Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Keila Basket · Point guard · 179 cm · s. 1993
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Keila Basket | 8 | 27,7 | 6,5 | 3,9 | 3,4 | 35,7 | 25,0 | 100,0 | 1,8 | 0,0 | 1,9 | −10,6 |
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 9 | 8,6 | 1,3 | 0,8 | 2,3 | 26,3 | 8,3 | 50,0 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | +2,2 |
| 2024-25 | UTILITAS RAPLA | 28 | 17,9 | 4,9 | 1,9 | 4,2 | 35,5 | 30,1 | 76,0 | 1,6 | 0,0 | 1,2 | −1,2 |
| 2023-24 | AVIS UTILITAS Rapla | 28 | 27,2 | 7,0 | 3,0 | 5,2 | 33,3 | 30,0 | 68,9 | 2,2 | 0,0 | 1,9 | −0,6 |
| 2022-23 | AVIS UTILITAS Rapla | 32 | 31,1 | 7,9 | 3,5 | 6,3 | 35,3 | 28,1 | 81,6 | 2,8 | 0,0 | 2,5 | +3,1 |
| 2021-22 | KK Viimsi/Sportland | 28 | 23,7 | 6,6 | 2,8 | 4,3 | 35,0 | 32,4 | 85,7 | 2,2 | 0,0 | 1,5 | +2,1 |
| 2020-21 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2019-20 | AVIS UTILITAS Rapla | 25 | 31,5 | 9,4 | 4,0 | 6,5 | 44,5 | 31,3 | 79,4 | 3,1 | 0,0 | 1,7 | +1,6 |
| Karjäär | 158 | 25,4 | 6,8 | 2,9 | 5,0 | 36,6 | 29,6 | 78,3 | 2,2 | 0,0 | 1,7 | +0,5 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 2 | 3,6 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | – | 0,0 | 0,0 | 0,0 | −0,5 |
| 2024-25 | UTILITAS RAPLA | 10 | 21,9 | 7,1 | 2,1 | 4,9 | 32,9 | 30,2 | 92,3 | 1,7 | 0,0 | 1,4 | +3,1 |
| 2022-23 | AVIS UTILITAS Rapla | 5 | 34,1 | 7,8 | 2,8 | 7,0 | 32,5 | 21,1 | 64,3 | 2,2 | 0,2 | 2,4 | −2,0 |
| 2021-22 | KK Viimsi/Sportland | 11 | 27,8 | 8,2 | 3,6 | 5,1 | 40,3 | 30,2 | 95,8 | 1,5 | 0,1 | 2,3 | +1,9 |
| Karjäär | 28 | 25,1 | 7,1 | 2,7 | 5,1 | 34,8 | 28,0 | 86,3 | 1,6 | 0,1 | 1,8 | +1,5 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Keila Basket | 31.102026-27@BK OgreKeila Basket | 77–101 | 25:40 | 8 | 1 | 1 | 3/8 | 2/5 | 0/0 | 1 | 3 | −17,0 |
| 27.102026-27 | Keila Basket | 27.102026-27@Rigas Ekselences JunioriKeila Basket | 82–89 | 31:56 | 3 | 5 | 4 | 1/7 | 0/3 | 1/1 | 3 | 3 | −6,0 |
| 24.102026-27 | Keila Basket | 24.102026-27@Bigbank/KalevKeila Basket | 77–98 | 23:29 | 8 | 1 | 6 | 3/4 | 2/3 | 0/0 | 1 | 2 | −18,0 |
| 20.102026-27 | Keila Basket | 20.102026-27@Keila KKKeila Basket | 60–81 | 34:18 | 16 | 9 | 2 | 6/15 | 2/6 | 2/2 | 2 | 3 | −14,0 |
| 11.102026-27 | Keila Basket | 11.102026-27vsBK VentspilsKeila Basket | 68–85 | 25:04 | 5 | 4 | 2 | 2/7 | 1/5 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
| 04.102026-27 | Keila Basket | 04.102026-27vsLatvijas UniversitāteKeila Basket | 77–85 | 26:34 | 7 | 8 | 6 | 3/8 | 1/6 | 0/0 | 4 | 0 | −7,0 |
| 29.092026-27 | Keila Basket | 29.092026-27@Valmiera Glass VIAKeila Basket | 56–95 | 27:34 | 4 | 2 | 5 | 2/4 | 0/2 | 0/0 | 1 | 3 | −12,0 |
| 25.092026-27 | Keila Basket | 25.092026-27vsRīgas ZeļļiKeila Basket | 71–94 | 26:53 | 1 | 1 | 1 | 0/3 | 0/2 | 1/1 | 2 | 0 | −11,0 |
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 1:48 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +1,0 |
| 30.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.042025-26@Transcom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 81–101 | 5:27 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Keila Basket | 31.102026-27@BK OgreKeila Basket | 77–101 | 25:40 | 8 | 1 | 1 | 3/8 | 2/5 | 0/0 | 1 | 3 | −17,0 |
| 27.102026-27 | Keila Basket | 27.102026-27@Rigas Ekselences JunioriKeila Basket | 82–89 | 31:56 | 3 | 5 | 4 | 1/7 | 0/3 | 1/1 | 3 | 3 | −6,0 |
| 24.102026-27 | Keila Basket | 24.102026-27@Bigbank/KalevKeila Basket | 77–98 | 23:29 | 8 | 1 | 6 | 3/4 | 2/3 | 0/0 | 1 | 2 | −18,0 |
| 20.102026-27 | Keila Basket | 20.102026-27@Keila KKKeila Basket | 60–81 | 34:18 | 16 | 9 | 2 | 6/15 | 2/6 | 2/2 | 2 | 3 | −14,0 |
| 11.102026-27 | Keila Basket | 11.102026-27vsBK VentspilsKeila Basket | 68–85 | 25:04 | 5 | 4 | 2 | 2/7 | 1/5 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
| 04.102026-27 | Keila Basket | 04.102026-27vsLatvijas UniversitāteKeila Basket | 77–85 | 26:34 | 7 | 8 | 6 | 3/8 | 1/6 | 0/0 | 4 | 0 | −7,0 |
| 29.092026-27 | Keila Basket | 29.092026-27@Valmiera Glass VIAKeila Basket | 56–95 | 27:34 | 4 | 2 | 5 | 2/4 | 0/2 | 0/0 | 1 | 3 | −12,0 |
| 25.092026-27 | Keila Basket | 25.092026-27vsRīgas ZeļļiKeila Basket | 71–94 | 26:53 | 1 | 1 | 1 | 0/3 | 0/2 | 1/1 | 2 | 0 | −11,0 |
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 1:48 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +1,0 |
| 30.042025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.042025-26@Transcom PärnuTartu Ülikool Maks & Moorits | 81–101 | 5:27 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.