Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Tartu Ülikool Maks & Moorits · Shooting guard · 191 cm · s. 1999
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 7 | 20,2 | 5,7 | 2,7 | 4,3 | 26,7 | 30,0 | 66,7 | 0,7 | 0,3 | 2,1 | +0,1 |
| 2025-26 | Kalev/Cramo | 32 | 25,7 | 10,3 | 3,5 | 3,3 | 40,4 | 31,1 | 76,3 | 1,5 | 0,2 | 1,9 | +4,6 |
| 2024-25 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29 | 32,1 | 17,8 | 5,3 | 4,1 | 41,2 | 33,5 | 81,0 | 1,4 | 0,2 | 2,6 | +3,5 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 33 | 28,9 | 9,8 | 4,7 | 6,1 | 46,7 | 30,7 | 68,1 | 1,5 | 0,1 | 2,8 | +6,0 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 28 | 31,2 | 10,0 | 4,2 | 3,5 | 43,0 | 31,6 | 74,1 | 1,3 | 0,1 | 2,9 | −2,5 |
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 23 | 29,4 | 9,8 | 5,8 | 4,5 | 39,6 | 36,0 | 80,7 | 1,6 | 0,3 | 2,4 | +4,5 |
| 2019-20 | Pärnu Sadam | 26 | 31,8 | 12,3 | 5,5 | 2,3 | 41,0 | 33,3 | 81,8 | 1,0 | 0,3 | 1,9 | −0,6 |
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 25 | 26,7 | 9,6 | 3,4 | 1,3 | 33,9 | 35,1 | 72,2 | 0,6 | 0,0 | 1,3 | −3,2 |
| Karjäär | 203 | 29,0 | 11,2 | 4,5 | 3,7 | 40,6 | 33,1 | 76,1 | 1,3 | 0,2 | 2,3 | +2,0 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Kalev/Cramo | 12 | 27,5 | 9,2 | 4,2 | 4,7 | 34,3 | 28,1 | 84,6 | 1,7 | 0,4 | 2,1 | +3,4 |
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 10 | 30,1 | 16,3 | 5,8 | 3,0 | 39,4 | 33,9 | 85,7 | 1,1 | 0,6 | 2,9 | +3,6 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 7 | 23,6 | 4,6 | 2,7 | 2,9 | 27,3 | 29,4 | 90,0 | 0,6 | 0,1 | 2,1 | +0,3 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 12 | 28,2 | 11,5 | 5,3 | 3,1 | 45,5 | 33,3 | 81,8 | 0,5 | 0,1 | 3,1 | +3,8 |
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 17 | 26,3 | 7,9 | 4,5 | 3,6 | 36,6 | 26,5 | 76,5 | 1,4 | 0,3 | 1,8 | +5,6 |
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 4 | 31,5 | 10,8 | 3,8 | 2,0 | 34,2 | 33,3 | 71,4 | 1,3 | 0,3 | 1,0 | −7,5 |
| Karjäär | 62 | 27,6 | 10,0 | 4,5 | 3,4 | 37,9 | 30,2 | 81,8 | 1,1 | 0,3 | 2,3 | +3,1 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.102026-27@VEF RīgaTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–74 | 22:29 | 4 | 2 | 6 | 1/10 | 1/5 | 1/2 | 0 | 2 | +6,0 |
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 33:02 | 12 | 5 | 4 | 4/12 | 1/4 | 3/6 | 4 | 4 | +18,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 19:51 | 9 | 5 | 5 | 3/5 | 0/2 | 3/3 | 0 | 2 | +12,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 21:40 | 3 | 1 | 7 | 1/7 | 1/3 | 0/0 | 1 | 1 | −15,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 11:26 | 1 | 2 | 3 | 0/2 | 0/0 | 1/2 | 0 | 2 | −18,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 17:52 | 3 | 1 | 4 | 1/3 | 1/3 | 0/0 | 0 | 3 | −11,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 14:48 | 8 | 3 | 1 | 2/6 | 2/3 | 2/2 | 0 | 1 | +9,0 |
| 29.052025-26 | Kalev/Cramo | 29.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 65–85 | 34:58 | 7 | 4 | 6 | 3/13 | 1/8 | 0/0 | 0 | 2 | −16,0 |
| 26.052025-26 | Kalev/Cramo | 26.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 116–109 | 41:27 | 21 | 7 | 4 | 7/12 | 5/8 | 2/2 | 1 | 3 | ±0,0 |
| 23.052025-26 | Kalev/Cramo | 23.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 83–77 | 29:50 | 8 | 8 | 6 | 1/10 | 1/4 | 5/6 | 2 | 2 | +10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.102026-27@VEF RīgaTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–74 | 22:29 | 4 | 2 | 6 | 1/10 | 1/5 | 1/2 | 0 | 2 | +6,0 |
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 33:02 | 12 | 5 | 4 | 4/12 | 1/4 | 3/6 | 4 | 4 | +18,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 19:51 | 9 | 5 | 5 | 3/5 | 0/2 | 3/3 | 0 | 2 | +12,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 21:40 | 3 | 1 | 7 | 1/7 | 1/3 | 0/0 | 1 | 1 | −15,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 11:26 | 1 | 2 | 3 | 0/2 | 0/0 | 1/2 | 0 | 2 | −18,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 17:52 | 3 | 1 | 4 | 1/3 | 1/3 | 0/0 | 0 | 3 | −11,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 14:48 | 8 | 3 | 1 | 2/6 | 2/3 | 2/2 | 0 | 1 | +9,0 |
| 29.052025-26 | Kalev/Cramo | 29.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 65–85 | 34:58 | 7 | 4 | 6 | 3/13 | 1/8 | 0/0 | 0 | 2 | −16,0 |
| 26.052025-26 | Kalev/Cramo | 26.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 116–109 | 41:27 | 21 | 7 | 4 | 7/12 | 5/8 | 2/2 | 1 | 3 | ±0,0 |
| 23.052025-26 | Kalev/Cramo | 23.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKalev/Cramo | 83–77 | 29:50 | 8 | 8 | 6 | 1/10 | 1/4 | 5/6 | 2 | 2 | +10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.