Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2021-22: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 4 | 17,3 | 5,3 | 3,0 | 1,0 | 36,4 | 42,9 | 100,0 | 0,5 | 0,3 | 0,8 | −7,5 |
| Karjäär | 4 | 17,3 | 5,3 | 3,0 | 1,0 | 36,4 | 42,9 | 100,0 | 0,5 | 0,3 | 0,8 | −7,5 |
Karjäär: 21 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.102021-22 | Rakvere Tarvas | 17.102021-22@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 85–90 | 4:54 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 09.102021-22 | Rakvere Tarvas | 09.102021-22@Latvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 61–64 | 25:47 | 12 | 7 | 2 | 4/8 | 2/2 | 2/2 | 2 | 3 | −6,0 |
| 02.102021-22 | Rakvere Tarvas | 02.102021-22@BK LiepājaRakvere Tarvas | 100–105 | 18:44 | 4 | 1 | 2 | 2/6 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | ±0,0 |
| 01.102021-22 | Rakvere Tarvas | 01.102021-22@BK VentspilsRakvere Tarvas | 67–89 | 19:51 | 5 | 3 | 0 | 2/8 | 1/3 | 0/0 | 0 | 0 | −19,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.102021-22 | Rakvere Tarvas | 17.102021-22@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 85–90 | 4:54 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 09.102021-22 | Rakvere Tarvas | 09.102021-22@Latvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 61–64 | 25:47 | 12 | 7 | 2 | 4/8 | 2/2 | 2/2 | 2 | 3 | −6,0 |
| 02.102021-22 | Rakvere Tarvas | 02.102021-22@BK LiepājaRakvere Tarvas | 100–105 | 18:44 | 4 | 1 | 2 | 2/6 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | ±0,0 |
| 01.102021-22 | Rakvere Tarvas | 01.102021-22@BK VentspilsRakvere Tarvas | 67–89 | 19:51 | 5 | 3 | 0 | 2/8 | 1/3 | 0/0 | 0 | 0 | −19,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.