Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Valmiera Glass VIA · Small forward · 203 cm · s. 1997
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valmiera Glass VIA | 8 | 27,5 | 13,6 | 4,9 | 1,3 | 50,7 | 45,0 | 86,4 | 0,8 | 0,5 | 0,9 | +12,3 |
| 2025-26 | Valmiera Glass VIA | 30 | 24,9 | 11,6 | 3,7 | 0,9 | 46,8 | 35,0 | 82,2 | 0,4 | 0,6 | 0,9 | +8,8 |
| 2024-25 | Valmiera Glass VIA | 21 | 22,8 | 12,3 | 3,2 | 0,8 | 45,1 | 35,6 | 80,6 | 0,8 | 0,5 | 1,0 | +7,0 |
| 2023-24 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2022-23 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2021-22 | BK Liepāja | 7 | 34,6 | 19,0 | 6,3 | 1,7 | 43,9 | 36,8 | 92,9 | 1,1 | 0,9 | 1,0 | ±0,0 |
| 2020-21 | VEF Rīga | 26 | 17,9 | 7,4 | 2,7 | 0,3 | 43,0 | 36,9 | 78,6 | 0,5 | 0,6 | 0,7 | +7,2 |
| 2019-20 | VEF Rīga | 8 | 12,8 | 6,9 | 1,6 | 1,1 | 58,1 | 62,5 | 100,0 | 0,4 | 0,6 | 0,5 | +7,3 |
| 2018-19 | Jekabpils/SMScredit.lv, VEF Rīga | 19 | 25,1 | 14,9 | 3,1 | 0,7 | 46,4 | 49,0 | 88,1 | 0,5 | 0,4 | 1,5 | −0,8 |
| Karjäär | 119 | 23,0 | 11,6 | 3,4 | 0,8 | 46,2 | 40,1 | 83,9 | 0,6 | 0,6 | 0,9 | +6,2 | |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | Valmiera Glass VIA | 01.112026-27@BC PärnuValmiera Glass VIA | 74–76 | 33:51 | 20 | 5 | 3 | 6/10 | 3/4 | 5/7 | 1 | 3 | −4,0 |
| 24.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 24.102026-27vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–97 | 20:17 | 13 | 2 | 0 | 4/6 | 2/4 | 3/3 | 0 | 1 | +13,0 |
| 17.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 17.102026-27vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 81–59 | 28:33 | 12 | 5 | 2 | 5/13 | 2/4 | 0/0 | 0 | 1 | +20,0 |
| 11.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 11.102026-27@ViimsiValmiera Glass VIA | 91–87 | 28:03 | 6 | 3 | 0 | 2/4 | 2/4 | 0/0 | 0 | 0 | +4,0 |
| 03.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 03.102026-27@Keila KKValmiera Glass VIA | 106–82 | 26:20 | 24 | 5 | 3 | 7/14 | 7/12 | 3/3 | 1 | 2 | +21,0 |
| 29.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 29.092026-27vsKeila BasketValmiera Glass VIA | 95–56 | 26:01 | 14 | 6 | 1 | 5/8 | 2/4 | 2/2 | 2 | 0 | +23,0 |
| 25.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 25.092026-27vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 98–76 | 26:28 | 12 | 5 | 0 | 5/8 | 0/3 | 2/3 | 2 | 0 | +15,0 |
| 22.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 22.092026-27@Rigas Ekselences JunioriValmiera Glass VIA | 82–73 | 30:18 | 8 | 8 | 1 | 2/8 | 0/5 | 4/4 | 0 | 0 | +6,0 |
| 08.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 08.042025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 100–95 | 27:50 | 7 | 5 | 1 | 3/8 | 1/4 | 0/0 | 1 | 0 | +10,0 |
| 03.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 03.042025-26@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–87 | 26:34 | 13 | 5 | 0 | 4/8 | 2/5 | 3/4 | 0 | 1 | +10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | Valmiera Glass VIA | 01.112026-27@BC PärnuValmiera Glass VIA | 74–76 | 33:51 | 20 | 5 | 3 | 6/10 | 3/4 | 5/7 | 1 | 3 | −4,0 |
| 24.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 24.102026-27vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–97 | 20:17 | 13 | 2 | 0 | 4/6 | 2/4 | 3/3 | 0 | 1 | +13,0 |
| 17.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 17.102026-27vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 81–59 | 28:33 | 12 | 5 | 2 | 5/13 | 2/4 | 0/0 | 0 | 1 | +20,0 |
| 11.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 11.102026-27@ViimsiValmiera Glass VIA | 91–87 | 28:03 | 6 | 3 | 0 | 2/4 | 2/4 | 0/0 | 0 | 0 | +4,0 |
| 03.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 03.102026-27@Keila KKValmiera Glass VIA | 106–82 | 26:20 | 24 | 5 | 3 | 7/14 | 7/12 | 3/3 | 1 | 2 | +21,0 |
| 29.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 29.092026-27vsKeila BasketValmiera Glass VIA | 95–56 | 26:01 | 14 | 6 | 1 | 5/8 | 2/4 | 2/2 | 2 | 0 | +23,0 |
| 25.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 25.092026-27vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 98–76 | 26:28 | 12 | 5 | 0 | 5/8 | 0/3 | 2/3 | 2 | 0 | +15,0 |
| 22.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 22.092026-27@Rigas Ekselences JunioriValmiera Glass VIA | 82–73 | 30:18 | 8 | 8 | 1 | 2/8 | 0/5 | 4/4 | 0 | 0 | +6,0 |
| 08.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 08.042025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 100–95 | 27:50 | 7 | 5 | 1 | 3/8 | 1/4 | 0/0 | 1 | 0 | +10,0 |
| 03.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 03.042025-26@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–87 | 26:34 | 13 | 5 | 0 | 4/8 | 2/5 | 3/4 | 0 | 1 | +10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.