Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2018-19: Jurmala Betsafe
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Jurmala Betsafe | 9 | 18,3 | 6,6 | 5,4 | 0,6 | 40,7 | 0,0 | 61,1 | 0,9 | 0,6 | 0,9 | −1,1 |
| Karjäär | 9 | 18,3 | 6,6 | 5,4 | 0,6 | 40,7 | 0,0 | 61,1 | 0,9 | 0,6 | 0,9 | −1,1 |
Karjäär: 59 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.112018-19 | Jurmala Betsafe | 10.112018-19vsAVIS UTILITAS RaplaJurmala Betsafe | 67–60 | 18:32 | 7 | 7 | 0 | 3/9 | 0/0 | 1/2 | 2 | 2 | +9,0 |
| 03.112018-19 | Jurmala Betsafe | 03.112018-19@BK OgreJurmala Betsafe | 83–104 | 19:26 | 6 | 3 | 0 | 3/6 | 0/0 | 0/0 | 2 | 1 | −11,0 |
| 27.102018-19 | Jurmala Betsafe | 27.102018-19@TaltechJurmala Betsafe | 75–80 | 17:23 | 9 | 7 | 1 | 4/10 | 0/0 | 1/2 | 0 | 2 | +2,0 |
| 24.102018-19 | Jurmala Betsafe | 24.102018-19vsVEF RīgaJurmala Betsafe | 73–96 | 25:09 | 6 | 8 | 1 | 3/11 | 0/0 | 0/0 | 3 | 0 | −15,0 |
| 20.102018-19 | Jurmala Betsafe | 20.102018-19@Valmiera Glass VIAJurmala Betsafe | 103–77 | 16:49 | 11 | 3 | 1 | 2/4 | 0/0 | 7/8 | 0 | 0 | +10,0 |
| 13.102018-19 | Jurmala Betsafe | 13.102018-19vsTallinna Kalev/TLÜJurmala Betsafe | 71–74 | 20:35 | 4 | 8 | 0 | 2/6 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | +10,0 |
| 07.102018-19 | Jurmala Betsafe | 07.102018-19@AVIS UTILITAS RaplaJurmala Betsafe | 71–68 | 18:00 | 6 | 5 | 0 | 2/4 | 0/1 | 2/6 | 1 | 0 | −3,0 |
| 03.102018-19 | Jurmala Betsafe | 03.102018-19@BC Valga-Valka/Maks&MooritsJurmala Betsafe | 90–67 | 11:28 | 6 | 4 | 0 | 3/4 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 29.092018-19 | Jurmala Betsafe | 29.092018-19@Tartu ÜlikoolJurmala Betsafe | 59–79 | 17:44 | 4 | 4 | 2 | 2/5 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.112018-19 | Jurmala Betsafe | 10.112018-19vsAVIS UTILITAS RaplaJurmala Betsafe | 67–60 | 18:32 | 7 | 7 | 0 | 3/9 | 0/0 | 1/2 | 2 | 2 | +9,0 |
| 03.112018-19 | Jurmala Betsafe | 03.112018-19@BK OgreJurmala Betsafe | 83–104 | 19:26 | 6 | 3 | 0 | 3/6 | 0/0 | 0/0 | 2 | 1 | −11,0 |
| 27.102018-19 | Jurmala Betsafe | 27.102018-19@TaltechJurmala Betsafe | 75–80 | 17:23 | 9 | 7 | 1 | 4/10 | 0/0 | 1/2 | 0 | 2 | +2,0 |
| 24.102018-19 | Jurmala Betsafe | 24.102018-19vsVEF RīgaJurmala Betsafe | 73–96 | 25:09 | 6 | 8 | 1 | 3/11 | 0/0 | 0/0 | 3 | 0 | −15,0 |
| 20.102018-19 | Jurmala Betsafe | 20.102018-19@Valmiera Glass VIAJurmala Betsafe | 103–77 | 16:49 | 11 | 3 | 1 | 2/4 | 0/0 | 7/8 | 0 | 0 | +10,0 |
| 13.102018-19 | Jurmala Betsafe | 13.102018-19vsTallinna Kalev/TLÜJurmala Betsafe | 71–74 | 20:35 | 4 | 8 | 0 | 2/6 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | +10,0 |
| 07.102018-19 | Jurmala Betsafe | 07.102018-19@AVIS UTILITAS RaplaJurmala Betsafe | 71–68 | 18:00 | 6 | 5 | 0 | 2/4 | 0/1 | 2/6 | 1 | 0 | −3,0 |
| 03.102018-19 | Jurmala Betsafe | 03.102018-19@BC Valga-Valka/Maks&MooritsJurmala Betsafe | 90–67 | 11:28 | 6 | 4 | 0 | 3/4 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 29.092018-19 | Jurmala Betsafe | 29.092018-19@Tartu ÜlikoolJurmala Betsafe | 59–79 | 17:44 | 4 | 4 | 2 | 2/5 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.