Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

BC Pärnu · Small forward · 198 cm · s. 2000
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | BC Pärnu | 5 | 23,3 | 10,4 | 3,2 | 1,6 | 50,0 | 43,8 | 38,5 | 0,2 | 0,2 | 1,0 | −2,2 |
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 23 | 26,4 | 10,6 | 4,9 | 1,3 | 45,4 | 32,1 | 52,6 | 0,9 | 0,0 | 1,2 | −2,0 |
| 2024-25 | UTILITAS RAPLA | 27 | 28,9 | 12,6 | 5,3 | 2,1 | 44,9 | 28,6 | 69,0 | 0,6 | 0,1 | 1,8 | +1,7 |
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 32 | 17,6 | 6,5 | 2,7 | 0,9 | 46,3 | 37,0 | 74,2 | 0,5 | 0,1 | 0,6 | −0,3 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 34 | 21,8 | 7,4 | 4,4 | 1,1 | 46,0 | 36,1 | 66,7 | 0,7 | 0,1 | 0,8 | +2,9 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 19 | 23,9 | 9,5 | 3,4 | 1,6 | 46,2 | 34,9 | 70,8 | 0,7 | 0,1 | 1,5 | −4,0 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23 | 28,0 | 11,7 | 3,2 | 2,3 | 47,3 | 29,4 | 66,7 | 0,9 | 0,1 | 1,1 | −6,2 |
| 2019-20 | Tartu Ülikool | 22 | 16,6 | 4,6 | 2,6 | 1,7 | 37,4 | 35,0 | 71,4 | 0,9 | 0,0 | 0,9 | −3,5 |
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 7 | 10,4 | 2,9 | 1,1 | 1,0 | 37,5 | 0,0 | 33,3 | 0,3 | 0,0 | 1,1 | −8,1 |
| Karjäär | 192 | 22,6 | 8,7 | 3,7 | 1,5 | 45,4 | 33,0 | 64,1 | 0,7 | 0,1 | 1,1 | −1,4 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 10 | 26,8 | 10,2 | 5,3 | 1,7 | 41,8 | 24,1 | 76,0 | 0,7 | 0,5 | 1,1 | −1,5 |
| 2024-25 | UTILITAS RAPLA | 13 | 27,5 | 11,0 | 4,2 | 2,2 | 43,6 | 41,3 | 53,7 | 0,6 | 0,1 | 1,0 | −0,1 |
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 9 | 25,2 | 9,2 | 4,7 | 1,1 | 42,9 | 35,0 | 81,8 | 0,6 | 0,2 | 0,2 | −1,9 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11 | 24,4 | 7,9 | 3,8 | 1,0 | 48,7 | 27,6 | 30,0 | 0,6 | 0,1 | 0,5 | +2,1 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17 | 19,4 | 6,2 | 4,1 | 0,5 | 44,7 | 28,3 | 70,0 | 0,9 | 0,2 | 0,7 | +1,2 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 10 | 25,5 | 10,7 | 4,3 | 0,9 | 49,5 | 35,1 | 57,1 | 0,5 | 0,1 | 2,3 | −9,0 |
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 3 | 7,3 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 25,0 | – | – | 0,0 | 0,0 | 0,3 | +1,7 |
| Karjäär | 73 | 23,6 | 8,6 | 4,2 | 1,1 | 45,0 | 32,5 | 62,3 | 0,6 | 0,2 | 0,9 | −1,0 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | BC Pärnu | 01.112026-27vsValmiera Glass VIABC Pärnu | 76–74 | 25:07 | 5 | 2 | 1 | 2/7 | 0/2 | 1/1 | 0 | 3 | +9,0 |
| 25.102026-27 | BC Pärnu | 25.102026-27vsLatvijas UniversitāteBC Pärnu | 91–77 | 27:20 | 21 | 5 | 3 | 7/11 | 5/7 | 2/6 | 0 | 2 | −3,0 |
| 17.102026-27 | BC Pärnu | 17.102026-27@VEF RīgaBC Pärnu | 72–89 | 25:38 | 13 | 5 | 2 | 6/11 | 1/4 | 0/0 | 0 | 0 | −21,0 |
| 03.102026-27 | BC Pärnu | 03.102026-27@Bigbank/KalevBC Pärnu | 78–79 | 12:26 | 3 | 0 | 1 | 1/3 | 1/1 | 0/0 | 1 | 0 | −6,0 |
| 26.092026-27 | BC Pärnu | 26.092026-27vsBK LiepājaBC Pärnu | 76–73 | 26:11 | 10 | 4 | 1 | 4/8 | 0/2 | 2/6 | 0 | 0 | +10,0 |
| 15.052025-26 | Transcom Pärnu | 15.052025-26vsTalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 72–79 | 34:43 | 15 | 4 | 1 | 7/12 | 0/1 | 1/2 | 1 | 1 | ±0,0 |
| 13.052025-26 | Transcom Pärnu | 13.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 85–88 | 33:46 | 11 | 5 | 4 | 3/11 | 1/6 | 4/4 | 1 | 2 | −14,0 |
| 09.052025-26 | Transcom Pärnu | 09.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 72–76 | 26:17 | 8 | 8 | 2 | 4/6 | 0/2 | 0/0 | 3 | 1 | +9,0 |
| 07.052025-26 | Transcom Pärnu | 07.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 63–70 | 25:55 | 3 | 3 | 2 | 1/9 | 0/5 | 1/2 | 0 | 0 | −4,0 |
| 04.052025-26 | Transcom Pärnu | 04.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 75–82 | 27:20 | 6 | 4 | 0 | 2/8 | 1/5 | 1/3 | 0 | 0 | −23,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | BC Pärnu | 01.112026-27vsValmiera Glass VIABC Pärnu | 76–74 | 25:07 | 5 | 2 | 1 | 2/7 | 0/2 | 1/1 | 0 | 3 | +9,0 |
| 25.102026-27 | BC Pärnu | 25.102026-27vsLatvijas UniversitāteBC Pärnu | 91–77 | 27:20 | 21 | 5 | 3 | 7/11 | 5/7 | 2/6 | 0 | 2 | −3,0 |
| 17.102026-27 | BC Pärnu | 17.102026-27@VEF RīgaBC Pärnu | 72–89 | 25:38 | 13 | 5 | 2 | 6/11 | 1/4 | 0/0 | 0 | 0 | −21,0 |
| 03.102026-27 | BC Pärnu | 03.102026-27@Bigbank/KalevBC Pärnu | 78–79 | 12:26 | 3 | 0 | 1 | 1/3 | 1/1 | 0/0 | 1 | 0 | −6,0 |
| 26.092026-27 | BC Pärnu | 26.092026-27vsBK LiepājaBC Pärnu | 76–73 | 26:11 | 10 | 4 | 1 | 4/8 | 0/2 | 2/6 | 0 | 0 | +10,0 |
| 15.052025-26 | Transcom Pärnu | 15.052025-26vsTalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 72–79 | 34:43 | 15 | 4 | 1 | 7/12 | 0/1 | 1/2 | 1 | 1 | ±0,0 |
| 13.052025-26 | Transcom Pärnu | 13.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 85–88 | 33:46 | 11 | 5 | 4 | 3/11 | 1/6 | 4/4 | 1 | 2 | −14,0 |
| 09.052025-26 | Transcom Pärnu | 09.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 72–76 | 26:17 | 8 | 8 | 2 | 4/6 | 0/2 | 0/0 | 3 | 1 | +9,0 |
| 07.052025-26 | Transcom Pärnu | 07.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 63–70 | 25:55 | 3 | 3 | 2 | 1/9 | 0/5 | 1/2 | 0 | 0 | −4,0 |
| 04.052025-26 | Transcom Pärnu | 04.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 75–82 | 27:20 | 6 | 4 | 0 | 2/8 | 1/5 | 1/3 | 0 | 0 | −23,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.