Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2021-22: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 24 | 23,3 | 9,0 | 1,9 | 2,5 | 38,7 | 39,3 | 80,8 | 0,7 | 0,0 | 2,0 | −6,3 |
| Karjäär | 24 | 23,3 | 9,0 | 1,9 | 2,5 | 38,7 | 39,3 | 80,8 | 0,7 | 0,0 | 2,0 | −6,3 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 4 | 14,8 | 3,5 | 1,3 | 1,3 | 35,7 | 28,6 | 100,0 | 0,3 | 0,0 | 1,3 | −10,0 |
| Karjäär | 4 | 14,8 | 3,5 | 1,3 | 1,3 | 35,7 | 28,6 | 100,0 | 0,3 | 0,0 | 1,3 | −10,0 |
Karjäär: 217 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042021-22 | Rakvere Tarvas | 16.042021-22vsKK Viimsi/SportlandRakvere Tarvas | 82–93 | 8:49 | 2 | 2 | 1 | 1/4 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −14,0 |
| 13.042021-22 | Rakvere Tarvas | 13.042021-22vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 89–98 | 24:35 | 7 | 2 | 4 | 3/5 | 1/2 | 0/0 | 1 | 2 | +2,0 |
| 26.032021-22 | Rakvere Tarvas | 26.032021-22@BK OgreRakvere Tarvas | 75–95 | 18:31 | 6 | 1 | 5 | 2/5 | 2/3 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
| 23.032021-22 | Rakvere Tarvas | 23.032021-22vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 91–79 | 19:42 | 14 | 0 | 0 | 5/8 | 4/6 | 0/0 | 1 | 1 | +6,0 |
| 19.032021-22 | Rakvere Tarvas | 19.032021-22@TalTech/OPTIBETRakvere Tarvas | 72–93 | 8:46 | 2 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | 2/2 | 0 | 2 | −15,0 |
| 16.032021-22 | Rakvere Tarvas | 16.032021-22@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 60–95 | 17:11 | 3 | 1 | 0 | 1/4 | 1/3 | 0/0 | 0 | 0 | −13,0 |
| 06.032021-22 | Rakvere Tarvas | 06.032021-22@Valmiera Glass VIARakvere Tarvas | 75–80 | 21:12 | 6 | 2 | 4 | 2/6 | 2/6 | 0/0 | 2 | 1 | −3,0 |
| 02.032021-22 | Rakvere Tarvas | 02.032021-22vsBK VentspilsRakvere Tarvas | 67–99 | 18:23 | 5 | 1 | 2 | 2/9 | 1/4 | 0/0 | 0 | 2 | −16,0 |
| 18.022021-22 | Rakvere Tarvas | 18.022021-22@Tartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 67–70 | 25:48 | 8 | 4 | 3 | 3/9 | 1/4 | 1/2 | 0 | 4 | −5,0 |
| 11.022021-22 | Rakvere Tarvas | 11.022021-22vsVEF RīgaRakvere Tarvas | 58–110 | 16:54 | 4 | 3 | 3 | 2/7 | 0/3 | 0/0 | 3 | 1 | −24,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042021-22 | Rakvere Tarvas | 16.042021-22vsKK Viimsi/SportlandRakvere Tarvas | 82–93 | 8:49 | 2 | 2 | 1 | 1/4 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −14,0 |
| 13.042021-22 | Rakvere Tarvas | 13.042021-22vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 89–98 | 24:35 | 7 | 2 | 4 | 3/5 | 1/2 | 0/0 | 1 | 2 | +2,0 |
| 26.032021-22 | Rakvere Tarvas | 26.032021-22@BK OgreRakvere Tarvas | 75–95 | 18:31 | 6 | 1 | 5 | 2/5 | 2/3 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
| 23.032021-22 | Rakvere Tarvas | 23.032021-22vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 91–79 | 19:42 | 14 | 0 | 0 | 5/8 | 4/6 | 0/0 | 1 | 1 | +6,0 |
| 19.032021-22 | Rakvere Tarvas | 19.032021-22@TalTech/OPTIBETRakvere Tarvas | 72–93 | 8:46 | 2 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | 2/2 | 0 | 2 | −15,0 |
| 16.032021-22 | Rakvere Tarvas | 16.032021-22@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 60–95 | 17:11 | 3 | 1 | 0 | 1/4 | 1/3 | 0/0 | 0 | 0 | −13,0 |
| 06.032021-22 | Rakvere Tarvas | 06.032021-22@Valmiera Glass VIARakvere Tarvas | 75–80 | 21:12 | 6 | 2 | 4 | 2/6 | 2/6 | 0/0 | 2 | 1 | −3,0 |
| 02.032021-22 | Rakvere Tarvas | 02.032021-22vsBK VentspilsRakvere Tarvas | 67–99 | 18:23 | 5 | 1 | 2 | 2/9 | 1/4 | 0/0 | 0 | 2 | −16,0 |
| 18.022021-22 | Rakvere Tarvas | 18.022021-22@Tartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 67–70 | 25:48 | 8 | 4 | 3 | 3/9 | 1/4 | 1/2 | 0 | 4 | −5,0 |
| 11.022021-22 | Rakvere Tarvas | 11.022021-22vsVEF RīgaRakvere Tarvas | 58–110 | 16:54 | 4 | 3 | 3 | 2/7 | 0/3 | 0/0 | 3 | 1 | −24,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.