Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Valmiera Glass VIA · Point guard · 175 cm · s. 2000
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valmiera Glass VIA | 6 | 26,8 | 12,3 | 3,0 | 7,8 | 38,4 | 29,4 | 88,9 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | +7,8 |
| Karjäär | 6 | 26,8 | 12,3 | 3,0 | 7,8 | 38,4 | 29,4 | 88,9 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | +7,8 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | Valmiera Glass VIA | 01.112026-27@BC PärnuValmiera Glass VIA | 74–76 | 29:43 | 13 | 2 | 9 | 5/15 | 3/9 | 0/0 | 0 | 1 | −2,0 |
| 11.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 11.102026-27@ViimsiValmiera Glass VIA | 91–87 | 27:28 | 24 | 4 | 4 | 10/20 | 4/9 | 0/0 | 2 | 0 | +3,0 |
| 03.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 03.102026-27@Keila KKValmiera Glass VIA | 106–82 | 23:10 | 12 | 3 | 8 | 3/10 | 1/4 | 5/5 | 0 | 3 | +9,0 |
| 29.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 29.092026-27vsKeila BasketValmiera Glass VIA | 95–56 | 25:41 | 5 | 4 | 9 | 2/8 | 1/6 | 0/0 | 0 | 1 | +19,0 |
| 25.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 25.092026-27vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 98–76 | 27:12 | 14 | 1 | 8 | 6/12 | 1/3 | 1/1 | 0 | 1 | +9,0 |
| 22.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 22.092026-27@Rigas Ekselences JunioriValmiera Glass VIA | 82–73 | 27:35 | 6 | 4 | 9 | 2/8 | 0/3 | 2/3 | 0 | 0 | +9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | Valmiera Glass VIA | 01.112026-27@BC PärnuValmiera Glass VIA | 74–76 | 29:43 | 13 | 2 | 9 | 5/15 | 3/9 | 0/0 | 0 | 1 | −2,0 |
| 11.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 11.102026-27@ViimsiValmiera Glass VIA | 91–87 | 27:28 | 24 | 4 | 4 | 10/20 | 4/9 | 0/0 | 2 | 0 | +3,0 |
| 03.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 03.102026-27@Keila KKValmiera Glass VIA | 106–82 | 23:10 | 12 | 3 | 8 | 3/10 | 1/4 | 5/5 | 0 | 3 | +9,0 |
| 29.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 29.092026-27vsKeila BasketValmiera Glass VIA | 95–56 | 25:41 | 5 | 4 | 9 | 2/8 | 1/6 | 0/0 | 0 | 1 | +19,0 |
| 25.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 25.092026-27vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 98–76 | 27:12 | 14 | 1 | 8 | 6/12 | 1/3 | 1/1 | 0 | 1 | +9,0 |
| 22.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 22.092026-27@Rigas Ekselences JunioriValmiera Glass VIA | 82–73 | 27:35 | 6 | 4 | 9 | 2/8 | 0/3 | 2/3 | 0 | 0 | +9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.