Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2025-26: Tartu Ülikool Maks & Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 32 | 29,9 | 14,3 | 9,5 | 2,7 | 49,4 | 31,6 | 84,7 | 0,5 | 0,6 | 1,4 | +4,3 |
| 2024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29 | 27,4 | 10,3 | 5,3 | 1,5 | 45,5 | 36,6 | 82,3 | 1,2 | 0,3 | 1,4 | −2,0 |
| 2023-24 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2022-23 | Viimsi/Sportland | 32 | 33,1 | 14,1 | 7,1 | 3,7 | 43,5 | 28,3 | 81,8 | 0,9 | 0,2 | 2,6 | −0,2 |
| 2021-22 | KK Viimsi/Sportland | 19 | 29,6 | 11,3 | 7,7 | 3,7 | 43,0 | 29,3 | 76,6 | 1,1 | 0,2 | 2,4 | +0,4 |
| 2020-21 | Tallinna Kalev/TLÜ | 21 | 32,5 | 15,5 | 6,2 | 2,2 | 49,3 | 42,4 | 82,5 | 1,0 | 0,3 | 1,6 | −7,4 |
| 2019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 24 | 29,7 | 14,8 | 7,1 | 2,4 | 48,2 | 31,6 | 85,3 | 1,1 | 0,3 | 1,5 | −1,4 |
| 2018-19 | Tallinna Kalev/TLÜ | 28 | 28,9 | 9,9 | 7,8 | 1,9 | 42,5 | 24,6 | 84,2 | 0,9 | 0,5 | 1,5 | +2,3 |
| Karjäär | 185 | 30,2 | 12,8 | 7,3 | 2,6 | 46,1 | 32,2 | 83,0 | 0,9 | 0,4 | 1,8 | −0,3 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 9 | 25,4 | 5,2 | 7,1 | 3,1 | 29,1 | 17,4 | 61,1 | 0,7 | 0,6 | 1,4 | −1,1 |
| 2024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 14 | 32,9 | 16,6 | 5,9 | 3,4 | 46,7 | 27,8 | 81,9 | 0,9 | 0,7 | 1,4 | +3,6 |
| 2022-23 | Viimsi/Sportland | 11 | 35,1 | 15,6 | 7,4 | 2,5 | 43,8 | 26,2 | 89,8 | 1,3 | 0,7 | 1,7 | −3,0 |
| 2021-22 | KK Viimsi/Sportland | 10 | 29,1 | 13,2 | 5,8 | 2,6 | 49,5 | 41,5 | 69,6 | 0,4 | 0,1 | 1,6 | +2,7 |
| 2020-21 | Tallinna Kalev/TLÜ | 4 | 31,7 | 13,0 | 8,0 | 2,5 | 28,3 | 20,7 | 80,0 | 0,8 | 0,8 | 2,5 | −6,3 |
| 2018-19 | Tallinna Kalev/TLÜ | 9 | 25,2 | 6,6 | 3,4 | 1,7 | 43,8 | 18,2 | 72,2 | 0,9 | 0,2 | 1,1 | +0,2 |
| Karjäär | 57 | 30,2 | 12,2 | 6,1 | 2,7 | 42,6 | 27,7 | 79,5 | 0,8 | 0,5 | 1,5 | +0,2 |
Karjäär: 2376 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 30:37 | 7 | 12 | 4 | 2/9 | 0/2 | 3/4 | 0 | 1 | +11,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 40:23 | 10 | 5 | 4 | 4/10 | 2/5 | 0/0 | 3 | 3 | +2,0 |
| 23.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–83 | 30:40 | 3 | 12 | 3 | 1/6 | 0/3 | 1/2 | 0 | 1 | −3,0 |
| 20.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 82–81 | 28:13 | 2 | 10 | 2 | 0/6 | 0/3 | 2/4 | 1 | 2 | +1,0 |
| 16.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 16.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 83–78 | 26:15 | 4 | 5 | 5 | 2/8 | 0/3 | 0/0 | 1 | 1 | +4,0 |
| 09.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.052025-26vsTranscom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 76–72 | 22:56 | 4 | 5 | 3 | 1/5 | 0/3 | 2/2 | 0 | 1 | −4,0 |
| 07.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 07.052025-26@Transcom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 70–63 | 6:47 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −9,0 |
| 04.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 04.052025-26vsTranscom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 82–75 | 12:41 | 6 | 1 | 0 | 2/4 | 2/3 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 27.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.042025-26vsTranscom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 76–84 | 30:02 | 11 | 14 | 7 | 4/7 | 0/1 | 3/6 | 1 | 3 | −6,0 |
| 08.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 08.042025-26vsValmiera Glass VIATartu Ülikool Maks & Moorits | 95–100 | 36:44 | 13 | 10 | 6 | 5/14 | 2/9 | 1/3 | 0 | 1 | −3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 30:37 | 7 | 12 | 4 | 2/9 | 0/2 | 3/4 | 0 | 1 | +11,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 40:23 | 10 | 5 | 4 | 4/10 | 2/5 | 0/0 | 3 | 3 | +2,0 |
| 23.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–83 | 30:40 | 3 | 12 | 3 | 1/6 | 0/3 | 1/2 | 0 | 1 | −3,0 |
| 20.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 82–81 | 28:13 | 2 | 10 | 2 | 0/6 | 0/3 | 2/4 | 1 | 2 | +1,0 |
| 16.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 16.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 83–78 | 26:15 | 4 | 5 | 5 | 2/8 | 0/3 | 0/0 | 1 | 1 | +4,0 |
| 09.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.052025-26vsTranscom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 76–72 | 22:56 | 4 | 5 | 3 | 1/5 | 0/3 | 2/2 | 0 | 1 | −4,0 |
| 07.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 07.052025-26@Transcom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 70–63 | 6:47 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −9,0 |
| 04.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 04.052025-26vsTranscom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 82–75 | 12:41 | 6 | 1 | 0 | 2/4 | 2/3 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 27.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.042025-26vsTranscom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 76–84 | 30:02 | 11 | 14 | 7 | 4/7 | 0/1 | 3/6 | 1 | 3 | −6,0 |
| 08.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 08.042025-26vsValmiera Glass VIATartu Ülikool Maks & Moorits | 95–100 | 36:44 | 13 | 10 | 6 | 5/14 | 2/9 | 1/3 | 0 | 1 | −3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.