Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Rakvere Tarvas | 15 | 4,3 | 0,5 | 0,7 | 0,1 | 37,5 | 0,0 | 100,0 | 0,1 | 0,1 | 0,3 | −2,3 |
| Karjäär | 15 | 4,3 | 0,5 | 0,7 | 0,1 | 37,5 | 0,0 | 100,0 | 0,1 | 0,1 | 0,3 | −2,3 |
Karjäär: 8 punkti
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.022019-20 | Rakvere Tarvas | 26.022019-20@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 77–104 | 1:29 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −8,0 |
| 08.022019-20 | Rakvere Tarvas | 08.022019-20@BK OgreRakvere Tarvas | 85–112 | 13:55 | 6 | 3 | 1 | 2/4 | 0/0 | 2/2 | 0 | 1 | −9,0 |
| 05.022019-20 | Rakvere Tarvas | 05.022019-20vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 76–67 | 3:07 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 03.022019-20 | Rakvere Tarvas | 03.022019-20@Pärnu SadamRakvere Tarvas | 75–94 | 4:08 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 29.012019-20 | Rakvere Tarvas | 29.012019-20@BC Valga-Valka/Maks&MooritsRakvere Tarvas | 87–74 | 7:09 | 0 | 3 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 12.012019-20 | Rakvere Tarvas | 12.012019-20@Valmiera Glass VIARakvere Tarvas | 87–74 | 2:36 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 27.122019-20 | Rakvere Tarvas | 27.122019-20vsVEF RīgaRakvere Tarvas | 65–100 | 2:20 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 13.122019-20 | Rakvere Tarvas | 13.122019-20vsBK VentspilsRakvere Tarvas | 87–78 | 7:33 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 2 | −3,0 |
| 06.122019-20 | Rakvere Tarvas | 06.122019-20vsBK OgreRakvere Tarvas | 79–102 | 4:20 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 30.112019-20 | Rakvere Tarvas | 30.112019-20@Latvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 86–78 | 10:17 | 2 | 2 | 1 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +11,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.022019-20 | Rakvere Tarvas | 26.022019-20@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 77–104 | 1:29 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −8,0 |
| 08.022019-20 | Rakvere Tarvas | 08.022019-20@BK OgreRakvere Tarvas | 85–112 | 13:55 | 6 | 3 | 1 | 2/4 | 0/0 | 2/2 | 0 | 1 | −9,0 |
| 05.022019-20 | Rakvere Tarvas | 05.022019-20vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 76–67 | 3:07 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 03.022019-20 | Rakvere Tarvas | 03.022019-20@Pärnu SadamRakvere Tarvas | 75–94 | 4:08 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 29.012019-20 | Rakvere Tarvas | 29.012019-20@BC Valga-Valka/Maks&MooritsRakvere Tarvas | 87–74 | 7:09 | 0 | 3 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 12.012019-20 | Rakvere Tarvas | 12.012019-20@Valmiera Glass VIARakvere Tarvas | 87–74 | 2:36 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 27.122019-20 | Rakvere Tarvas | 27.122019-20vsVEF RīgaRakvere Tarvas | 65–100 | 2:20 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 13.122019-20 | Rakvere Tarvas | 13.122019-20vsBK VentspilsRakvere Tarvas | 87–78 | 7:33 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 2 | −3,0 |
| 06.122019-20 | Rakvere Tarvas | 06.122019-20vsBK OgreRakvere Tarvas | 79–102 | 4:20 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 30.112019-20 | Rakvere Tarvas | 30.112019-20@Latvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 86–78 | 10:17 | 2 | 2 | 1 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +11,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.