Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: BC Valga-Valka/Maks&Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 5 | 27,6 | 15,2 | 6,8 | 1,2 | 51,6 | 0,0 | 85,7 | 0,2 | 0,8 | 0,8 | −11,0 |
| Karjäär | 5 | 27,6 | 15,2 | 6,8 | 1,2 | 51,6 | 0,0 | 85,7 | 0,2 | 0,8 | 0,8 | −11,0 |
Karjäär: 76 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.102019-20vsAVIS UTILITAS RaplaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 14:44 | 6 | 2 | 1 | 3/8 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 13.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13.102019-20@BK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 77–90 | 35:44 | 25 | 12 | 3 | 11/19 | 0/1 | 3/4 | 0 | 1 | −7,0 |
| 06.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.102019-20vsVEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 57–97 | 28:19 | 16 | 4 | 0 | 6/12 | 0/0 | 4/4 | 1 | 0 | −23,0 |
| 02.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.102019-20@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 67–93 | 33:51 | 18 | 8 | 0 | 8/14 | 0/1 | 2/2 | 0 | 1 | −25,0 |
| 28.092019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 28.092019-20vsTartu ÜlikoolBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–90 | 25:36 | 11 | 8 | 2 | 4/9 | 0/0 | 3/4 | 0 | 2 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.102019-20vsAVIS UTILITAS RaplaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 14:44 | 6 | 2 | 1 | 3/8 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 13.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13.102019-20@BK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 77–90 | 35:44 | 25 | 12 | 3 | 11/19 | 0/1 | 3/4 | 0 | 1 | −7,0 |
| 06.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.102019-20vsVEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 57–97 | 28:19 | 16 | 4 | 0 | 6/12 | 0/0 | 4/4 | 1 | 0 | −23,0 |
| 02.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.102019-20@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 67–93 | 33:51 | 18 | 8 | 0 | 8/14 | 0/1 | 2/2 | 0 | 1 | −25,0 |
| 28.092019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 28.092019-20vsTartu ÜlikoolBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–90 | 25:36 | 11 | 8 | 2 | 4/9 | 0/0 | 3/4 | 0 | 2 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.