Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

TalTech/ALEXELA · Shooting guard · 194 cm · s. 1992
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | TalTech/ALEXELA | 8 | 16,0 | 4,3 | 3,0 | 1,5 | 43,8 | 28,6 | 66,7 | 0,5 | 0,0 | 1,4 | +0,9 |
| 2025-26 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2024-25 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2023-24 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2022-23 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2021-22 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2020-21 | Taltech | 12 | 29,9 | 11,3 | 6,7 | 3,1 | 41,3 | 30,9 | 75,0 | 1,4 | 0,7 | 2,7 | −2,9 |
| 2019-20 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2018-19 | Taltech | 25 | 29,1 | 13,4 | 6,7 | 4,8 | 47,1 | 35,5 | 76,2 | 1,5 | 0,4 | 2,6 | +4,2 |
| Karjäär | 45 | 27,0 | 11,2 | 6,0 | 3,8 | 45,1 | 33,1 | 75,7 | 1,3 | 0,4 | 2,4 | +1,7 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Taltech | 6 | 27,4 | 12,3 | 4,8 | 2,7 | 38,5 | 28,6 | 84,2 | 1,2 | 0,2 | 1,8 | −5,5 |
| Karjäär | 6 | 27,4 | 12,3 | 4,8 | 2,7 | 38,5 | 28,6 | 84,2 | 1,2 | 0,2 | 1,8 | −5,5 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 24:11 | 12 | 3 | 3 | 5/7 | 2/3 | 0/0 | 2 | 1 | +31,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 15:15 | 3 | 3 | 0 | 1/5 | 1/4 | 0/0 | 0 | 4 | −15,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 10:39 | 0 | 4 | 1 | 0/3 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | +9,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 7:10 | 2 | 0 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 13:46 | 3 | 5 | 1 | 1/4 | 0/2 | 1/2 | 0 | 1 | +5,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 22:07 | 6 | 4 | 4 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | −7,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 18:31 | 8 | 4 | 0 | 3/6 | 1/2 | 1/1 | 1 | 1 | +9,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 16:27 | 0 | 1 | 3 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 2 | −15,0 |
| 06.122020-21 | Taltech | 06.122020-21vsTallinna Kalev/TLÜTaltech | 88–67 | 26:36 | 17 | 9 | 4 | 6/8 | 5/6 | 0/0 | 1 | 5 | +27,0 |
| 02.122020-21 | Taltech | 02.122020-21vsRakvere TarvasTaltech | 73–71 | 35:24 | 8 | 10 | 8 | 2/10 | 0/4 | 4/5 | 1 | 2 | +5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 31.102026-27@Keila KKTalTech/ALEXELA | 79–58 | 24:11 | 12 | 3 | 3 | 5/7 | 2/3 | 0/0 | 2 | 1 | +31,0 |
| 24.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 24.102026-27@Tartu Ülikool Maks & MooritsTalTech/ALEXELA | 41–65 | 15:15 | 3 | 3 | 0 | 1/5 | 1/4 | 0/0 | 0 | 4 | −15,0 |
| 21.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 21.102026-27vsBK OgreTalTech/ALEXELA | 82–78 | 10:39 | 0 | 4 | 1 | 0/3 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | +9,0 |
| 16.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 16.102026-27@BK VentspilsTalTech/ALEXELA | 85–82 | 7:10 | 2 | 0 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 14.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 14.102026-27@BK LiepājaTalTech/ALEXELA | 78–71 | 13:46 | 3 | 5 | 1 | 1/4 | 0/2 | 1/2 | 0 | 1 | +5,0 |
| 10.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 10.102026-27vsVEF RīgaTalTech/ALEXELA | 70–90 | 22:07 | 6 | 4 | 4 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | −7,0 |
| 04.102026-27 | TalTech/ALEXELA | 04.102026-27@ViimsiTalTech/ALEXELA | 85–64 | 18:31 | 8 | 4 | 0 | 3/6 | 1/2 | 1/1 | 1 | 1 | +9,0 |
| 26.092026-27 | TalTech/ALEXELA | 26.092026-27vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 73–79 | 16:27 | 0 | 1 | 3 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 2 | −15,0 |
| 06.122020-21 | Taltech | 06.122020-21vsTallinna Kalev/TLÜTaltech | 88–67 | 26:36 | 17 | 9 | 4 | 6/8 | 5/6 | 0/0 | 1 | 5 | +27,0 |
| 02.122020-21 | Taltech | 02.122020-21vsRakvere TarvasTaltech | 73–71 | 35:24 | 8 | 10 | 8 | 2/10 | 0/4 | 4/5 | 1 | 2 | +5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.