Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2018-19: Valmiera Glass VIA
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Valmiera Glass VIA | 25 | 13,0 | 3,4 | 1,4 | 0,4 | 36,1 | 37,3 | 75,0 | 0,3 | 0,1 | 0,6 | −3,6 |
| Karjäär | 25 | 13,0 | 3,4 | 1,4 | 0,4 | 36,1 | 37,3 | 75,0 | 0,3 | 0,1 | 0,6 | −3,6 |
Karjäär: 86 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.032018-19 | Valmiera Glass VIA | 23.032018-19@BK OgreValmiera Glass VIA | 71–92 | 4:27 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/1 | 0/2 | 0 | 1 | −11,0 |
| 17.032018-19 | Valmiera Glass VIA | 17.032018-19vsTaltechValmiera Glass VIA | 86–75 | 6:01 | 0 | 0 | 2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 13.032018-19 | Valmiera Glass VIA | 13.032018-19@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 61–92 | 7:32 | 2 | 2 | 1 | 1/3 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 06.032018-19 | Valmiera Glass VIA | 06.032018-19@Jurmala BetsafeValmiera Glass VIA | 69–81 | 4:29 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 01.032018-19 | Valmiera Glass VIA | 01.032018-19vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 97–108 | 0:29 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −5,0 |
| 10.022018-19 | Valmiera Glass VIA | 10.022018-19vsAVIS UTILITAS RaplaValmiera Glass VIA | 69–82 | 2:16 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 27.012018-19 | Valmiera Glass VIA | 27.012018-19vsTallinna Kalev/TLÜValmiera Glass VIA | 63–86 | 8:17 | 3 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | +1,0 |
| 23.012018-19 | Valmiera Glass VIA | 23.012018-19vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 87–63 | 3:14 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 16.012018-19 | Valmiera Glass VIA | 16.012018-19@BC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 79–88 | 23:00 | 11 | 6 | 0 | 3/6 | 3/5 | 2/2 | 0 | 2 | +1,0 |
| 12.012018-19 | Valmiera Glass VIA | 12.012018-19vsPärnu SadamValmiera Glass VIA | 77–75 | 12:22 | 2 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 2/2 | 0 | 1 | +5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.032018-19 | Valmiera Glass VIA | 23.032018-19@BK OgreValmiera Glass VIA | 71–92 | 4:27 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/1 | 0/2 | 0 | 1 | −11,0 |
| 17.032018-19 | Valmiera Glass VIA | 17.032018-19vsTaltechValmiera Glass VIA | 86–75 | 6:01 | 0 | 0 | 2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 13.032018-19 | Valmiera Glass VIA | 13.032018-19@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 61–92 | 7:32 | 2 | 2 | 1 | 1/3 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 06.032018-19 | Valmiera Glass VIA | 06.032018-19@Jurmala BetsafeValmiera Glass VIA | 69–81 | 4:29 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 01.032018-19 | Valmiera Glass VIA | 01.032018-19vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 97–108 | 0:29 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −5,0 |
| 10.022018-19 | Valmiera Glass VIA | 10.022018-19vsAVIS UTILITAS RaplaValmiera Glass VIA | 69–82 | 2:16 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 27.012018-19 | Valmiera Glass VIA | 27.012018-19vsTallinna Kalev/TLÜValmiera Glass VIA | 63–86 | 8:17 | 3 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | +1,0 |
| 23.012018-19 | Valmiera Glass VIA | 23.012018-19vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 87–63 | 3:14 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 16.012018-19 | Valmiera Glass VIA | 16.012018-19@BC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 79–88 | 23:00 | 11 | 6 | 0 | 3/6 | 3/5 | 2/2 | 0 | 2 | +1,0 |
| 12.012018-19 | Valmiera Glass VIA | 12.012018-19vsPärnu SadamValmiera Glass VIA | 77–75 | 12:22 | 2 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 2/2 | 0 | 1 | +5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.