Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Valmiera Glass VIA
Karjäär: 8 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 16.102019-20vsBK OgreValmiera Glass VIA | 68–114 | 4:05 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 0/0 | 0/2 | 0 | 3 | −2,0 |
| 12.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 12.102019-20@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 72–107 | 3:55 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −4,0 |
| 21.112018-19 | Valmiera Glass VIA | 21.112018-19@TaltechValmiera Glass VIA | 73–99 | 2:50 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 17.112018-19 | Valmiera Glass VIA | 17.112018-19@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 85–95 | 1:24 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 10.112018-19 | Valmiera Glass VIA | 10.112018-19vsBC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 71–84 | 4:40 | 2 | 0 | 1 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +6,0 |
| 20.102018-19 | Valmiera Glass VIA | 20.102018-19vsJurmala BetsafeValmiera Glass VIA | 77–103 | 4:53 | 1 | 1 | 1 | 0/3 | 0/2 | 1/2 | 0 | 0 | −2,0 |
| 13.102018-19 | Valmiera Glass VIA | 13.102018-19@AVIS UTILITAS RaplaValmiera Glass VIA | 88–100 | 7:16 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 07.102018-19 | Valmiera Glass VIA | 07.102018-19@Pärnu SadamValmiera Glass VIA | 82–87 | 14:03 | 2 | 0 | 0 | 0/2 | 0/1 | 2/2 | 2 | 2 | −2,0 |
| 29.092018-19 | Valmiera Glass VIA | 29.092018-19vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsValmiera Glass VIA | 88–84 | 4:54 | 3 | 0 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | +1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 16.102019-20vsBK OgreValmiera Glass VIA | 68–114 | 4:05 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 0/0 | 0/2 | 0 | 3 | −2,0 |
| 12.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 12.102019-20@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 72–107 | 3:55 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −4,0 |
| 21.112018-19 | Valmiera Glass VIA | 21.112018-19@TaltechValmiera Glass VIA | 73–99 | 2:50 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 17.112018-19 | Valmiera Glass VIA | 17.112018-19@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 85–95 | 1:24 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 10.112018-19 | Valmiera Glass VIA | 10.112018-19vsBC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 71–84 | 4:40 | 2 | 0 | 1 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +6,0 |
| 20.102018-19 | Valmiera Glass VIA | 20.102018-19vsJurmala BetsafeValmiera Glass VIA | 77–103 | 4:53 | 1 | 1 | 1 | 0/3 | 0/2 | 1/2 | 0 | 0 | −2,0 |
| 13.102018-19 | Valmiera Glass VIA | 13.102018-19@AVIS UTILITAS RaplaValmiera Glass VIA | 88–100 | 7:16 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 07.102018-19 | Valmiera Glass VIA | 07.102018-19@Pärnu SadamValmiera Glass VIA | 82–87 | 14:03 | 2 | 0 | 0 | 0/2 | 0/1 | 2/2 | 2 | 2 | −2,0 |
| 29.092018-19 | Valmiera Glass VIA | 29.092018-19vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsValmiera Glass VIA | 88–84 | 4:54 | 3 | 0 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | +1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.