Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Valmiera Glass VIA · Point guard · 188 cm · s. 2000
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 10 | 32,3 | 15,8 | 3,1 | 2,8 | 37,6 | 33,3 | 77,1 | 0,8 | 0,0 | 2,3 | +6,2 |
| Karjäär | 10 | 32,3 | 15,8 | 3,1 | 2,8 | 37,6 | 33,3 | 77,1 | 0,8 | 0,0 | 2,3 | +6,2 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | Valmiera Glass VIA | 01.112026-27@BC PärnuValmiera Glass VIA | 74–76 | 32:47 | 14 | 0 | 3 | 5/11 | 2/2 | 2/2 | 2 | 2 | −2,0 |
| 24.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 24.102026-27vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–97 | 35:57 | 30 | 3 | 3 | 9/20 | 3/9 | 9/9 | 0 | 7 | −8,0 |
| 17.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 17.102026-27vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 81–59 | 28:16 | 20 | 2 | 8 | 7/14 | 2/7 | 4/4 | 0 | 4 | +21,0 |
| 11.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 11.102026-27@ViimsiValmiera Glass VIA | 91–87 | 28:13 | 21 | 3 | 3 | 6/13 | 1/4 | 8/9 | 1 | 2 | +7,0 |
| 03.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 03.102026-27@Keila KKValmiera Glass VIA | 106–82 | 21:56 | 9 | 3 | 2 | 2/7 | 2/4 | 3/5 | 1 | 1 | −1,0 |
| 29.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 29.092026-27vsKeila BasketValmiera Glass VIA | 95–56 | 28:50 | 19 | 1 | 3 | 8/17 | 1/7 | 2/2 | 0 | 3 | +29,0 |
| 25.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 25.092026-27vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 98–76 | 27:43 | 17 | 3 | 4 | 5/13 | 1/3 | 6/6 | 3 | 1 | +13,0 |
| 22.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 22.092026-27@Rigas Ekselences JunioriValmiera Glass VIA | 82–73 | 27:55 | 16 | 2 | 3 | 4/15 | 1/5 | 7/8 | 3 | 4 | +11,0 |
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 33:36 | 13 | 4 | 3 | 4/12 | 0/5 | 5/6 | 0 | 1 | +16,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 34:29 | 18 | 2 | 3 | 6/13 | 1/4 | 5/8 | 1 | 3 | +12,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | Valmiera Glass VIA | 01.112026-27@BC PärnuValmiera Glass VIA | 74–76 | 32:47 | 14 | 0 | 3 | 5/11 | 2/2 | 2/2 | 2 | 2 | −2,0 |
| 24.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 24.102026-27vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–97 | 35:57 | 30 | 3 | 3 | 9/20 | 3/9 | 9/9 | 0 | 7 | −8,0 |
| 17.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 17.102026-27vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 81–59 | 28:16 | 20 | 2 | 8 | 7/14 | 2/7 | 4/4 | 0 | 4 | +21,0 |
| 11.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 11.102026-27@ViimsiValmiera Glass VIA | 91–87 | 28:13 | 21 | 3 | 3 | 6/13 | 1/4 | 8/9 | 1 | 2 | +7,0 |
| 03.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 03.102026-27@Keila KKValmiera Glass VIA | 106–82 | 21:56 | 9 | 3 | 2 | 2/7 | 2/4 | 3/5 | 1 | 1 | −1,0 |
| 29.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 29.092026-27vsKeila BasketValmiera Glass VIA | 95–56 | 28:50 | 19 | 1 | 3 | 8/17 | 1/7 | 2/2 | 0 | 3 | +29,0 |
| 25.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 25.092026-27vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 98–76 | 27:43 | 17 | 3 | 4 | 5/13 | 1/3 | 6/6 | 3 | 1 | +13,0 |
| 22.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 22.092026-27@Rigas Ekselences JunioriValmiera Glass VIA | 82–73 | 27:55 | 16 | 2 | 3 | 4/15 | 1/5 | 7/8 | 3 | 4 | +11,0 |
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 33:36 | 13 | 4 | 3 | 4/12 | 0/5 | 5/6 | 0 | 1 | +16,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 34:29 | 18 | 2 | 3 | 6/13 | 1/4 | 5/8 | 1 | 3 | +12,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.