Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Valmiera Glass VIA
Karjäär: 82 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.032019-20 | Valmiera Glass VIA | 07.032019-20vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 74–98 | 1:08 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 04.032019-20 | Valmiera Glass VIA | 04.032019-20vsTallinna Kalev/TLÜValmiera Glass VIA | 90–98 | 16:06 | 4 | 4 | 1 | 2/3 | 0/1 | 0/0 | 3 | 3 | −12,0 |
| 26.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 26.022019-20vsBK LiepājaValmiera Glass VIA | 94–59 | 7:10 | 2 | 3 | 0 | 1/3 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | +12,0 |
| 16.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 16.022019-20@Latvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 82–72 | 4:35 | 0 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | ±0,0 |
| 09.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 09.022019-20@BC Valga-Valka/Maks&MooritsValmiera Glass VIA | 98–88 | 16:06 | 5 | 4 | 1 | 2/3 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 31.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 31.012019-20@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 84–102 | 17:27 | 2 | 0 | 1 | 1/4 | 0/3 | 0/0 | 0 | 0 | −18,0 |
| 22.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 22.012019-20vsJurmala BetsafeValmiera Glass VIA | 74–87 | 13:14 | 1 | 3 | 0 | 0/2 | 0/1 | 1/2 | 0 | 3 | −6,0 |
| 15.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 15.012019-20@BK OgreValmiera Glass VIA | 67–102 | 23:09 | 5 | 3 | 2 | 2/5 | 1/3 | 0/0 | 0 | 2 | −29,0 |
| 12.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 12.012019-20vsRakvere TarvasValmiera Glass VIA | 74–87 | 10:50 | 3 | 2 | 0 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 07.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 07.012019-20@BC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 61–96 | 17:40 | 8 | 1 | 0 | 2/4 | 0/2 | 4/6 | 1 | 2 | −30,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.032019-20 | Valmiera Glass VIA | 07.032019-20vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 74–98 | 1:08 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 04.032019-20 | Valmiera Glass VIA | 04.032019-20vsTallinna Kalev/TLÜValmiera Glass VIA | 90–98 | 16:06 | 4 | 4 | 1 | 2/3 | 0/1 | 0/0 | 3 | 3 | −12,0 |
| 26.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 26.022019-20vsBK LiepājaValmiera Glass VIA | 94–59 | 7:10 | 2 | 3 | 0 | 1/3 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | +12,0 |
| 16.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 16.022019-20@Latvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 82–72 | 4:35 | 0 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | ±0,0 |
| 09.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 09.022019-20@BC Valga-Valka/Maks&MooritsValmiera Glass VIA | 98–88 | 16:06 | 5 | 4 | 1 | 2/3 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 31.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 31.012019-20@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 84–102 | 17:27 | 2 | 0 | 1 | 1/4 | 0/3 | 0/0 | 0 | 0 | −18,0 |
| 22.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 22.012019-20vsJurmala BetsafeValmiera Glass VIA | 74–87 | 13:14 | 1 | 3 | 0 | 0/2 | 0/1 | 1/2 | 0 | 3 | −6,0 |
| 15.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 15.012019-20@BK OgreValmiera Glass VIA | 67–102 | 23:09 | 5 | 3 | 2 | 2/5 | 1/3 | 0/0 | 0 | 2 | −29,0 |
| 12.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 12.012019-20vsRakvere TarvasValmiera Glass VIA | 74–87 | 10:50 | 3 | 2 | 0 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 07.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 07.012019-20@BC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 61–96 | 17:40 | 8 | 1 | 0 | 2/4 | 0/2 | 4/6 | 1 | 2 | −30,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.