Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Taltech
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Taltech | 6 | 25,7 | 9,7 | 7,2 | 1,0 | 42,3 | 27,6 | 54,5 | 0,2 | 1,3 | 0,2 | −7,0 |
| Karjäär | 6 | 25,7 | 9,7 | 7,2 | 1,0 | 42,3 | 27,6 | 54,5 | 0,2 | 1,3 | 0,2 | −7,0 |
Karjäär: 413 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.012019-20 | Taltech | 12.012019-20@Pärnu SadamTaltech | 82–94 | 14:30 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −5,0 |
| 08.012019-20 | Taltech | 08.012019-20vsTallinna Kalev/TLÜTaltech | 97–116 | 17:05 | 3 | 3 | 2 | 1/3 | 0/1 | 1/2 | 1 | 1 | −13,0 |
| 28.122019-20 | Taltech | 28.122019-20@Valmiera Glass VIATaltech | 106–104 | 15:23 | 4 | 3 | 1 | 2/4 | 0/1 | 0/0 | 0 | 2 | −12,0 |
| 14.122019-20 | Taltech | 14.122019-20vsBK VentspilsTaltech | 83–95 | 30:54 | 20 | 7 | 1 | 7/10 | 3/4 | 3/3 | 0 | 1 | −10,0 |
| 07.122019-20 | Taltech | 07.122019-20@VEF RīgaTaltech | 69–74 | 34:55 | 8 | 9 | 3 | 3/8 | 2/4 | 0/1 | 2 | 1 | −11,0 |
| 04.122019-20 | Taltech | 04.122019-20@Latvijas UniversitāteTaltech | 63–71 | 20:57 | 3 | 8 | 1 | 1/2 | 1/1 | 0/0 | 0 | 4 | +1,0 |
| 30.112019-20 | Taltech | 30.112019-20@Tallinna Kalev/TLÜTaltech | 77–98 | 32:25 | 11 | 8 | 1 | 3/9 | 2/7 | 3/3 | 0 | 1 | −14,0 |
| 28.112019-20 | Taltech | 28.112019-20@BC Kalev/CramoTaltech | 82–108 | 30:27 | 14 | 6 | 1 | 6/11 | 1/4 | 1/2 | 1 | 3 | −16,0 |
| 24.112019-20 | Taltech | 24.112019-20vsTartu ÜlikoolTaltech | 81–85 | 23:08 | 12 | 7 | 1 | 5/6 | 2/3 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 16.112019-20 | Taltech | 16.112019-20@BK OgreTaltech | 79–98 | 22:48 | 7 | 1 | 1 | 3/7 | 1/4 | 0/0 | 1 | 1 | −21,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.012019-20 | Taltech | 12.012019-20@Pärnu SadamTaltech | 82–94 | 14:30 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −5,0 |
| 08.012019-20 | Taltech | 08.012019-20vsTallinna Kalev/TLÜTaltech | 97–116 | 17:05 | 3 | 3 | 2 | 1/3 | 0/1 | 1/2 | 1 | 1 | −13,0 |
| 28.122019-20 | Taltech | 28.122019-20@Valmiera Glass VIATaltech | 106–104 | 15:23 | 4 | 3 | 1 | 2/4 | 0/1 | 0/0 | 0 | 2 | −12,0 |
| 14.122019-20 | Taltech | 14.122019-20vsBK VentspilsTaltech | 83–95 | 30:54 | 20 | 7 | 1 | 7/10 | 3/4 | 3/3 | 0 | 1 | −10,0 |
| 07.122019-20 | Taltech | 07.122019-20@VEF RīgaTaltech | 69–74 | 34:55 | 8 | 9 | 3 | 3/8 | 2/4 | 0/1 | 2 | 1 | −11,0 |
| 04.122019-20 | Taltech | 04.122019-20@Latvijas UniversitāteTaltech | 63–71 | 20:57 | 3 | 8 | 1 | 1/2 | 1/1 | 0/0 | 0 | 4 | +1,0 |
| 30.112019-20 | Taltech | 30.112019-20@Tallinna Kalev/TLÜTaltech | 77–98 | 32:25 | 11 | 8 | 1 | 3/9 | 2/7 | 3/3 | 0 | 1 | −14,0 |
| 28.112019-20 | Taltech | 28.112019-20@BC Kalev/CramoTaltech | 82–108 | 30:27 | 14 | 6 | 1 | 6/11 | 1/4 | 1/2 | 1 | 3 | −16,0 |
| 24.112019-20 | Taltech | 24.112019-20vsTartu ÜlikoolTaltech | 81–85 | 23:08 | 12 | 7 | 1 | 5/6 | 2/3 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 16.112019-20 | Taltech | 16.112019-20@BK OgreTaltech | 79–98 | 22:48 | 7 | 1 | 1 | 3/7 | 1/4 | 0/0 | 1 | 1 | −21,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.