Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2023-24: Valmiera Glass VIA
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | Valmiera Glass VIA | 7 | 26,1 | 13,0 | 5,9 | 4,1 | 35,8 | 27,5 | 70,6 | 1,1 | 0,0 | 2,1 | +3,7 |
| Karjäär | 7 | 26,1 | 13,0 | 5,9 | 4,1 | 35,8 | 27,5 | 70,6 | 1,1 | 0,0 | 2,1 | +3,7 |
Karjäär: 91 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 24.032023-24@Keila CoolbetValmiera Glass VIA | 80–77 | 24:08 | 11 | 5 | 7 | 4/13 | 1/5 | 2/4 | 1 | 1 | −2,0 |
| 20.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 20.032023-24vsViimsiValmiera Glass VIA | 68–60 | 32:34 | 23 | 11 | 3 | 9/20 | 2/7 | 3/3 | 2 | 0 | +12,0 |
| 16.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 16.032023-24@AVIS UTILITAS RaplaValmiera Glass VIA | 83–76 | 25:58 | 16 | 1 | 5 | 4/10 | 2/4 | 6/8 | 3 | 3 | +6,0 |
| 13.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 13.032023-24@BK LiepājaValmiera Glass VIA | 74–83 | 18:50 | 13 | 5 | 0 | 5/15 | 2/7 | 1/2 | 0 | 1 | −8,0 |
| 08.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 08.032023-24@TalTech/OPTIBETValmiera Glass VIA | 81–99 | 23:22 | 8 | 3 | 5 | 4/10 | 0/3 | 0/0 | 1 | 2 | −14,0 |
| 05.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 05.032023-24vsPärnu SadamValmiera Glass VIA | 61–56 | 30:07 | 7 | 11 | 1 | 3/11 | 1/5 | 0/0 | 1 | 7 | +4,0 |
| 01.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 01.032023-24vsTallinn Kalev/SNABBValmiera Glass VIA | 96–62 | 27:22 | 13 | 5 | 8 | 5/16 | 3/9 | 0/0 | 0 | 1 | +28,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 24.032023-24@Keila CoolbetValmiera Glass VIA | 80–77 | 24:08 | 11 | 5 | 7 | 4/13 | 1/5 | 2/4 | 1 | 1 | −2,0 |
| 20.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 20.032023-24vsViimsiValmiera Glass VIA | 68–60 | 32:34 | 23 | 11 | 3 | 9/20 | 2/7 | 3/3 | 2 | 0 | +12,0 |
| 16.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 16.032023-24@AVIS UTILITAS RaplaValmiera Glass VIA | 83–76 | 25:58 | 16 | 1 | 5 | 4/10 | 2/4 | 6/8 | 3 | 3 | +6,0 |
| 13.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 13.032023-24@BK LiepājaValmiera Glass VIA | 74–83 | 18:50 | 13 | 5 | 0 | 5/15 | 2/7 | 1/2 | 0 | 1 | −8,0 |
| 08.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 08.032023-24@TalTech/OPTIBETValmiera Glass VIA | 81–99 | 23:22 | 8 | 3 | 5 | 4/10 | 0/3 | 0/0 | 1 | 2 | −14,0 |
| 05.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 05.032023-24vsPärnu SadamValmiera Glass VIA | 61–56 | 30:07 | 7 | 11 | 1 | 3/11 | 1/5 | 0/0 | 1 | 7 | +4,0 |
| 01.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 01.032023-24vsTallinn Kalev/SNABBValmiera Glass VIA | 96–62 | 27:22 | 13 | 5 | 8 | 5/16 | 3/9 | 0/0 | 0 | 1 | +28,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.