Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Tartu Ülikool Maks & Moorits · Shooting guard · 190 cm · s. 1993
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 7 | 21,3 | 8,4 | 2,1 | 4,1 | 45,1 | 27,8 | 80,0 | 1,0 | 0,0 | 1,1 | +6,0 |
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29 | 26,3 | 11,0 | 2,7 | 3,7 | 43,2 | 36,2 | 75,9 | 1,2 | 0,1 | 1,6 | +4,5 |
| 2024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30 | 29,2 | 9,7 | 3,3 | 3,6 | 35,0 | 28,9 | 81,6 | 1,2 | 0,2 | 2,0 | +0,7 |
| 2023-24 | AVIS UTILITAS Rapla | 27 | 28,1 | 13,6 | 4,1 | 3,4 | 42,3 | 28,8 | 78,7 | 1,5 | 0,2 | 2,7 | +1,5 |
| 2022-23 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2021-22 | AVIS UTILITAS Rapla | 16 | 25,3 | 10,4 | 2,5 | 3,7 | 40,3 | 34,2 | 86,2 | 2,4 | 0,4 | 3,1 | −1,6 |
| 2020-21 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2019-20 | BC Kalev/Cramo | 19 | 15,2 | 8,2 | 1,6 | 2,3 | 43,8 | 30,8 | 82,9 | 1,1 | 0,1 | 1,0 | +12,2 |
| Karjäär | 128 | 25,3 | 10,6 | 2,9 | 3,4 | 40,9 | 31,7 | 80,2 | 1,4 | 0,2 | 2,0 | +3,4 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 10 | 30,0 | 11,2 | 2,7 | 3,4 | 38,3 | 28,3 | 68,4 | 1,2 | 0,1 | 1,5 | −0,9 |
| 2024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 14 | 29,5 | 13,5 | 3,9 | 2,6 | 38,1 | 30,9 | 81,3 | 1,1 | 0,1 | 2,1 | +3,3 |
| 2023-24 | AVIS UTILITAS Rapla | 12 | 29,6 | 12,1 | 4,3 | 4,5 | 35,3 | 24,1 | 80,0 | 1,5 | 0,2 | 2,9 | −5,3 |
| 2021-22 | AVIS UTILITAS Rapla | 11 | 25,6 | 9,7 | 2,7 | 3,9 | 36,7 | 32,7 | 86,4 | 2,0 | 0,7 | 2,2 | −5,1 |
| Karjäär | 47 | 28,7 | 11,8 | 3,5 | 3,6 | 37,1 | 29,1 | 80,0 | 1,4 | 0,3 | 2,2 | −1,7 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.102026-27@VEF RīgaTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–74 | 22:53 | 9 | 3 | 3 | 4/8 | 1/4 | 0/0 | 3 | 0 | +7,0 |
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 7:21 | 0 | 0 | 3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | +5,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 15:44 | 5 | 3 | 3 | 2/4 | 1/2 | 0/0 | 0 | 1 | +21,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 23:15 | 8 | 3 | 3 | 3/8 | 0/2 | 2/2 | 0 | 1 | −3,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 21:23 | 5 | 2 | 3 | 2/7 | 0/2 | 1/2 | 1 | 3 | −22,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 28:35 | 20 | 2 | 7 | 7/13 | 2/3 | 4/5 | 0 | 1 | +17,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 29:38 | 12 | 2 | 7 | 5/11 | 1/5 | 1/1 | 2 | 2 | +17,0 |
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 25:38 | 6 | 2 | 2 | 2/8 | 1/5 | 1/1 | 0 | 1 | +8,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 37:43 | 17 | 5 | 4 | 6/14 | 3/9 | 2/2 | 0 | 2 | −2,0 |
| 23.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–83 | 26:22 | 9 | 1 | 5 | 3/12 | 0/4 | 3/4 | 2 | 2 | −10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.102026-27@VEF RīgaTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–74 | 22:53 | 9 | 3 | 3 | 4/8 | 1/4 | 0/0 | 3 | 0 | +7,0 |
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 7:21 | 0 | 0 | 3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | +5,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 15:44 | 5 | 3 | 3 | 2/4 | 1/2 | 0/0 | 0 | 1 | +21,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 23:15 | 8 | 3 | 3 | 3/8 | 0/2 | 2/2 | 0 | 1 | −3,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 21:23 | 5 | 2 | 3 | 2/7 | 0/2 | 1/2 | 1 | 3 | −22,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 28:35 | 20 | 2 | 7 | 7/13 | 2/3 | 4/5 | 0 | 1 | +17,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 29:38 | 12 | 2 | 7 | 5/11 | 1/5 | 1/1 | 2 | 2 | +17,0 |
| 29.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–65 | 25:38 | 6 | 2 | 2 | 2/8 | 1/5 | 1/1 | 0 | 1 | +8,0 |
| 26.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26.052025-26@Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 109–116 | 37:43 | 17 | 5 | 4 | 6/14 | 3/9 | 2/2 | 0 | 2 | −2,0 |
| 23.052025-26 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.052025-26vsKalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–83 | 26:22 | 9 | 1 | 5 | 3/12 | 0/4 | 3/4 | 2 | 2 | −10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.