Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2024-25: Valmiera Glass VIA
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | Valmiera Glass VIA | 30 | 13,8 | 2,1 | 1,7 | 1,5 | 24,7 | 17,5 | 66,7 | 0,4 | 0,0 | 0,7 | +2,1 |
| 2023-24 | Valmiera Glass VIA | 30 | 25,3 | 10,2 | 3,6 | 4,2 | 32,1 | 27,4 | 69,9 | 1,1 | 0,0 | 2,3 | −4,4 |
| 2022-23 | BK Ventspils | 29 | 16,6 | 5,6 | 1,4 | 1,8 | 40,1 | 35,6 | 47,1 | 0,5 | 0,0 | 1,4 | +0,4 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27 | 24,5 | 7,6 | 2,1 | 3,3 | 35,5 | 28,1 | 59,3 | 0,9 | 0,0 | 2,7 | −1,7 |
| 2020-21 | Valmiera Glass VIA | 25 | 30,5 | 15,0 | 3,1 | 6,0 | 41,7 | 35,5 | 64,2 | 1,1 | 0,0 | 3,6 | −3,9 |
| 2019-20 | Valmiera Glass VIA | 22 | 32,4 | 16,6 | 2,9 | 7,5 | 41,1 | 31,3 | 62,5 | 1,4 | 0,0 | 3,5 | −5,6 |
| 2018-19 | Valmiera Glass VIA | 28 | 30,0 | 13,4 | 3,9 | 4,5 | 38,6 | 32,0 | 65,0 | 1,5 | 0,0 | 3,2 | −5,0 |
| Karjäär | 191 | 24,2 | 9,7 | 2,7 | 3,9 | 37,4 | 30,8 | 63,7 | 1,0 | 0,0 | 2,4 | −2,4 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11 | 14,8 | 2,7 | 2,0 | 1,5 | 24,4 | 18,5 | 62,5 | 0,3 | 0,0 | 0,9 | −1,6 |
| Karjäär | 11 | 14,8 | 2,7 | 2,0 | 1,5 | 24,4 | 18,5 | 62,5 | 0,3 | 0,0 | 0,9 | −1,6 |
Karjäär: 1852 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.032024-25 | Valmiera Glass VIA | 26.032024-25vsBK OgreValmiera Glass VIA | 76–77 | 5:35 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −5,0 |
| 22.032024-25 | Valmiera Glass VIA | 22.032024-25@BK OgreValmiera Glass VIA | 75–83 | 19:29 | 2 | 4 | 2 | 1/2 | 0/0 | 0/1 | 0 | 1 | −2,0 |
| 15.032024-25 | Valmiera Glass VIA | 15.032024-25vsPärnu SadamValmiera Glass VIA | 102–79 | 26:29 | 13 | 2 | 1 | 4/8 | 3/5 | 2/2 | 1 | 2 | +15,0 |
| 12.032024-25 | Valmiera Glass VIA | 12.032024-25@TalTech/ALEXELAValmiera Glass VIA | 84–92 | 21:42 | 4 | 2 | 1 | 2/5 | 0/1 | 0/0 | 1 | 0 | +8,0 |
| 04.032024-25 | Valmiera Glass VIA | 04.032024-25@Tartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 84–69 | 18:48 | 0 | 1 | 6 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 1 | 2 | +5,0 |
| 26.022024-25 | Valmiera Glass VIA | 26.022024-25vsRīgas ZeļļiValmiera Glass VIA | 68–91 | 6:35 | 3 | 1 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
| 16.022024-25 | Valmiera Glass VIA | 16.022024-25vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 98–67 | 18:31 | 4 | 2 | 2 | 2/3 | 0/0 | 0/1 | 0 | 2 | +16,0 |
| 12.022024-25 | Valmiera Glass VIA | 12.022024-25@BK OgreValmiera Glass VIA | 67–87 | 18:54 | 5 | 0 | 1 | 1/4 | 1/3 | 2/4 | 0 | 3 | −7,0 |
| 08.022024-25 | Valmiera Glass VIA | 08.022024-25@BC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 83–84 | 8:49 | 7 | 0 | 0 | 2/4 | 0/2 | 3/3 | 1 | 0 | +1,0 |
| 31.012024-25 | Valmiera Glass VIA | 31.012024-25@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 73–92 | 9:12 | 2 | 0 | 1 | 0/1 | 0/1 | 2/2 | 2 | 0 | +5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.032024-25 | Valmiera Glass VIA | 26.032024-25vsBK OgreValmiera Glass VIA | 76–77 | 5:35 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −5,0 |
| 22.032024-25 | Valmiera Glass VIA | 22.032024-25@BK OgreValmiera Glass VIA | 75–83 | 19:29 | 2 | 4 | 2 | 1/2 | 0/0 | 0/1 | 0 | 1 | −2,0 |
| 15.032024-25 | Valmiera Glass VIA | 15.032024-25vsPärnu SadamValmiera Glass VIA | 102–79 | 26:29 | 13 | 2 | 1 | 4/8 | 3/5 | 2/2 | 1 | 2 | +15,0 |
| 12.032024-25 | Valmiera Glass VIA | 12.032024-25@TalTech/ALEXELAValmiera Glass VIA | 84–92 | 21:42 | 4 | 2 | 1 | 2/5 | 0/1 | 0/0 | 1 | 0 | +8,0 |
| 04.032024-25 | Valmiera Glass VIA | 04.032024-25@Tartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 84–69 | 18:48 | 0 | 1 | 6 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 1 | 2 | +5,0 |
| 26.022024-25 | Valmiera Glass VIA | 26.022024-25vsRīgas ZeļļiValmiera Glass VIA | 68–91 | 6:35 | 3 | 1 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
| 16.022024-25 | Valmiera Glass VIA | 16.022024-25vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 98–67 | 18:31 | 4 | 2 | 2 | 2/3 | 0/0 | 0/1 | 0 | 2 | +16,0 |
| 12.022024-25 | Valmiera Glass VIA | 12.022024-25@BK OgreValmiera Glass VIA | 67–87 | 18:54 | 5 | 0 | 1 | 1/4 | 1/3 | 2/4 | 0 | 3 | −7,0 |
| 08.022024-25 | Valmiera Glass VIA | 08.022024-25@BC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 83–84 | 8:49 | 7 | 0 | 0 | 2/4 | 0/2 | 3/3 | 1 | 0 | +1,0 |
| 31.012024-25 | Valmiera Glass VIA | 31.012024-25@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 73–92 | 9:12 | 2 | 0 | 1 | 0/1 | 0/1 | 2/2 | 2 | 0 | +5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.