Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2025-26: Kalev/Cramo
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Kalev/Cramo | 9 | 27,0 | 17,1 | 6,8 | 2,8 | 52,6 | 40,0 | 83,3 | 1,0 | 0,3 | 1,1 | +11,6 |
| 2024-25 | BC Kalev/Cramo | 30 | 22,0 | 11,5 | 5,0 | 1,6 | 47,7 | 29,2 | 75,6 | 0,8 | 0,4 | 1,1 | +8,3 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 31 | 22,4 | 10,8 | 5,3 | 1,8 | 49,2 | 36,2 | 79,3 | 0,6 | 0,2 | 0,9 | +10,4 |
| 2022-23 | BC Kalev/Cramo | 13 | 18,9 | 10,2 | 3,1 | 1,4 | 54,2 | 40,5 | 61,1 | 0,8 | 0,2 | 0,8 | +8,2 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 26 | 15,5 | 7,8 | 3,8 | 0,9 | 46,6 | 37,1 | 80,9 | 0,3 | 0,1 | 0,7 | +7,7 |
| 2020-21 | BC Kalev/Cramo | 19 | 20,8 | 10,0 | 3,1 | 1,0 | 53,2 | 44,6 | 78,4 | 0,8 | 0,3 | 1,1 | +10,2 |
| 2019-20 | Tartu Ülikool | 22 | 30,2 | 16,8 | 5,5 | 1,4 | 48,1 | 42,7 | 65,7 | 0,9 | 0,3 | 2,1 | −2,6 |
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 30 | 27,4 | 16,1 | 5,7 | 1,2 | 46,5 | 30,8 | 79,5 | 0,8 | 0,2 | 1,6 | −1,3 |
| Karjäär | 180 | 22,9 | 12,3 | 4,8 | 1,4 | 48,7 | 36,8 | 76,4 | 0,7 | 0,2 | 1,2 | +6,1 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | BC Kalev/Cramo | 11 | 23,6 | 11,7 | 6,3 | 1,7 | 43,6 | 30,8 | 78,4 | 1,0 | 0,6 | 0,9 | +2,9 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 9 | 20,2 | 11,3 | 5,6 | 1,0 | 50,0 | 38,5 | 76,2 | 0,2 | 1,0 | 0,8 | +12,7 |
| 2022-23 | BC Kalev/Cramo | 9 | 21,4 | 8,1 | 4,3 | 1,7 | 44,3 | 28,6 | 81,3 | 1,1 | 0,1 | 0,7 | +3,8 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 15 | 22,4 | 12,4 | 3,7 | 1,5 | 58,8 | 41,5 | 88,9 | 0,7 | 0,2 | 0,7 | +7,1 |
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 4 | 30,5 | 13,0 | 4,5 | 1,5 | 33,3 | 31,4 | 77,8 | 1,5 | 0,0 | 1,5 | +2,8 |
| Karjäär | 48 | 22,8 | 11,3 | 4,8 | 1,5 | 48,0 | 35,1 | 80,9 | 0,8 | 0,4 | 0,8 | +6,2 |
Karjäär: 2208 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.012025-26 | Kalev/Cramo | 03.012025-26vsVEF RīgaKalev/Cramo | 92–88 | 29:00 | 19 | 6 | 7 | 5/9 | 0/3 | 9/10 | 0 | 0 | −2,0 |
| 23.122025-26 | Kalev/Cramo | 23.122025-26vsValmiera Glass VIAKalev/Cramo | 99–87 | 30:31 | 24 | 9 | 3 | 8/13 | 4/6 | 4/4 | 0 | 3 | +6,0 |
| 20.122025-26 | Kalev/Cramo | 20.122025-26vsBK LiepājaKalev/Cramo | 99–73 | 26:19 | 16 | 10 | 4 | 5/13 | 2/6 | 4/4 | 1 | 1 | +31,0 |
| 13.122025-26 | Kalev/Cramo | 13.122025-26@BK OgreKalev/Cramo | 101–111 | 33:35 | 17 | 7 | 1 | 8/18 | 0/5 | 1/2 | 3 | 1 | +2,0 |
| 22.112025-26 | Kalev/Cramo | 22.112025-26@VEF RīgaKalev/Cramo | 85–90 | 18:18 | 9 | 4 | 3 | 2/5 | 0/1 | 5/6 | 1 | 1 | +5,0 |
| 15.112025-26 | Kalev/Cramo | 15.112025-26vsKeila CoolbetKalev/Cramo | 123–65 | 22:22 | 23 | 4 | 1 | 7/11 | 2/4 | 7/9 | 0 | 0 | +44,0 |
| 01.112025-26 | Kalev/Cramo | 01.112025-26vsKeila KKKalev/Cramo | 117–70 | 23:48 | 17 | 11 | 1 | 6/11 | 0/2 | 5/7 | 1 | 1 | +31,0 |
| 25.102025-26 | Kalev/Cramo | 25.102025-26@Transcom PärnuKalev/Cramo | 86–78 | 34:39 | 19 | 6 | 4 | 6/8 | 4/4 | 3/4 | 3 | 0 | +7,0 |
| 11.102025-26 | Kalev/Cramo | 11.102025-26vsRīgas ZeļļiKalev/Cramo | 72–100 | 24:38 | 10 | 4 | 1 | 3/7 | 2/4 | 2/2 | 0 | 3 | −20,0 |
| 31.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 31.052024-25vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 91–75 | 21:58 | 9 | 3 | 4 | 2/7 | 1/3 | 4/4 | 1 | 0 | +7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.012025-26 | Kalev/Cramo | 03.012025-26vsVEF RīgaKalev/Cramo | 92–88 | 29:00 | 19 | 6 | 7 | 5/9 | 0/3 | 9/10 | 0 | 0 | −2,0 |
| 23.122025-26 | Kalev/Cramo | 23.122025-26vsValmiera Glass VIAKalev/Cramo | 99–87 | 30:31 | 24 | 9 | 3 | 8/13 | 4/6 | 4/4 | 0 | 3 | +6,0 |
| 20.122025-26 | Kalev/Cramo | 20.122025-26vsBK LiepājaKalev/Cramo | 99–73 | 26:19 | 16 | 10 | 4 | 5/13 | 2/6 | 4/4 | 1 | 1 | +31,0 |
| 13.122025-26 | Kalev/Cramo | 13.122025-26@BK OgreKalev/Cramo | 101–111 | 33:35 | 17 | 7 | 1 | 8/18 | 0/5 | 1/2 | 3 | 1 | +2,0 |
| 22.112025-26 | Kalev/Cramo | 22.112025-26@VEF RīgaKalev/Cramo | 85–90 | 18:18 | 9 | 4 | 3 | 2/5 | 0/1 | 5/6 | 1 | 1 | +5,0 |
| 15.112025-26 | Kalev/Cramo | 15.112025-26vsKeila CoolbetKalev/Cramo | 123–65 | 22:22 | 23 | 4 | 1 | 7/11 | 2/4 | 7/9 | 0 | 0 | +44,0 |
| 01.112025-26 | Kalev/Cramo | 01.112025-26vsKeila KKKalev/Cramo | 117–70 | 23:48 | 17 | 11 | 1 | 6/11 | 0/2 | 5/7 | 1 | 1 | +31,0 |
| 25.102025-26 | Kalev/Cramo | 25.102025-26@Transcom PärnuKalev/Cramo | 86–78 | 34:39 | 19 | 6 | 4 | 6/8 | 4/4 | 3/4 | 3 | 0 | +7,0 |
| 11.102025-26 | Kalev/Cramo | 11.102025-26vsRīgas ZeļļiKalev/Cramo | 72–100 | 24:38 | 10 | 4 | 1 | 3/7 | 2/4 | 2/2 | 0 | 3 | −20,0 |
| 31.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 31.052024-25vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 91–75 | 21:58 | 9 | 3 | 4 | 2/7 | 1/3 | 4/4 | 1 | 0 | +7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.