Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2023-24: BK Ventspils
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | BK Ventspils | 37 | 29,4 | 16,1 | 7,6 | 3,2 | 51,7 | 31,2 | 70,1 | 1,9 | 0,3 | 1,5 | +7,0 |
| 2022-23 | BK Ventspils | 30 | 25,4 | 13,9 | 6,3 | 2,7 | 48,0 | 30,3 | 67,0 | 1,7 | 0,4 | 1,3 | +6,2 |
| 2021-22 | BK Ventspils | 27 | 21,9 | 11,9 | 5,0 | 2,0 | 51,3 | 26,2 | 72,6 | 1,3 | 0,3 | 1,3 | +4,3 |
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 25 | 25,8 | 12,1 | 7,9 | 2,6 | 50,9 | 19,5 | 80,5 | 1,4 | 0,4 | 1,9 | +4,2 |
| 2019-20 | BK Ventspils, Pärnu Sadam | 22 | 21,3 | 9,1 | 5,2 | 2,0 | 60,3 | 26,1 | 60,0 | 1,0 | 0,1 | 0,9 | +11,9 |
| 2018-19 | Latvijas Universitāte | 25 | 29,7 | 18,5 | 7,6 | 2,8 | 51,4 | 36,7 | 59,1 | 1,8 | 0,3 | 2,3 | −0,9 |
| Karjäär | 166 | 25,9 | 13,8 | 6,7 | 2,6 | 51,4 | 30,0 | 67,9 | 1,6 | 0,3 | 1,5 | +5,4 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 17 | 23,2 | 9,2 | 4,6 | 1,8 | 55,5 | 27,3 | 72,5 | 1,1 | 0,4 | 1,5 | +7,6 |
| Karjäär | 17 | 23,2 | 9,2 | 4,6 | 1,8 | 55,5 | 27,3 | 72,5 | 1,1 | 0,4 | 1,5 | +7,6 |
Karjäär: 2297 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.042023-24 | BK Ventspils | 19.042023-24@VEF RīgaBK Ventspils | 76–84 | 33:56 | 12 | 5 | 0 | 5/9 | 1/3 | 1/2 | 0 | 1 | −3,0 |
| 16.042023-24 | BK Ventspils | 16.042023-24@BC Kalev/CramoBK Ventspils | 73–84 | 22:20 | 0 | 7 | 5 | 0/7 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 12.042023-24 | BK Ventspils | 12.042023-24vsBC Kalev/CramoBK Ventspils | 85–70 | 33:45 | 16 | 9 | 2 | 7/13 | 1/3 | 1/4 | 4 | 0 | +5,0 |
| 09.042023-24 | BK Ventspils | 09.042023-24@BC Kalev/CramoBK Ventspils | 65–91 | 28:50 | 15 | 12 | 5 | 5/14 | 1/4 | 4/6 | 0 | 1 | −16,0 |
| 05.042023-24 | BK Ventspils | 05.042023-24vsTartu Ülikool Maks & MooritsBK Ventspils | 103–83 | 29:45 | 35 | 3 | 4 | 11/14 | 3/6 | 10/11 | 1 | 1 | +23,0 |
| 03.042023-24 | BK Ventspils | 03.042023-24@Tartu Ülikool Maks & MooritsBK Ventspils | 69–82 | 26:04 | 11 | 4 | 2 | 5/8 | 1/3 | 0/2 | 2 | 2 | −8,0 |
| 29.032023-24 | BK Ventspils | 29.032023-24vsTartu Ülikool Maks & MooritsBK Ventspils | 103–69 | 27:42 | 10 | 10 | 2 | 4/9 | 0/2 | 2/4 | 2 | 3 | +20,0 |
| 19.032023-24 | BK Ventspils | 19.032023-24@BC Kalev/CramoBK Ventspils | 60–81 | 28:42 | 6 | 7 | 2 | 3/11 | 0/3 | 0/3 | 0 | 0 | −10,0 |
| 15.032023-24 | BK Ventspils | 15.032023-24vsViimsiBK Ventspils | 97–90 | 33:02 | 12 | 8 | 6 | 3/11 | 0/3 | 6/6 | 4 | 0 | +8,0 |
| 13.032023-24 | BK Ventspils | 13.032023-24@BK OgreBK Ventspils | 99–105 | 29:54 | 17 | 9 | 4 | 4/9 | 2/3 | 7/8 | 0 | 1 | +6,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.042023-24 | BK Ventspils | 19.042023-24@VEF RīgaBK Ventspils | 76–84 | 33:56 | 12 | 5 | 0 | 5/9 | 1/3 | 1/2 | 0 | 1 | −3,0 |
| 16.042023-24 | BK Ventspils | 16.042023-24@BC Kalev/CramoBK Ventspils | 73–84 | 22:20 | 0 | 7 | 5 | 0/7 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 12.042023-24 | BK Ventspils | 12.042023-24vsBC Kalev/CramoBK Ventspils | 85–70 | 33:45 | 16 | 9 | 2 | 7/13 | 1/3 | 1/4 | 4 | 0 | +5,0 |
| 09.042023-24 | BK Ventspils | 09.042023-24@BC Kalev/CramoBK Ventspils | 65–91 | 28:50 | 15 | 12 | 5 | 5/14 | 1/4 | 4/6 | 0 | 1 | −16,0 |
| 05.042023-24 | BK Ventspils | 05.042023-24vsTartu Ülikool Maks & MooritsBK Ventspils | 103–83 | 29:45 | 35 | 3 | 4 | 11/14 | 3/6 | 10/11 | 1 | 1 | +23,0 |
| 03.042023-24 | BK Ventspils | 03.042023-24@Tartu Ülikool Maks & MooritsBK Ventspils | 69–82 | 26:04 | 11 | 4 | 2 | 5/8 | 1/3 | 0/2 | 2 | 2 | −8,0 |
| 29.032023-24 | BK Ventspils | 29.032023-24vsTartu Ülikool Maks & MooritsBK Ventspils | 103–69 | 27:42 | 10 | 10 | 2 | 4/9 | 0/2 | 2/4 | 2 | 3 | +20,0 |
| 19.032023-24 | BK Ventspils | 19.032023-24@BC Kalev/CramoBK Ventspils | 60–81 | 28:42 | 6 | 7 | 2 | 3/11 | 0/3 | 0/3 | 0 | 0 | −10,0 |
| 15.032023-24 | BK Ventspils | 15.032023-24vsViimsiBK Ventspils | 97–90 | 33:02 | 12 | 8 | 6 | 3/11 | 0/3 | 6/6 | 4 | 0 | +8,0 |
| 13.032023-24 | BK Ventspils | 13.032023-24@BK OgreBK Ventspils | 99–105 | 29:54 | 17 | 9 | 4 | 4/9 | 2/3 | 7/8 | 0 | 1 | +6,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.