Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Tartu Ülikool Maks & Moorits · Center · 208 cm · s. 1993
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 4 | 11,2 | 4,0 | 1,8 | 0,5 | 75,0 | – | 40,0 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | −5,0 |
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 28 | 11,0 | 4,9 | 2,4 | 0,5 | 58,9 | 0,0 | 61,2 | 0,2 | 0,3 | 0,9 | −0,1 |
| 2024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 28 | 17,2 | 7,0 | 3,3 | 1,2 | 56,0 | 33,3 | 68,3 | 0,2 | 0,4 | 0,9 | −0,8 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 32 | 17,5 | 7,4 | 4,8 | 1,0 | 53,5 | 0,0 | 73,6 | 0,5 | 0,4 | 0,9 | +5,7 |
| 2022-23 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 25 | 17,0 | 8,9 | 5,9 | 1,0 | 64,4 | – | 74,3 | 0,4 | 0,7 | 1,0 | +9,3 |
| 2020-21 | BC Kalev/Cramo | 24 | 18,7 | 9,3 | 5,8 | 1,0 | 69,1 | – | 72,0 | 0,3 | 0,5 | 1,0 | +6,0 |
| Karjäär | 141 | 16,1 | 7,3 | 4,3 | 0,9 | 60,1 | 14,3 | 69,9 | 0,3 | 0,4 | 0,9 | +3,6 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 5 | 9,7 | 2,6 | 1,8 | 0,8 | 66,7 | – | 50,0 | 0,4 | 0,0 | 0,6 | −6,6 |
| 2024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13 | 15,9 | 6,8 | 2,6 | 0,8 | 52,6 | – | 77,8 | 0,1 | 0,4 | 1,1 | −0,8 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 8 | 15,8 | 6,5 | 4,6 | 0,3 | 46,3 | – | 82,4 | 0,4 | 0,1 | 0,5 | +6,6 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 15 | 17,6 | 9,0 | 4,6 | 1,2 | 65,4 | – | 70,2 | 0,6 | 1,1 | 0,7 | +6,3 |
| 2020-21 | BC Kalev/Cramo | 7 | 23,0 | 12,4 | 5,0 | 0,9 | 66,7 | – | 90,5 | 0,6 | 0,9 | 1,9 | +4,4 |
| Karjäär | 48 | 16,8 | 7,8 | 3,8 | 0,8 | 59,2 | – | 75,6 | 0,4 | 0,6 | 0,9 | +2,8 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 4:19 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 6:50 | 2 | 1 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −14,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 16:08 | 9 | 3 | 1 | 3/4 | 0/0 | 3/6 | 0 | 0 | −6,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 17:24 | 3 | 3 | 1 | 1/1 | 0/0 | 1/4 | 1 | 1 | +7,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 6:40 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −12,0 |
| 20.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 82–81 | 12:17 | 6 | 0 | 2 | 3/3 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +1,0 |
| 16.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 16.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 83–78 | 6:46 | 1 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 1/2 | 0 | 0 | −6,0 |
| 30.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.042025-26@Transcom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 81–101 | 18:19 | 5 | 4 | 2 | 1/2 | 0/0 | 3/4 | 2 | 1 | −7,0 |
| 27.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.042025-26vsTranscom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 76–84 | 4:13 | 1 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 1/4 | 0 | 2 | −9,0 |
| 01.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 01.042025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 83–86 | 3:02 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/2 | 0 | 0 | −6,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 4:19 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 6:50 | 2 | 1 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −14,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 16:08 | 9 | 3 | 1 | 3/4 | 0/0 | 3/6 | 0 | 0 | −6,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 17:24 | 3 | 3 | 1 | 1/1 | 0/0 | 1/4 | 1 | 1 | +7,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 6:40 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −12,0 |
| 20.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 82–81 | 12:17 | 6 | 0 | 2 | 3/3 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +1,0 |
| 16.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 16.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 83–78 | 6:46 | 1 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 1/2 | 0 | 0 | −6,0 |
| 30.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.042025-26@Transcom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 81–101 | 18:19 | 5 | 4 | 2 | 1/2 | 0/0 | 3/4 | 2 | 1 | −7,0 |
| 27.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.042025-26vsTranscom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 76–84 | 4:13 | 1 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 1/4 | 0 | 2 | −9,0 |
| 01.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 01.042025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 83–86 | 3:02 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/2 | 0 | 0 | −6,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.