Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2020-21: Tartu Ülikool Maks & Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 22 | 21,5 | 7,1 | 6,9 | 0,7 | 35,0 | 15,0 | 72,5 | 0,8 | 0,1 | 1,2 | −5,4 |
| Karjäär | 22 | 21,5 | 7,1 | 6,9 | 0,7 | 35,0 | 15,0 | 72,5 | 0,8 | 0,1 | 1,2 | −5,4 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 10 | 15,6 | 8,0 | 5,6 | 0,9 | 47,1 | 0,0 | 57,1 | 0,4 | 0,1 | 1,0 | −1,4 |
| Karjäär | 10 | 15,6 | 8,0 | 5,6 | 0,9 | 47,1 | 0,0 | 57,1 | 0,4 | 0,1 | 1,0 | −1,4 |
Karjäär: 157 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 55–83 | 12:30 | 10 | 5 | 0 | 4/8 | 0/0 | 2/4 | 0 | 0 | −9,0 |
| 23.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.042020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 54–74 | 13:40 | 2 | 5 | 0 | 0/1 | 0/0 | 2/6 | 0 | 1 | −8,0 |
| 20.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–67 | 12:43 | 6 | 4 | 0 | 2/4 | 0/0 | 2/4 | 1 | 2 | +2,0 |
| 17.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.042020-21vsTallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–61 | 17:52 | 9 | 8 | 3 | 3/5 | 0/0 | 3/6 | 0 | 2 | +14,0 |
| 07.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 07.042020-21@Rakvere TarvasTartu Ülikool Maks & Moorits | 76–80 | 14:24 | 11 | 11 | 0 | 4/8 | 0/1 | 3/7 | 0 | 2 | +4,0 |
| 02.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.042020-21vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 68–83 | 16:54 | 8 | 6 | 0 | 2/6 | 0/1 | 4/4 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 27.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.032020-21vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–89 | 16:10 | 7 | 1 | 1 | 2/4 | 0/1 | 3/4 | 2 | 1 | +2,0 |
| 20.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.032020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 65–81 | 20:29 | 14 | 12 | 2 | 4/8 | 0/1 | 6/8 | 0 | 0 | −16,0 |
| 06.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 06.032020-21@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 62–84 | 22:06 | 12 | 5 | 0 | 3/6 | 0/0 | 6/11 | 0 | 2 | −11,0 |
| 03.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 03.032020-21vsRakvere TarvasTartu Ülikool Maks & Moorits | 104–101 | 20:18 | 7 | 5 | 1 | 2/6 | 0/0 | 3/4 | 1 | 0 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 55–83 | 12:30 | 10 | 5 | 0 | 4/8 | 0/0 | 2/4 | 0 | 0 | −9,0 |
| 23.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.042020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 54–74 | 13:40 | 2 | 5 | 0 | 0/1 | 0/0 | 2/6 | 0 | 1 | −8,0 |
| 20.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–67 | 12:43 | 6 | 4 | 0 | 2/4 | 0/0 | 2/4 | 1 | 2 | +2,0 |
| 17.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.042020-21vsTallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–61 | 17:52 | 9 | 8 | 3 | 3/5 | 0/0 | 3/6 | 0 | 2 | +14,0 |
| 07.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 07.042020-21@Rakvere TarvasTartu Ülikool Maks & Moorits | 76–80 | 14:24 | 11 | 11 | 0 | 4/8 | 0/1 | 3/7 | 0 | 2 | +4,0 |
| 02.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.042020-21vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 68–83 | 16:54 | 8 | 6 | 0 | 2/6 | 0/1 | 4/4 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 27.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.032020-21vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–89 | 16:10 | 7 | 1 | 1 | 2/4 | 0/1 | 3/4 | 2 | 1 | +2,0 |
| 20.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.032020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 65–81 | 20:29 | 14 | 12 | 2 | 4/8 | 0/1 | 6/8 | 0 | 0 | −16,0 |
| 06.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 06.032020-21@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 62–84 | 22:06 | 12 | 5 | 0 | 3/6 | 0/0 | 6/11 | 0 | 2 | −11,0 |
| 03.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 03.032020-21vsRakvere TarvasTartu Ülikool Maks & Moorits | 104–101 | 20:18 | 7 | 5 | 1 | 2/6 | 0/0 | 3/4 | 1 | 0 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.