Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Taltech
Karjäär: 299 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.032019-20 | Taltech | 11.032019-20@Tartu ÜlikoolTaltech | 66–100 | 33:17 | 5 | 5 | 6 | 1/4 | 1/1 | 2/2 | 0 | 4 | −19,0 |
| 08.032019-20 | Taltech | 08.032019-20vsVEF RīgaTaltech | 91–122 | 24:44 | 3 | 1 | 3 | 1/5 | 1/1 | 0/1 | 0 | 1 | −21,0 |
| 04.032019-20 | Taltech | 04.032019-20vsBC Kalev/CramoTaltech | 61–102 | 16:14 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/3 | 0/0 | 1 | 3 | −20,0 |
| 16.022019-20 | Taltech | 16.022019-20vsBK OgreTaltech | 80–83 | 22:00 | 4 | 3 | 5 | 1/4 | 0/3 | 2/3 | 0 | 3 | +7,0 |
| 09.022019-20 | Taltech | 09.022019-20vsLatvijas UniversitāteTaltech | 85–73 | 21:42 | 8 | 1 | 2 | 2/6 | 2/4 | 2/2 | 2 | 1 | +7,0 |
| 24.012019-20 | Taltech | 24.012019-20@Rakvere TarvasTaltech | 86–95 | 32:00 | 15 | 6 | 1 | 5/9 | 3/6 | 2/2 | 2 | 1 | −13,0 |
| 18.012019-20 | Taltech | 18.012019-20vsAVIS UTILITAS RaplaTaltech | 90–98 | 35:12 | 17 | 5 | 7 | 6/13 | 2/8 | 3/3 | 1 | 1 | −2,0 |
| 12.012019-20 | Taltech | 12.012019-20@Pärnu SadamTaltech | 82–94 | 28:46 | 5 | 4 | 3 | 1/10 | 1/2 | 2/4 | 0 | 1 | −15,0 |
| 08.012019-20 | Taltech | 08.012019-20vsTallinna Kalev/TLÜTaltech | 97–116 | 22:35 | 4 | 3 | 4 | 0/5 | 0/2 | 4/4 | 1 | 7 | −9,0 |
| 28.122019-20 | Taltech | 28.122019-20@Valmiera Glass VIATaltech | 106–104 | 33:57 | 20 | 7 | 11 | 8/18 | 2/9 | 2/2 | 2 | 0 | +13,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.032019-20 | Taltech | 11.032019-20@Tartu ÜlikoolTaltech | 66–100 | 33:17 | 5 | 5 | 6 | 1/4 | 1/1 | 2/2 | 0 | 4 | −19,0 |
| 08.032019-20 | Taltech | 08.032019-20vsVEF RīgaTaltech | 91–122 | 24:44 | 3 | 1 | 3 | 1/5 | 1/1 | 0/1 | 0 | 1 | −21,0 |
| 04.032019-20 | Taltech | 04.032019-20vsBC Kalev/CramoTaltech | 61–102 | 16:14 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/3 | 0/0 | 1 | 3 | −20,0 |
| 16.022019-20 | Taltech | 16.022019-20vsBK OgreTaltech | 80–83 | 22:00 | 4 | 3 | 5 | 1/4 | 0/3 | 2/3 | 0 | 3 | +7,0 |
| 09.022019-20 | Taltech | 09.022019-20vsLatvijas UniversitāteTaltech | 85–73 | 21:42 | 8 | 1 | 2 | 2/6 | 2/4 | 2/2 | 2 | 1 | +7,0 |
| 24.012019-20 | Taltech | 24.012019-20@Rakvere TarvasTaltech | 86–95 | 32:00 | 15 | 6 | 1 | 5/9 | 3/6 | 2/2 | 2 | 1 | −13,0 |
| 18.012019-20 | Taltech | 18.012019-20vsAVIS UTILITAS RaplaTaltech | 90–98 | 35:12 | 17 | 5 | 7 | 6/13 | 2/8 | 3/3 | 1 | 1 | −2,0 |
| 12.012019-20 | Taltech | 12.012019-20@Pärnu SadamTaltech | 82–94 | 28:46 | 5 | 4 | 3 | 1/10 | 1/2 | 2/4 | 0 | 1 | −15,0 |
| 08.012019-20 | Taltech | 08.012019-20vsTallinna Kalev/TLÜTaltech | 97–116 | 22:35 | 4 | 3 | 4 | 0/5 | 0/2 | 4/4 | 1 | 7 | −9,0 |
| 28.122019-20 | Taltech | 28.122019-20@Valmiera Glass VIATaltech | 106–104 | 33:57 | 20 | 7 | 11 | 8/18 | 2/9 | 2/2 | 2 | 0 | +13,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.