Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Tartu Ülikool Maks & Moorits · Small forward · 200 cm · s. 2004
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 6 | 18,8 | 7,2 | 3,2 | 0,3 | 40,6 | 38,1 | 56,3 | 0,8 | 0,3 | 1,7 | +2,8 |
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 25 | 17,7 | 4,3 | 3,1 | 1,4 | 35,6 | 29,3 | 56,3 | 0,5 | 0,3 | 1,4 | +2,3 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 28 | 23,2 | 7,8 | 3,4 | 1,1 | 38,7 | 30,1 | 75,6 | 1,1 | 0,6 | 1,4 | −2,9 |
| 2023-24 | TalTech/OPTIBET | 29 | 21,4 | 7,7 | 2,6 | 1,0 | 44,2 | 37,8 | 74,3 | 0,8 | 0,4 | 1,5 | −0,9 |
| 2022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 29 | 17,3 | 5,3 | 2,2 | 0,8 | 40,4 | 27,5 | 78,2 | 0,6 | 0,4 | 1,1 | −2,2 |
| Karjäär | 117 | 19,9 | 6,4 | 2,8 | 1,0 | 40,1 | 32,2 | 72,2 | 0,8 | 0,4 | 1,4 | −0,8 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 10 | 23,1 | 8,2 | 3,9 | 0,9 | 55,4 | 41,7 | 50,0 | 0,2 | 0,5 | 1,4 | −0,1 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 12 | 30,0 | 15,3 | 4,9 | 1,5 | 49,1 | 44,6 | 80,6 | 0,7 | 0,6 | 2,3 | +2,0 |
| 2023-24 | TalTech/OPTIBET | 5 | 20,8 | 8,4 | 1,6 | 0,4 | 36,4 | 42,3 | 77,8 | 0,4 | 0,6 | 0,4 | +4,4 |
| 2022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 3 | 25,4 | 5,3 | 3,7 | 0,7 | 15,8 | 16,7 | 72,7 | 0,0 | 0,3 | 1,0 | −17,0 |
| Karjäär | 30 | 25,7 | 10,8 | 3,9 | 1,0 | 45,8 | 40,7 | 73,8 | 0,4 | 0,5 | 1,6 | −0,2 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 26:39 | 11 | 0 | 2 | 4/9 | 2/6 | 1/2 | 1 | 3 | +20,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 24:56 | 10 | 5 | 0 | 2/5 | 2/4 | 4/5 | 0 | 0 | +7,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 17:17 | 1 | 3 | 0 | 0/3 | 0/3 | 1/2 | 0 | 1 | −10,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 13:45 | 8 | 4 | 0 | 3/5 | 2/3 | 0/1 | 3 | 4 | −9,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 12:24 | 8 | 4 | 0 | 3/6 | 1/2 | 1/2 | 0 | 1 | −10,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 17:56 | 5 | 3 | 0 | 1/4 | 1/3 | 2/4 | 1 | 1 | +19,0 |
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 14:26 | 1 | 4 | 0 | 0/1 | 0/0 | 1/2 | 0 | 1 | +10,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 27:55 | 11 | 2 | 2 | 4/5 | 2/3 | 1/2 | 1 | 2 | −7,0 |
| 23.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–83 | 16:55 | 2 | 2 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −8,0 |
| 20.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 82–81 | 19:42 | 2 | 3 | 0 | 0/3 | 0/1 | 2/2 | 1 | 2 | +3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 26:39 | 11 | 0 | 2 | 4/9 | 2/6 | 1/2 | 1 | 3 | +20,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 24:56 | 10 | 5 | 0 | 2/5 | 2/4 | 4/5 | 0 | 0 | +7,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 17:17 | 1 | 3 | 0 | 0/3 | 0/3 | 1/2 | 0 | 1 | −10,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 13:45 | 8 | 4 | 0 | 3/5 | 2/3 | 0/1 | 3 | 4 | −9,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 12:24 | 8 | 4 | 0 | 3/6 | 1/2 | 1/2 | 0 | 1 | −10,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 17:56 | 5 | 3 | 0 | 1/4 | 1/3 | 2/4 | 1 | 1 | +19,0 |
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 14:26 | 1 | 4 | 0 | 0/1 | 0/0 | 1/2 | 0 | 1 | +10,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 27:55 | 11 | 2 | 2 | 4/5 | 2/3 | 1/2 | 1 | 2 | −7,0 |
| 23.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–83 | 16:55 | 2 | 2 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −8,0 |
| 20.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 82–81 | 19:42 | 2 | 3 | 0 | 0/3 | 0/1 | 2/2 | 1 | 2 | +3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.