Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2025-26: Keila KK
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Keila KK | 5 | 29,6 | 10,4 | 3,8 | 1,8 | 44,4 | 38,1 | 80,0 | 1,4 | 0,0 | 1,0 | −9,6 |
| 2024-25 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 30 | 20,9 | 6,4 | 2,0 | 2,6 | 36,5 | 23,2 | 72,7 | 0,8 | 0,0 | 1,1 | −8,8 |
| 2022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 30 | 14,7 | 5,8 | 1,4 | 1,4 | 46,8 | 40,4 | 60,6 | 0,3 | 0,0 | 1,1 | −5,1 |
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 23 | 21,6 | 8,0 | 2,5 | 2,8 | 36,8 | 20,6 | 64,6 | 0,7 | 0,0 | 1,7 | −10,5 |
| 2020-21 | Taltech | 18 | 20,0 | 8,5 | 3,1 | 3,2 | 45,8 | 30,4 | 68,9 | 0,7 | 0,1 | 1,7 | −6,7 |
| 2019-20 | Taltech | 24 | 17,8 | 6,9 | 2,4 | 2,4 | 45,5 | 45,9 | 63,0 | 0,6 | 0,0 | 0,9 | −7,4 |
| 2018-19 | Taltech | 23 | 11,6 | 4,3 | 1,6 | 0,9 | 35,6 | 19,4 | 82,6 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | −0,7 |
| Karjäär | 153 | 18,1 | 6,7 | 2,1 | 2,2 | 40,9 | 29,0 | 68,5 | 0,6 | 0,0 | 1,2 | −6,7 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Keila KK | 3 | 32,2 | 13,7 | 4,3 | 2,0 | 29,4 | 38,9 | 77,8 | 0,7 | 0,0 | 0,7 | −18,0 |
| 2023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 3 | 23,6 | 5,7 | 1,0 | 1,3 | 42,1 | 14,3 | – | 0,7 | 0,0 | 1,7 | −20,3 |
| 2022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 3 | 24,3 | 9,0 | 2,7 | 1,7 | 38,5 | 33,3 | – | 0,0 | 0,0 | 0,3 | −22,7 |
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 10 | 28,8 | 9,6 | 2,7 | 3,0 | 41,8 | 38,5 | 62,5 | 0,8 | 0,1 | 1,3 | −2,6 |
| 2020-21 | Taltech | 7 | 21,0 | 11,3 | 1,6 | 1,7 | 44,8 | 43,5 | 77,3 | 0,6 | 0,0 | 1,4 | −7,9 |
| 2018-19 | Taltech | 6 | 13,0 | 6,8 | 1,8 | 1,2 | 50,0 | 30,8 | 81,8 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | −3,3 |
| Karjäär | 32 | 23,5 | 9,4 | 2,3 | 2,0 | 41,4 | 36,4 | 73,3 | 0,6 | 0,0 | 1,2 | −8,9 |
Karjäär: 1021 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.042025-26 | Keila KK | 17.042025-26@TalTech/ALEXELAKeila KK | 81–110 | 32:51 | 9 | 1 | 3 | 2/10 | 2/7 | 3/4 | 2 | 1 | −25,0 |
| 14.042025-26 | Keila KK | 14.042025-26vsTalTech/ALEXELAKeila KK | 65–73 | 32:24 | 26 | 9 | 2 | 7/14 | 4/7 | 8/10 | 0 | 1 | −3,0 |
| 11.042025-26 | Keila KK | 11.042025-26@TalTech/ALEXELAKeila KK | 58–83 | 31:28 | 6 | 3 | 1 | 1/10 | 1/4 | 3/4 | 0 | 0 | −26,0 |
| 14.032025-26 | Keila KK | 14.032025-26vsValmiera Glass VIAKeila KK | 74–96 | 30:53 | 8 | 1 | 3 | 3/10 | 2/8 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 11.032025-26 | Keila KK | 11.032025-26@Keila CoolbetKeila KK | 83–93 | 25:41 | 9 | 2 | 0 | 3/7 | 2/5 | 1/2 | 0 | 2 | −17,0 |
| 07.032025-26 | Keila KK | 07.032025-26vsLatvijas UniversitāteKeila KK | 119–115 | 36:27 | 22 | 7 | 5 | 6/8 | 4/5 | 6/6 | 3 | 2 | −3,0 |
| 03.032025-26 | Keila KK | 03.032025-26vsKalev/CramoKeila KK | 73–98 | 28:34 | 9 | 6 | 0 | 3/6 | 0/1 | 3/3 | 2 | 1 | −6,0 |
| 22.022025-26 | Keila KK | 22.022025-26@ViimsiKeila KK | 73–95 | 26:23 | 4 | 3 | 1 | 1/5 | 0/2 | 2/4 | 2 | 0 | −15,0 |
| 29.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 29.042023-24@BC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 59–86 | 29:19 | 9 | 1 | 1 | 4/7 | 1/3 | 0/0 | 0 | 1 | −27,0 |
| 26.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 26.042023-24vsBC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 70–75 | 21:57 | 4 | 2 | 2 | 2/6 | 0/2 | 0/0 | 0 | 3 | −16,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.042025-26 | Keila KK | 17.042025-26@TalTech/ALEXELAKeila KK | 81–110 | 32:51 | 9 | 1 | 3 | 2/10 | 2/7 | 3/4 | 2 | 1 | −25,0 |
| 14.042025-26 | Keila KK | 14.042025-26vsTalTech/ALEXELAKeila KK | 65–73 | 32:24 | 26 | 9 | 2 | 7/14 | 4/7 | 8/10 | 0 | 1 | −3,0 |
| 11.042025-26 | Keila KK | 11.042025-26@TalTech/ALEXELAKeila KK | 58–83 | 31:28 | 6 | 3 | 1 | 1/10 | 1/4 | 3/4 | 0 | 0 | −26,0 |
| 14.032025-26 | Keila KK | 14.032025-26vsValmiera Glass VIAKeila KK | 74–96 | 30:53 | 8 | 1 | 3 | 3/10 | 2/8 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 11.032025-26 | Keila KK | 11.032025-26@Keila CoolbetKeila KK | 83–93 | 25:41 | 9 | 2 | 0 | 3/7 | 2/5 | 1/2 | 0 | 2 | −17,0 |
| 07.032025-26 | Keila KK | 07.032025-26vsLatvijas UniversitāteKeila KK | 119–115 | 36:27 | 22 | 7 | 5 | 6/8 | 4/5 | 6/6 | 3 | 2 | −3,0 |
| 03.032025-26 | Keila KK | 03.032025-26vsKalev/CramoKeila KK | 73–98 | 28:34 | 9 | 6 | 0 | 3/6 | 0/1 | 3/3 | 2 | 1 | −6,0 |
| 22.022025-26 | Keila KK | 22.022025-26@ViimsiKeila KK | 73–95 | 26:23 | 4 | 3 | 1 | 1/5 | 0/2 | 2/4 | 2 | 0 | −15,0 |
| 29.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 29.042023-24@BC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 59–86 | 29:19 | 9 | 1 | 1 | 4/7 | 1/3 | 0/0 | 0 | 1 | −27,0 |
| 26.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 26.042023-24vsBC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 70–75 | 21:57 | 4 | 2 | 2 | 2/6 | 0/2 | 0/0 | 0 | 3 | −16,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.