Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2025-26: TalTech/ALEXELA
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 21 | 23,7 | 9,7 | 2,2 | 2,4 | 43,3 | 26,2 | 85,0 | 1,0 | 0,0 | 1,5 | +1,5 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 6 | 22,5 | 7,7 | 2,2 | 2,5 | 35,1 | 21,1 | 80,0 | 1,3 | 0,0 | 2,5 | −3,3 |
| 2023-24 | TalTech/OPTIBET | 22 | 22,7 | 7,2 | 2,7 | 2,7 | 37,7 | 34,0 | 71,0 | 1,0 | 0,0 | 1,5 | +2,8 |
| 2022-23 | TalTech/OPTIBET | 29 | 21,5 | 6,0 | 4,0 | 2,8 | 35,3 | 28,1 | 66,2 | 1,0 | 0,1 | 1,7 | +1,1 |
| 2021-22 | TalTech/OPTIBET | 22 | 19,6 | 6,1 | 3,3 | 2,0 | 31,5 | 28,6 | 84,4 | 1,1 | 0,0 | 1,8 | +1,3 |
| 2020-21 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 25 | 24,2 | 6,6 | 3,1 | 2,3 | 30,8 | 28,9 | 76,3 | 1,0 | 0,0 | 1,6 | −0,6 |
| Karjäär | 125 | 22,3 | 7,0 | 3,1 | 2,4 | 35,8 | 28,5 | 75,9 | 1,0 | 0,0 | 1,7 | +0,9 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 8 | 17,0 | 5,9 | 2,6 | 1,9 | 34,1 | 26,3 | 70,6 | 0,4 | 0,0 | 1,5 | +2,8 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 13 | 28,1 | 13,2 | 2,6 | 4,1 | 40,3 | 31,4 | 84,8 | 0,8 | 0,2 | 1,5 | −1,1 |
| 2023-24 | TalTech/OPTIBET | 5 | 26,0 | 8,0 | 4,0 | 4,0 | 30,4 | 24,0 | 60,0 | 2,2 | 0,2 | 0,4 | +3,2 |
| 2022-23 | TalTech/OPTIBET | 3 | 8,1 | 1,3 | 0,7 | 0,7 | 33,3 | 0,0 | – | 0,0 | 0,0 | 0,3 | −5,0 |
| 2021-22 | TalTech/OPTIBET | 17 | 20,5 | 5,1 | 2,6 | 1,8 | 31,5 | 18,4 | 76,9 | 0,8 | 0,0 | 0,9 | −1,6 |
| Karjäär | 46 | 21,8 | 7,6 | 2,7 | 2,6 | 35,3 | 24,5 | 79,0 | 0,8 | 0,1 | 1,1 | −0,4 |
Karjäär: 881 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 2:53 | 2 | 1 | 0 | 1/3 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 15.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 15.052025-26@Transcom PärnuTalTech/ALEXELA | 79–72 | 3:19 | 1 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 1/2 | 0 | 0 | +1,0 |
| 05.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 05.052025-26@Kalev/CramoTalTech/ALEXELA | 78–77 | 10:26 | 6 | 2 | 0 | 1/4 | 0/2 | 4/4 | 1 | 2 | +2,0 |
| 01.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 01.052025-26vsKalev/CramoTalTech/ALEXELA | 72–80 | 23:58 | 11 | 2 | 0 | 2/7 | 1/3 | 6/8 | 0 | 2 | −18,0 |
| 28.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 28.042025-26@Kalev/CramoTalTech/ALEXELA | 72–79 | 25:15 | 5 | 1 | 4 | 2/5 | 0/2 | 1/1 | 2 | 1 | −4,0 |
| 17.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.042025-26vsKeila KKTalTech/ALEXELA | 110–81 | 18:32 | 3 | 2 | 4 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0 | 4 | +15,0 |
| 14.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 14.042025-26@Keila KKTalTech/ALEXELA | 73–65 | 28:19 | 4 | 4 | 4 | 2/12 | 0/4 | 0/1 | 0 | 2 | +2,0 |
| 11.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 11.042025-26vsKeila KKTalTech/ALEXELA | 83–58 | 23:37 | 15 | 9 | 3 | 6/10 | 3/5 | 0/1 | 0 | 1 | +22,0 |
| 23.032025-26 | TalTech/ALEXELA | 23.032025-26vsValmiera Glass VIATalTech/ALEXELA | 74–83 | 26:13 | 18 | 0 | 4 | 6/15 | 2/6 | 4/5 | 1 | 2 | +4,0 |
| 18.032025-26 | TalTech/ALEXELA | 18.032025-26@Valmiera Glass VIATalTech/ALEXELA | 80–105 | 24:12 | 6 | 2 | 3 | 2/9 | 0/5 | 2/2 | 0 | 0 | −20,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 2:53 | 2 | 1 | 0 | 1/3 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 15.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 15.052025-26@Transcom PärnuTalTech/ALEXELA | 79–72 | 3:19 | 1 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 1/2 | 0 | 0 | +1,0 |
| 05.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 05.052025-26@Kalev/CramoTalTech/ALEXELA | 78–77 | 10:26 | 6 | 2 | 0 | 1/4 | 0/2 | 4/4 | 1 | 2 | +2,0 |
| 01.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 01.052025-26vsKalev/CramoTalTech/ALEXELA | 72–80 | 23:58 | 11 | 2 | 0 | 2/7 | 1/3 | 6/8 | 0 | 2 | −18,0 |
| 28.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 28.042025-26@Kalev/CramoTalTech/ALEXELA | 72–79 | 25:15 | 5 | 1 | 4 | 2/5 | 0/2 | 1/1 | 2 | 1 | −4,0 |
| 17.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.042025-26vsKeila KKTalTech/ALEXELA | 110–81 | 18:32 | 3 | 2 | 4 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0 | 4 | +15,0 |
| 14.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 14.042025-26@Keila KKTalTech/ALEXELA | 73–65 | 28:19 | 4 | 4 | 4 | 2/12 | 0/4 | 0/1 | 0 | 2 | +2,0 |
| 11.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 11.042025-26vsKeila KKTalTech/ALEXELA | 83–58 | 23:37 | 15 | 9 | 3 | 6/10 | 3/5 | 0/1 | 0 | 1 | +22,0 |
| 23.032025-26 | TalTech/ALEXELA | 23.032025-26vsValmiera Glass VIATalTech/ALEXELA | 74–83 | 26:13 | 18 | 0 | 4 | 6/15 | 2/6 | 4/5 | 1 | 2 | +4,0 |
| 18.032025-26 | TalTech/ALEXELA | 18.032025-26@Valmiera Glass VIATalTech/ALEXELA | 80–105 | 24:12 | 6 | 2 | 3 | 2/9 | 0/5 | 2/2 | 0 | 0 | −20,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.