Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

BC Pärnu · Power forward · 200 cm · s. 1996
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | BC Pärnu | 6 | 28,6 | 18,8 | 11,2 | 3,5 | 50,6 | 54,5 | 74,2 | 1,2 | 0,5 | 1,8 | +4,7 |
| 2025-26 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2024-25 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 21 | 25,2 | 13,0 | 7,5 | 1,9 | 54,5 | 38,1 | 69,0 | 0,8 | 0,2 | 1,2 | +11,3 |
| 2022-23 | Pärnu Sadam | 29 | 27,8 | 13,4 | 8,5 | 1,9 | 52,8 | 10,0 | 65,7 | 1,2 | 0,2 | 1,6 | +3,3 |
| 2021-22 | Pärnu Sadam | 29 | 29,3 | 14,1 | 8,7 | 2,4 | 55,2 | 32,4 | 58,1 | 1,7 | 0,2 | 1,1 | +6,6 |
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 24 | 25,7 | 11,0 | 8,0 | 2,0 | 48,6 | 26,9 | 52,9 | 1,1 | 0,2 | 1,2 | +2,2 |
| 2019-20 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2018-19 | Pärnu Sadam | 29 | 33,5 | 14,2 | 8,3 | 2,6 | 45,8 | 16,7 | 66,9 | 1,5 | 0,7 | 1,9 | ±0,0 |
| Karjäär | 138 | 28,6 | 13,5 | 8,4 | 2,2 | 51,2 | 29,0 | 63,6 | 1,3 | 0,3 | 1,4 | +4,4 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | Pärnu Sadam | 15 | 34,7 | 17,8 | 10,2 | 1,8 | 47,8 | 38,5 | 66,0 | 1,7 | 0,2 | 1,5 | +3,8 |
| 2021-22 | Pärnu Sadam | 16 | 24,3 | 7,9 | 6,5 | 2,6 | 40,5 | 17,4 | 63,0 | 1,3 | 0,2 | 1,5 | +3,6 |
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 16 | 22,4 | 9,0 | 6,7 | 2,8 | 45,0 | 13,6 | 68,2 | 0,8 | 0,4 | 0,9 | +9,4 |
| 2018-19 | Pärnu Sadam | 10 | 31,4 | 15,8 | 7,5 | 3,2 | 53,7 | 0,0 | 76,5 | 1,4 | 0,6 | 1,8 | +2,3 |
| Karjäär | 57 | 27,7 | 12,2 | 7,7 | 2,5 | 46,9 | 20,3 | 67,3 | 1,3 | 0,3 | 1,4 | +5,1 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | BC Pärnu | 01.112026-27vsValmiera Glass VIABC Pärnu | 76–74 | 25:55 | 18 | 8 | 2 | 7/13 | 2/2 | 2/2 | 1 | 1 | +6,0 |
| 25.102026-27 | BC Pärnu | 25.102026-27vsLatvijas UniversitāteBC Pärnu | 91–77 | 26:24 | 22 | 13 | 1 | 9/17 | 0/0 | 4/6 | 1 | 1 | +6,0 |
| 17.102026-27 | BC Pärnu | 17.102026-27@VEF RīgaBC Pärnu | 72–89 | 26:27 | 15 | 10 | 4 | 5/10 | 1/1 | 4/6 | 0 | 3 | −4,0 |
| 10.102026-27 | BC Pärnu | 10.102026-27vsKeila KKBC Pärnu | 70–75 | 33:05 | 28 | 19 | 6 | 10/17 | 2/3 | 6/8 | 4 | 2 | +9,0 |
| 03.102026-27 | BC Pärnu | 03.102026-27@Bigbank/KalevBC Pärnu | 78–79 | 28:28 | 12 | 8 | 3 | 5/12 | 0/1 | 2/3 | 0 | 3 | +1,0 |
| 26.092026-27 | BC Pärnu | 26.092026-27vsBK LiepājaBC Pärnu | 76–73 | 31:27 | 18 | 9 | 5 | 6/14 | 1/4 | 5/6 | 1 | 1 | +10,0 |
| 30.012023-24 | BC Kalev/Cramo | 30.012023-24vsPärnu SadamBC Kalev/Cramo | 78–77 | 22:45 | 11 | 8 | 1 | 5/11 | 0/1 | 1/2 | 0 | 2 | −11,0 |
| 24.012023-24 | BC Kalev/Cramo | 24.012023-24vsAVIS UTILITAS RaplaBC Kalev/Cramo | 82–54 | 27:35 | 11 | 3 | 2 | 5/10 | 1/1 | 0/0 | 0 | 2 | +26,0 |
| 17.012023-24 | BC Kalev/Cramo | 17.012023-24@BK VentspilsBC Kalev/Cramo | 110–88 | 31:57 | 20 | 8 | 3 | 9/12 | 1/2 | 1/2 | 2 | 0 | +26,0 |
| 13.012023-24 | BC Kalev/Cramo | 13.012023-24@BK OgreBC Kalev/Cramo | 78–67 | 31:30 | 12 | 8 | 2 | 6/13 | 0/0 | 0/0 | 2 | 0 | +8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | BC Pärnu | 01.112026-27vsValmiera Glass VIABC Pärnu | 76–74 | 25:55 | 18 | 8 | 2 | 7/13 | 2/2 | 2/2 | 1 | 1 | +6,0 |
| 25.102026-27 | BC Pärnu | 25.102026-27vsLatvijas UniversitāteBC Pärnu | 91–77 | 26:24 | 22 | 13 | 1 | 9/17 | 0/0 | 4/6 | 1 | 1 | +6,0 |
| 17.102026-27 | BC Pärnu | 17.102026-27@VEF RīgaBC Pärnu | 72–89 | 26:27 | 15 | 10 | 4 | 5/10 | 1/1 | 4/6 | 0 | 3 | −4,0 |
| 10.102026-27 | BC Pärnu | 10.102026-27vsKeila KKBC Pärnu | 70–75 | 33:05 | 28 | 19 | 6 | 10/17 | 2/3 | 6/8 | 4 | 2 | +9,0 |
| 03.102026-27 | BC Pärnu | 03.102026-27@Bigbank/KalevBC Pärnu | 78–79 | 28:28 | 12 | 8 | 3 | 5/12 | 0/1 | 2/3 | 0 | 3 | +1,0 |
| 26.092026-27 | BC Pärnu | 26.092026-27vsBK LiepājaBC Pärnu | 76–73 | 31:27 | 18 | 9 | 5 | 6/14 | 1/4 | 5/6 | 1 | 1 | +10,0 |
| 30.012023-24 | BC Kalev/Cramo | 30.012023-24vsPärnu SadamBC Kalev/Cramo | 78–77 | 22:45 | 11 | 8 | 1 | 5/11 | 0/1 | 1/2 | 0 | 2 | −11,0 |
| 24.012023-24 | BC Kalev/Cramo | 24.012023-24vsAVIS UTILITAS RaplaBC Kalev/Cramo | 82–54 | 27:35 | 11 | 3 | 2 | 5/10 | 1/1 | 0/0 | 0 | 2 | +26,0 |
| 17.012023-24 | BC Kalev/Cramo | 17.012023-24@BK VentspilsBC Kalev/Cramo | 110–88 | 31:57 | 20 | 8 | 3 | 9/12 | 1/2 | 1/2 | 2 | 0 | +26,0 |
| 13.012023-24 | BC Kalev/Cramo | 13.012023-24@BK OgreBC Kalev/Cramo | 78–67 | 31:30 | 12 | 8 | 2 | 6/13 | 0/0 | 0/0 | 2 | 0 | +8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.