Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2020-21: Taltech
Karjäär: 19 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.042020-21 | Taltech | 03.042020-21@Tallinna Kalev/TLÜTaltech | 96–74 | 1:13 | 2 | 0 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | ±0,0 |
| 01.042020-21 | Taltech | 01.042020-21@BC Kalev/CramoTaltech | 63–96 | 16:52 | 0 | 6 | 1 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −28,0 |
| 30.032020-21 | Taltech | 30.032020-21@AVIS UTILITAS RaplaTaltech | 60–102 | 10:01 | 2 | 3 | 0 | 1/4 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −14,0 |
| 14.032020-21 | Taltech | 14.032020-21@Pärnu SadamTaltech | 73–101 | 3:53 | 2 | 0 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 24.022020-21 | Taltech | 24.022020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTaltech | 71–87 | 9:36 | 1 | 5 | 0 | 0/1 | 0/0 | 1/2 | 1 | 0 | −1,0 |
| 19.012020-21 | Taltech | 19.012020-21@Tartu Ülikool Maks & MooritsTaltech | 86–92 | 1:56 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +6,0 |
| 09.012020-21 | Taltech | 09.012020-21vsTartu Ülikool Maks & MooritsTaltech | 74–66 | 3:54 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −10,0 |
| 21.112020-21 | Taltech | 21.112020-21@BC Kalev/CramoTaltech | 59–113 | 16:07 | 6 | 3 | 4 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −15,0 |
| 28.102020-21 | Taltech | 28.102020-21@Tallinna Kalev/TLÜTaltech | 65–85 | 4:34 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 24.012019-20 | Taltech | 24.012019-20@Rakvere TarvasTaltech | 86–95 | 1:12 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.042020-21 | Taltech | 03.042020-21@Tallinna Kalev/TLÜTaltech | 96–74 | 1:13 | 2 | 0 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | ±0,0 |
| 01.042020-21 | Taltech | 01.042020-21@BC Kalev/CramoTaltech | 63–96 | 16:52 | 0 | 6 | 1 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −28,0 |
| 30.032020-21 | Taltech | 30.032020-21@AVIS UTILITAS RaplaTaltech | 60–102 | 10:01 | 2 | 3 | 0 | 1/4 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −14,0 |
| 14.032020-21 | Taltech | 14.032020-21@Pärnu SadamTaltech | 73–101 | 3:53 | 2 | 0 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 24.022020-21 | Taltech | 24.022020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTaltech | 71–87 | 9:36 | 1 | 5 | 0 | 0/1 | 0/0 | 1/2 | 1 | 0 | −1,0 |
| 19.012020-21 | Taltech | 19.012020-21@Tartu Ülikool Maks & MooritsTaltech | 86–92 | 1:56 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +6,0 |
| 09.012020-21 | Taltech | 09.012020-21vsTartu Ülikool Maks & MooritsTaltech | 74–66 | 3:54 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −10,0 |
| 21.112020-21 | Taltech | 21.112020-21@BC Kalev/CramoTaltech | 59–113 | 16:07 | 6 | 3 | 4 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −15,0 |
| 28.102020-21 | Taltech | 28.102020-21@Tallinna Kalev/TLÜTaltech | 65–85 | 4:34 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 24.012019-20 | Taltech | 24.012019-20@Rakvere TarvasTaltech | 86–95 | 1:12 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.