Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2021-22: Tallinna Kalev
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 8 | 23,6 | 11,4 | 2,5 | 1,9 | 45,0 | 20,0 | 68,2 | 1,4 | 0,0 | 3,6 | −14,3 |
| 2020-21 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 10 | 25,3 | 12,8 | 4,2 | 3,6 | 38,0 | 25,0 | 72,7 | 1,4 | 0,2 | 3,0 | −4,9 |
| 2018-19 | Tallinna Kalev/TLÜ | 2 | 20,9 | 11,5 | 2,5 | 3,0 | 40,9 | 25,0 | 100,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | – |
| Karjäär | 20 | 24,2 | 12,1 | 3,4 | 2,9 | 40,7 | 22,9 | 72,9 | 1,4 | 0,1 | 3,3 | −9,1 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 10 | 20,5 | 12,4 | 4,0 | 2,7 | 42,7 | 25,0 | 88,2 | 0,7 | 0,3 | 3,5 | −3,7 |
| Karjäär | 10 | 20,5 | 12,4 | 4,0 | 2,7 | 42,7 | 25,0 | 88,2 | 0,7 | 0,3 | 3,5 | −3,7 |
Karjäär: 242 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.052021-22 | Tallinna Kalev | 03.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 75–83 | 24:59 | 13 | 9 | 6 | 5/11 | 0/1 | 3/4 | 0 | 4 | +5,0 |
| 01.052021-22 | Tallinna Kalev | 01.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 71–76 | 24:46 | 25 | 8 | 2 | 7/16 | 1/6 | 10/10 | 2 | 4 | −4,0 |
| 29.042021-22 | Tallinna Kalev | 29.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 63–110 | 24:14 | 14 | 2 | 2 | 6/13 | 1/3 | 1/1 | 1 | 5 | −20,0 |
| 26.042021-22 | Tallinna Kalev | 26.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 108–104 | 28:07 | 16 | 4 | 5 | 6/17 | 2/4 | 2/2 | 2 | 2 | +5,0 |
| 24.042021-22 | Tallinna Kalev | 24.042021-22@Pärnu SadamTallinna Kalev | 76–107 | 21:14 | 11 | 3 | 3 | 4/13 | 0/5 | 3/4 | 0 | 5 | −22,0 |
| 13.042021-22 | Tallinna Kalev | 13.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 68–74 | 9:44 | 2 | 1 | 0 | 1/5 | 0/1 | 0/0 | 0 | 2 | −16,0 |
| 08.042021-22 | Tallinna Kalev | 08.042021-22vsAVIS UTILITAS RaplaTallinna Kalev | 84–64 | 24:06 | 14 | 4 | 4 | 5/9 | 0/1 | 4/5 | 0 | 4 | +13,0 |
| 03.042021-22 | Tallinna Kalev | 03.042021-22vsRakvere TarvasTallinna Kalev | 88–69 | 21:49 | 16 | 5 | 3 | 6/12 | 0/1 | 4/4 | 1 | 3 | +11,0 |
| 26.032021-22 | Tallinna Kalev | 26.032021-22vsAVIS UTILITAS RaplaTallinna Kalev | 64–78 | 28:11 | 23 | 4 | 1 | 10/14 | 1/3 | 2/5 | 1 | 5 | +5,0 |
| 22.032021-22 | Tallinna Kalev | 22.032021-22vsKK Viimsi/SportlandTallinna Kalev | 87–81 | 22:17 | 13 | 3 | 2 | 4/7 | 2/2 | 3/4 | 1 | 5 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.052021-22 | Tallinna Kalev | 03.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 75–83 | 24:59 | 13 | 9 | 6 | 5/11 | 0/1 | 3/4 | 0 | 4 | +5,0 |
| 01.052021-22 | Tallinna Kalev | 01.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 71–76 | 24:46 | 25 | 8 | 2 | 7/16 | 1/6 | 10/10 | 2 | 4 | −4,0 |
| 29.042021-22 | Tallinna Kalev | 29.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 63–110 | 24:14 | 14 | 2 | 2 | 6/13 | 1/3 | 1/1 | 1 | 5 | −20,0 |
| 26.042021-22 | Tallinna Kalev | 26.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 108–104 | 28:07 | 16 | 4 | 5 | 6/17 | 2/4 | 2/2 | 2 | 2 | +5,0 |
| 24.042021-22 | Tallinna Kalev | 24.042021-22@Pärnu SadamTallinna Kalev | 76–107 | 21:14 | 11 | 3 | 3 | 4/13 | 0/5 | 3/4 | 0 | 5 | −22,0 |
| 13.042021-22 | Tallinna Kalev | 13.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 68–74 | 9:44 | 2 | 1 | 0 | 1/5 | 0/1 | 0/0 | 0 | 2 | −16,0 |
| 08.042021-22 | Tallinna Kalev | 08.042021-22vsAVIS UTILITAS RaplaTallinna Kalev | 84–64 | 24:06 | 14 | 4 | 4 | 5/9 | 0/1 | 4/5 | 0 | 4 | +13,0 |
| 03.042021-22 | Tallinna Kalev | 03.042021-22vsRakvere TarvasTallinna Kalev | 88–69 | 21:49 | 16 | 5 | 3 | 6/12 | 0/1 | 4/4 | 1 | 3 | +11,0 |
| 26.032021-22 | Tallinna Kalev | 26.032021-22vsAVIS UTILITAS RaplaTallinna Kalev | 64–78 | 28:11 | 23 | 4 | 1 | 10/14 | 1/3 | 2/5 | 1 | 5 | +5,0 |
| 22.032021-22 | Tallinna Kalev | 22.032021-22vsKK Viimsi/SportlandTallinna Kalev | 87–81 | 22:17 | 13 | 3 | 2 | 4/7 | 2/2 | 3/4 | 1 | 5 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.