Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Valmiera Glass VIA · Point guard · 185 cm · s. 2008
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valmiera Glass VIA | 8 | 13,4 | 3,6 | 1,8 | 2,1 | 40,0 | 42,9 | 50,0 | 0,6 | 0,3 | 0,9 | +6,8 |
| Karjäär | 8 | 13,4 | 3,6 | 1,8 | 2,1 | 40,0 | 42,9 | 50,0 | 0,6 | 0,3 | 0,9 | +6,8 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | Valmiera Glass VIA | 01.112026-27@BC PärnuValmiera Glass VIA | 74–76 | 3:40 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | +6,0 |
| 24.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 24.102026-27vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–97 | 16:56 | 10 | 0 | 2 | 4/7 | 1/1 | 1/2 | 1 | 0 | −2,0 |
| 17.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 17.102026-27vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 81–59 | 18:29 | 4 | 3 | 4 | 2/6 | 0/1 | 0/1 | 0 | 1 | +1,0 |
| 11.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 11.102026-27@ViimsiValmiera Glass VIA | 91–87 | 13:10 | 1 | 4 | 1 | 0/3 | 0/1 | 1/2 | 0 | 3 | +3,0 |
| 03.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 03.102026-27@Keila KKValmiera Glass VIA | 106–82 | 16:50 | 3 | 3 | 6 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 1 | 0 | +15,0 |
| 29.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 29.092026-27vsKeila BasketValmiera Glass VIA | 95–56 | 14:19 | 9 | 1 | 2 | 2/2 | 1/1 | 4/5 | 1 | 0 | +20,0 |
| 25.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 25.092026-27vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 98–76 | 11:38 | 0 | 2 | 1 | 0/1 | 0/0 | 0/2 | 0 | 1 | +12,0 |
| 22.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 22.092026-27@Rigas Ekselences JunioriValmiera Glass VIA | 82–73 | 11:50 | 2 | 0 | 0 | 1/4 | 0/1 | 0/0 | 2 | 1 | −1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | Valmiera Glass VIA | 01.112026-27@BC PärnuValmiera Glass VIA | 74–76 | 3:40 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | +6,0 |
| 24.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 24.102026-27vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–97 | 16:56 | 10 | 0 | 2 | 4/7 | 1/1 | 1/2 | 1 | 0 | −2,0 |
| 17.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 17.102026-27vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 81–59 | 18:29 | 4 | 3 | 4 | 2/6 | 0/1 | 0/1 | 0 | 1 | +1,0 |
| 11.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 11.102026-27@ViimsiValmiera Glass VIA | 91–87 | 13:10 | 1 | 4 | 1 | 0/3 | 0/1 | 1/2 | 0 | 3 | +3,0 |
| 03.102026-27 | Valmiera Glass VIA | 03.102026-27@Keila KKValmiera Glass VIA | 106–82 | 16:50 | 3 | 3 | 6 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 1 | 0 | +15,0 |
| 29.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 29.092026-27vsKeila BasketValmiera Glass VIA | 95–56 | 14:19 | 9 | 1 | 2 | 2/2 | 1/1 | 4/5 | 1 | 0 | +20,0 |
| 25.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 25.092026-27vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 98–76 | 11:38 | 0 | 2 | 1 | 0/1 | 0/0 | 0/2 | 0 | 1 | +12,0 |
| 22.092026-27 | Valmiera Glass VIA | 22.092026-27@Rigas Ekselences JunioriValmiera Glass VIA | 82–73 | 11:50 | 2 | 0 | 0 | 1/4 | 0/1 | 0/0 | 2 | 1 | −1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.