Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2018-19: BC Valga-Valka/Maks&Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 7 | 24,4 | 8,9 | 5,4 | 0,7 | 40,3 | 25,0 | 57,1 | 0,6 | 0,4 | 0,6 | −10,6 |
| Karjäär | 7 | 24,4 | 8,9 | 5,4 | 0,7 | 40,3 | 25,0 | 57,1 | 0,6 | 0,4 | 0,6 | −10,6 |
Karjäär: 62 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 23.032018-19@TaltechBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–78 | 22:00 | 2 | 0 | 1 | 1/6 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | −8,0 |
| 19.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 19.032018-19@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–97 | 22:39 | 7 | 2 | 0 | 3/9 | 1/3 | 0/1 | 1 | 1 | −32,0 |
| 09.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.032018-19vsTallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 78–90 | 29:25 | 9 | 5 | 1 | 3/6 | 0/1 | 3/5 | 0 | 2 | −14,0 |
| 06.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.032018-19vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 80–102 | 30:59 | 17 | 10 | 2 | 7/12 | 3/4 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 27.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.022018-19vsVEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 54–82 | 32:56 | 9 | 10 | 0 | 3/13 | 0/2 | 3/4 | 0 | 0 | −21,0 |
| 20.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 20.022018-19vsJekabpils/SMScredit.lvBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–70 | 19:00 | 12 | 8 | 1 | 5/9 | 0/2 | 2/4 | 1 | 0 | +16,0 |
| 13.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13.022018-19@Pärnu SadamBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 79–91 | 13:52 | 6 | 3 | 0 | 3/7 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | −9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 23.032018-19@TaltechBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–78 | 22:00 | 2 | 0 | 1 | 1/6 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | −8,0 |
| 19.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 19.032018-19@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–97 | 22:39 | 7 | 2 | 0 | 3/9 | 1/3 | 0/1 | 1 | 1 | −32,0 |
| 09.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.032018-19vsTallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 78–90 | 29:25 | 9 | 5 | 1 | 3/6 | 0/1 | 3/5 | 0 | 2 | −14,0 |
| 06.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.032018-19vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 80–102 | 30:59 | 17 | 10 | 2 | 7/12 | 3/4 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 27.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.022018-19vsVEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 54–82 | 32:56 | 9 | 10 | 0 | 3/13 | 0/2 | 3/4 | 0 | 0 | −21,0 |
| 20.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 20.022018-19vsJekabpils/SMScredit.lvBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–70 | 19:00 | 12 | 8 | 1 | 5/9 | 0/2 | 2/4 | 1 | 0 | +16,0 |
| 13.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13.022018-19@Pärnu SadamBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 79–91 | 13:52 | 6 | 3 | 0 | 3/7 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | −9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.