 | 7:29 | 3 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | +6,0 |
| 10.022018-19 | Taltech | 10.022018-19@BK OgreTaltech | 102–97 | 10:19 | 3 | 1 | 2 | 1/4 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | +4,0 |
| 09.022018-19 | Taltech | 09.022018-19@Jurmala BetsafeTaltech | 85–82 | 6:58 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −4,0 |
| 31.012018-19 | Taltech | 31.012018-19@VEF RīgaTaltech | 72–86 | 12:23 | 3 | 1 | 0 | 1/5 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 20.012018-19 | Taltech | 20.012018-19@BK LiepājaTaltech | 98–91 | 6:28 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 0/3 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 19.012018-19 | Taltech | 19.012018-19@BK VentspilsTaltech | 67–88 | 16:32 | 4 | 2 | 0 | 2/6 | 0/3 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 12.012018-19 | Taltech | 12.012018-19vsTartu ÜlikoolTaltech | 86–94 | 7:17 | 3 | 1 | 0 | 1/3 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 06.012018-19 | Taltech | 06.012018-19vsBC Kalev/CramoTaltech | 66–100 | 10:27 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | −6,0 |
| 21.112018-19 | Taltech | 21.112018-19vsValmiera Glass VIATaltech | 99–73 | 6:18 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.