Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Registreeritud · Valmiera Glass VIA · 2026-27 · #6
Point guard · 185 cm · s. 1992
Hooaja statistika ilmub pärast esimest mängu.
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Valmiera Glass VIA | 23 | 20,2 | 7,9 | 1,7 | 3,6 | 39,0 | 37,7 | 80,6 | 0,8 | 0,0 | 1,3 | +4,3 |
| 2024-25 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2023-24 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2022-23 | Keila KK | 22 | 28,6 | 13,0 | 4,4 | 5,7 | 39,3 | 32,3 | 71,3 | 1,4 | 0,2 | 3,3 | +0,1 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 24 | 17,4 | 6,1 | 2,8 | 3,1 | 38,8 | 30,8 | 81,8 | 1,0 | 0,1 | 1,2 | +8,4 |
| 2020-21 | VEF Rīga | 16 | 16,8 | 7,2 | 2,2 | 2,9 | 45,3 | 33,3 | 77,8 | 1,6 | 0,0 | 1,4 | +8,8 |
| 2019-20 | BK Ventspils | 20 | 19,0 | 6,4 | 2,0 | 3,3 | 37,9 | 37,5 | 78,8 | 0,7 | 0,0 | 1,4 | +7,3 |
| 2018-19 | BK Ventspils | 9 | 20,0 | 8,0 | 1,7 | 2,2 | 37,8 | 29,6 | 83,3 | 1,3 | 0,0 | 1,1 | +7,7 |
| Karjäär | 114 | 20,5 | 8,1 | 2,6 | 3,6 | 39,6 | 34,1 | 77,1 | 1,1 | 0,1 | 1,7 | +5,8 | |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 08.042025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 100–95 | 20:26 | 6 | 1 | 2 | 2/7 | 2/6 | 0/0 | 0 | 1 | −6,0 |
| 03.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 03.042025-26@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–87 | 13:00 | 3 | 0 | 2 | 1/2 | 1/2 | 0/3 | 1 | 1 | +3,0 |
| 01.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 01.042025-26vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 97–83 | 13:46 | 1 | 2 | 5 | 0/2 | 0/2 | 1/2 | 0 | 3 | +1,0 |
| 29.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 29.032025-26@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 67–79 | 21:28 | 12 | 3 | 5 | 3/9 | 3/7 | 3/4 | 0 | 2 | −10,0 |
| 23.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 23.032025-26@TalTech/ALEXELAValmiera Glass VIA | 83–74 | 23:56 | 7 | 1 | 7 | 1/5 | 1/5 | 4/4 | 0 | 1 | +17,0 |
| 18.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 18.032025-26vsTalTech/ALEXELAValmiera Glass VIA | 105–80 | 23:08 | 11 | 0 | 3 | 3/6 | 3/5 | 2/2 | 1 | 2 | +5,0 |
| 12.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 12.032025-26vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 114–94 | 19:18 | 6 | 2 | 8 | 2/7 | 2/7 | 0/0 | 0 | 0 | +17,0 |
| 10.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 10.032025-26@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 99–85 | 27:19 | 9 | 1 | 4 | 3/10 | 3/8 | 0/0 | 3 | 0 | +14,0 |
| 07.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 07.032025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 99–79 | 18:34 | 18 | 1 | 3 | 5/6 | 4/5 | 4/5 | 0 | 1 | +18,0 |
| 17.022025-26 | Valmiera Glass VIA | 17.022025-26vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 110–77 | 22:57 | 3 | 1 | 1 | 1/4 | 1/4 | 0/0 | 0 | 3 | +17,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 08.042025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 100–95 | 20:26 | 6 | 1 | 2 | 2/7 | 2/6 | 0/0 | 0 | 1 | −6,0 |
| 03.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 03.042025-26@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–87 | 13:00 | 3 | 0 | 2 | 1/2 | 1/2 | 0/3 | 1 | 1 | +3,0 |
| 01.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 01.042025-26vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 97–83 | 13:46 | 1 | 2 | 5 | 0/2 | 0/2 | 1/2 | 0 | 3 | +1,0 |
| 29.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 29.032025-26@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 67–79 | 21:28 | 12 | 3 | 5 | 3/9 | 3/7 | 3/4 | 0 | 2 | −10,0 |
| 23.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 23.032025-26@TalTech/ALEXELAValmiera Glass VIA | 83–74 | 23:56 | 7 | 1 | 7 | 1/5 | 1/5 | 4/4 | 0 | 1 | +17,0 |
| 18.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 18.032025-26vsTalTech/ALEXELAValmiera Glass VIA | 105–80 | 23:08 | 11 | 0 | 3 | 3/6 | 3/5 | 2/2 | 1 | 2 | +5,0 |
| 12.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 12.032025-26vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 114–94 | 19:18 | 6 | 2 | 8 | 2/7 | 2/7 | 0/0 | 0 | 0 | +17,0 |
| 10.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 10.032025-26@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 99–85 | 27:19 | 9 | 1 | 4 | 3/10 | 3/8 | 0/0 | 3 | 0 | +14,0 |
| 07.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 07.032025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 99–79 | 18:34 | 18 | 1 | 3 | 5/6 | 4/5 | 4/5 | 0 | 1 | +18,0 |
| 17.022025-26 | Valmiera Glass VIA | 17.022025-26vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 110–77 | 22:57 | 3 | 1 | 1 | 1/4 | 1/4 | 0/0 | 0 | 3 | +17,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.