Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2021-22: Tartu Ülikool Maks & Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13 | 21,2 | 12,1 | 2,8 | 1,4 | 39,0 | 35,8 | 77,8 | 0,7 | 0,2 | 1,4 | +1,4 |
| Karjäär | 13 | 21,2 | 12,1 | 2,8 | 1,4 | 39,0 | 35,8 | 77,8 | 0,7 | 0,2 | 1,4 | +1,4 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17 | 24,4 | 18,3 | 3,5 | 2,2 | 46,2 | 33,3 | 80,0 | 0,9 | 0,3 | 2,5 | +1,2 |
| Karjäär | 17 | 24,4 | 18,3 | 3,5 | 2,2 | 46,2 | 33,3 | 80,0 | 0,9 | 0,3 | 2,5 | +1,2 |
Karjäär: 157 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052021-22@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 60–73 | 28:45 | 11 | 4 | 2 | 4/11 | 0/6 | 3/5 | 2 | 4 | −1,0 |
| 23.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.052021-22vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 68–69 | 29:56 | 29 | 6 | 0 | 7/15 | 4/8 | 11/11 | 1 | 2 | +6,0 |
| 20.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.052021-22@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 88–93 | 23:10 | 24 | 2 | 2 | 10/21 | 3/10 | 1/1 | 2 | 4 | −15,0 |
| 13.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13.052021-22@TalTech/OPTIBETTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–85 | 19:38 | 24 | 2 | 4 | 9/14 | 6/8 | 0/1 | 0 | 0 | +5,0 |
| 11.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11.052021-22vsTalTech/OPTIBETTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–62 | 30:16 | 32 | 2 | 3 | 11/22 | 5/11 | 5/7 | 2 | 2 | +24,0 |
| 08.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 08.052021-22@TalTech/OPTIBETTartu Ülikool Maks & Moorits | 75–67 | 27:58 | 13 | 5 | 4 | 5/14 | 2/9 | 1/2 | 0 | 6 | −2,0 |
| 04.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 04.052021-22vsKK Viimsi/SportlandTartu Ülikool Maks & Moorits | 69–68 | 27:04 | 26 | 4 | 1 | 8/16 | 2/8 | 8/10 | 1 | 3 | −8,0 |
| 02.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.052021-22@KK Viimsi/SportlandTartu Ülikool Maks & Moorits | 82–75 | 30:42 | 22 | 4 | 4 | 9/19 | 2/7 | 2/3 | 0 | 4 | +17,0 |
| 30.042021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.042021-22vsKK Viimsi/SportlandTartu Ülikool Maks & Moorits | 83–79 | 24:03 | 21 | 6 | 1 | 7/18 | 5/11 | 2/2 | 0 | 3 | +3,0 |
| 27.042021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.042021-22@KK Viimsi/SportlandTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–80 | 35:42 | 24 | 6 | 0 | 9/20 | 2/5 | 4/5 | 1 | 2 | −7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052021-22@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 60–73 | 28:45 | 11 | 4 | 2 | 4/11 | 0/6 | 3/5 | 2 | 4 | −1,0 |
| 23.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.052021-22vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 68–69 | 29:56 | 29 | 6 | 0 | 7/15 | 4/8 | 11/11 | 1 | 2 | +6,0 |
| 20.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.052021-22@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 88–93 | 23:10 | 24 | 2 | 2 | 10/21 | 3/10 | 1/1 | 2 | 4 | −15,0 |
| 13.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13.052021-22@TalTech/OPTIBETTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–85 | 19:38 | 24 | 2 | 4 | 9/14 | 6/8 | 0/1 | 0 | 0 | +5,0 |
| 11.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11.052021-22vsTalTech/OPTIBETTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–62 | 30:16 | 32 | 2 | 3 | 11/22 | 5/11 | 5/7 | 2 | 2 | +24,0 |
| 08.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 08.052021-22@TalTech/OPTIBETTartu Ülikool Maks & Moorits | 75–67 | 27:58 | 13 | 5 | 4 | 5/14 | 2/9 | 1/2 | 0 | 6 | −2,0 |
| 04.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 04.052021-22vsKK Viimsi/SportlandTartu Ülikool Maks & Moorits | 69–68 | 27:04 | 26 | 4 | 1 | 8/16 | 2/8 | 8/10 | 1 | 3 | −8,0 |
| 02.052021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.052021-22@KK Viimsi/SportlandTartu Ülikool Maks & Moorits | 82–75 | 30:42 | 22 | 4 | 4 | 9/19 | 2/7 | 2/3 | 0 | 4 | +17,0 |
| 30.042021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.042021-22vsKK Viimsi/SportlandTartu Ülikool Maks & Moorits | 83–79 | 24:03 | 21 | 6 | 1 | 7/18 | 5/11 | 2/2 | 0 | 3 | +3,0 |
| 27.042021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.042021-22@KK Viimsi/SportlandTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–80 | 35:42 | 24 | 6 | 0 | 9/20 | 2/5 | 4/5 | 1 | 2 | −7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.